HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 567471 Hitova
Odg: League of Legends
« Odgovori #1485 : 19. Studeni, 2014., 06:38 »
Imam osijecaj kao da je lakse razbit turete na ovoj mapi, a i konstantno mi pada FPS nezanm dali ima ko isti problem jer imam dosta ok graficku.

*

Hackey

  • *
  • 128
Odg: League of Legends
« Odgovori #1486 : 20. Studeni, 2014., 11:30 »
Posto sam tek poceo igrati LoL, moze li mi neko preporuciti koje champione da igram u pocetku, igrao sam dosta Dotu2, i znam kako ide otprilike last hit i gankanje, ali su mi malo ovi wardovi drugaciji, a vecinom igram supporta, a ne mogu se bas snaci ovdje :solidus:

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1487 : 20. Studeni, 2014., 12:52 »
do golda 5 nemoj igrat supporta :D

Igraj onih 10-ak najjeftinih champova, oni su jako dobar uvod u ostatak igre.

*

Hackey

  • *
  • 128
Odg: League of Legends
« Odgovori #1488 : 20. Studeni, 2014., 13:04 »
Aham :D Thx za advajs :D:clap:

*

Tyga

  • *
  • 127
Odg: League of Legends
« Odgovori #1489 : 20. Studeni, 2014., 13:50 »
Imam osijecaj kao da je lakse razbit turete na ovoj mapi, a i konstantno mi pada FPS nezanm dali ima ko isti problem jer imam dosta ok graficku.
Same here za turrete, meni je zasada ping i fps isti, nikakve promjene.

@Probaj kupiti nekog champa poput Wukonga, prejak i predobar champ za carry po meni, jebene spellove ima, plus jos ona ulta njegova ^^

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #1490 : 20. Studeni, 2014., 14:22 »
Posto sam tek poceo igrati LoL, moze li mi neko preporuciti koje champione da igram u pocetku, igrao sam dosta Dotu2, i znam kako ide otprilike last hit i gankanje, ali su mi malo ovi wardovi drugaciji, a vecinom igram supporta, a ne mogu se bas snaci ovdje :solidus:
Igraj hypercarrye sa niskim skill cappom. Master Yi mi pada prvi na pamet. Garen od tankova, rano izaberi jednog champa koji ti se svidja (po playstilu) i vjezbaj ga tipa zauvijek, tako da dok dodjes do 30og ne zavrsis u bronci pa places tu da su ti noobovi i afkeri sjebali game. Ne igraj nikad championa zato sto "countera" nekog drugog. Igraj ono sto volis, nemoj biti toxic, i u ranijim eloima prati metu. Jaki poke champovi su strasno dobri u nizem elou i opcenito levelu. Recimo Nidalee (relativno nizak skill cap) ili Jayce (ogroman skill cap) mogu dobiti lane tako sto udaraju druge kad ovi njih ne mogu. Koliko god jednostavno zvuci, ako ti nekog udaris a on ti ne uzvrati istom mjerom, ti ces dobiti lane jer ces ga istjerati/ubiti. Ne uvijek naravno, dok dodjes do golda skuzit ces da ljudi ne umiru na takve glupe nacine. Isto tako, ne overstayaj u laneu, ako si na 200 a enemy laner na duplo vise, odi nazad. Bolje izgubiti farmu i xp nego izgubiti farmu i xp i dati enemy laneru jos vise toga. Glhf i ne budi toxic, svi grijese.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1491 : 20. Studeni, 2014., 15:59 »
J a sam od svih ovdje vjerovatno najnoviji u LOL-u.

U početku sam igrao Master Yi, Katarina, Ryze, sa svima sam preko 20 killova dobivao.

Probaj si sa njima igrat, Master Yi je mele i kad upali ultu dobiješ atack speed i doslovno pojedeš protivnika, bez ulte si jako laka meta.

Katarina je mele champ ali sa ultom lako dobiješ nekoliko killova odjednom jer gađas sve champione u blizini sa jednakim dmgomm, čim nekog ubiješ nestane ti cooldown na sve sposobnosti osim ulte gdje ti se skini samo određen broj sekundi, i zato odmah skočiš na drugog champa i ubiješ.

Ryze ti je najbolji za igrat u početku jer i ako griješiš jako je veliki tenk pa te teško ubiti. Niti jedan od ova 3 champa nema stun, jedino Ryze ima "rune prison" što zaustavi protivnika na mjestu ali nije stunan, njegova ulta ne koristi nikakvu manu, samo vrijeme iako je champion sa manom. Sa njim trebaš spamati sve tipke tako da je za tebe kao početnika to idealno, niti jedan od ova 3 champa nije skillshot champ.

Dakle ako želiš više killova od jednom uzmi Katarinu, ako želiš jedan kill ali siguran i da te skoro pa nitko ne može ubiti onda uzmi Ryze, ako želiš ubitačnu ultu ali bez nje si patkica onda uzmi Master Yi.
"Keep that hair short, Clem."

*

Hackey

  • *
  • 128
Odg: League of Legends
« Odgovori #1492 : 20. Studeni, 2014., 18:46 »
Hvala na savjetima :thumbs:, pokusavam da ih ne feedam i ne radim ganjanje protivnika jer znam da je to lose pogotov prema protivnickim kripovima i tornjevima.  I htio sam jos pitati posto sam gledao da daju neki blue miderima ako igras sa junglerima, i kakvi su kripovi u dzungli, jer vidim da  se dobijaju neke sposobnosti od njih.

*

Tyga

  • *
  • 127
Odg: League of Legends
« Odgovori #1493 : 20. Studeni, 2014., 19:22 »
Blue buff ti sluzi za veci mana regen i manji cd na spellovima.Vecinom se od drugog bluea daje miderima, mozes dati i champovima koji imaju energy , tj. Oni koji nisu na manu, vec na nesto drugo, ali po meni netreba.Eto ti neka pomoc od mene, nadam se da je jasnije malo.

*

Hackey

  • *
  • 128
Odg: League of Legends
« Odgovori #1494 : 21. Studeni, 2014., 19:29 »
Blue buff ti sluzi za veci mana regen i manji cd na spellovima.Vecinom se od drugog bluea daje miderima, mozes dati i champovima koji imaju energy , tj. Oni koji nisu na manu, vec na nesto drugo, ali po meni netreba.Eto ti neka pomoc od mene, nadam se da je jasnije malo.

:thumbs: hvala prijatelju

*

Tomz

  • *
  • 82
Odg: League of Legends
« Odgovori #1495 : 22. Studeni, 2014., 17:13 »
-
« Zadnja izmjena: 15. Siječanj, 2015., 23:06 Tomz »

*

Hackey

  • *
  • 128
Odg: League of Legends
« Odgovori #1496 : 22. Studeni, 2014., 18:54 »
ryzea igraj samo ako se želiš naučiti kada pritisniti ispravnu tipku tj. ability. ryze je heroj koji se scalea sa manom, tako da ti na njemu ni ne treba AP osim mozda sorc bootsa i void staffa ako tvoj team nema dovoljno magic penetrationa. znaci main item ti je tear i catalyst = archangel's staff / rod of ages. nadalje, najcesce ides frozen heart ako si protiv AD top lanera / vise manje full ad teama. banshee's veil je koristan za late game, iako i spirit visage odradi posao. odaberi lane koji ti se svida, top i mid dosta ovise o skillu, u jungli si sam ali opet koordiniras mapu.. bot lane je dosta tezak za igrati zbog sinergije. kako kazes, igrao si dotu tako da vjerujem da cesto pogledavas na mini map. ukoliko ti je to ovdje problem, koristan heroj je twisted fate, ali on je uzasno high skill cap heroj. da sam na tvoj mjestu, izbjegavao bih junglu cisto zato sto si pocetnik i zato sto je ona po meni najteza za igrati, tako da probaj forsati top i mid, tako ces dosta nauciti o pojedinim herojima.
evo ti fino jedan dokumentić koji si probaj otvoriti prije svakog gejma, nađeš heroje protiv kojih igraš i probaj napamet zapamtiti CD na njihovim spellovima (ps. nisam siguran koliko je lista updateana sa patchevima, ali vrijednosti su približne) https://docs.google.com/spreadsheets/d/1L4L1uShErgMYvsPHCVnGTkKR3oLfca0ueQFq6kZC7PY/htmlview?pli=1&sle=true#gid=0

što god te zanima slobodno me pitaj, mislim da više znam o igri nego što ju znam igrati haha

edit: updateano za patch 4.20 :P

Hvala prijatelju :thumbs: Dosta korisnih savjeta si mi dao, kao i ostali naravno :D Izbjegavam dzunglu jer mi se cini da je ovdje malo komplikovanija nego u doti, jer u doti samo killas u dzungli za exp i pare, jedino sto imas one anciente daju vise para, dok u lol-u trebas te buffove davati miderima i pratiti koji dolaze. Ova tabela je prava stavr :clap::thumbs:

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #1497 : 22. Studeni, 2014., 19:11 »
Boostam frenda iz bronce, ja sam na silver accountu, za sad odigrao 7 gameova i jos niti jedan nisam izgubio. 2 sa Dariusom i 5 sa Nasusom, svaki put carryam pa bude zabavno. Nevjerojatna razina toxicitya tu.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Tomz

  • *
  • 82
Odg: League of Legends
« Odgovori #1498 : 22. Studeni, 2014., 20:30 »
-
« Zadnja izmjena: 15. Siječanj, 2015., 23:07 Tomz »

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #1499 : 22. Studeni, 2014., 20:41 »
Jos 2 sa Nasusom dobio (iako sam ga prije ovog igrao mozda 3 puta u zivotu) i mogu reci da niti jedan game ne prodje bez "report X for Y" ili "noob X". Stvarno komicno, ovo uistinu je elo hell, ali climbable je definitivno. Ja single-handedly carryam svaki game skoro. Jos ovaj account nema moje mainove (Jayce, Irelia, Rumble) pa mi je malo teze, ali eto u Nasusu sam se bas pronasao.

Also nitko ne farma tu, ne znam zasto. U 30 minuta sam sa Nasusom imao 260 farme i preko 450 stackova na Q, i kad sam doslovno one-shottao njihovu ap Kalistu (da...) bilo je strasno puno cudjenja. Jednostavno nitko ne farma i ne pridaju nikakvu vaznost farmanju.

Anyways kupio sam kalistu, najgori investment ikad, poprilicno teska za igrati i ne odgovara mi taj playstyle, a nemam refund tokena :////
Oh well, pomamio sam se jer sam imao 17k IP-a.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9