HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 568084 Hitova
*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1515 : 18. Prosinac, 2014., 01:21 »
Ima li ovde možda neki gold-plat garen main?

Ako ima može li mi poslat par replay-a, par losseva i par win-ova po mogučnosti.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1516 : 18. Prosinac, 2014., 21:11 »
Šta ce ti to? Imas hrpu videa za "ucenje" na youtubeu

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #1517 : 19. Prosinac, 2014., 10:51 »
Garen ti nije baš jako mechanical wise, ali je užasan counter velikom broju na topu. :hiha:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1518 : 19. Prosinac, 2014., 11:15 »
Zato šta se iz videa na youtube može jedino naučit ono šta možeš i sam zaključit kroz 2 game-a sa champom, puno je korisnije odgledat igrače koji imaju iskustva sa champom kako se ponašaju u lane-u i kako iskorištavaju matchup.

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1519 : 19. Prosinac, 2014., 13:03 »
Pa nauci neke osnove kroz video i idi u Team Builder i igraj stalno Garena pa nauci kako se ponasa protiv drugih championa usput ces stec neko iskustvo s njim i super. Ni jedan video ti ne moze previse pomoc ako se sam ne naucis i probas razne kombinacije. Vidio sam da je Trick2G jedno vrijeme igrao stalno garena i to dosta dobro pa probaj pronaci njegov video

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1520 : 19. Prosinac, 2014., 13:58 »
Pa nauci neke osnove kroz video i idi u Team Builder i igraj stalno Garena pa nauci kako se ponasa protiv drugih championa usput ces stec neko iskustvo s njim i super. Ni jedan video ti ne moze previse pomoc ako se sam ne naucis i probas razne kombinacije. Vidio sam da je Trick2G jedno vrijeme igrao stalno garena i to dosta dobro pa probaj pronaci njegov video

U par sati gledanja kvalitetnih replay-a možeš naučit više nego u 100 sati igranja, možda nekima nije zabavno ali meni su takve analize zabavne i sam vidim napredak kad ih koristin na meni zabavnim champ-ovima.

*

Tomz

  • *
  • 82
Odg: League of Legends
« Odgovori #1521 : 19. Prosinac, 2014., 14:39 »
-
« Zadnja izmjena: 15. Siječanj, 2015., 23:10 Tomz »

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1522 : 19. Prosinac, 2014., 15:25 »
Nije sve tako plitko, tražim plat-gold elo jer je to moj elo (budimo realni treba bi se ograničit na gold:mrgreen:) i od načina na koji oni igraju ću naučit puno više nego da gledam challengera kako igra protiv drugih challengera.

Gold igrač ima puno više iskoristivih grešaka, samim time se matchupovi mjenjaju zato i tražim replay od nekog ko main-a garena jer je on te greške več naša i ja ih mogu pokupit ako par puta pogledam lane fazu, naravno mogu i odigrat par sto game-ova s njim i sam ih pronač ali nemam vremena ni volje za toliko igrat Garena.


*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1523 : 19. Prosinac, 2014., 17:35 »
Mislim da je to malo preseravanje lol. Sretno s replayma

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #1524 : 19. Prosinac, 2014., 17:38 »
Realno gledajući, ja dosta često invajtam vas ljude, i radite ogromne greške. Radimo ih mi svi, ali mi je jako drago da igrate nekada sa nama. Jučer je Shicko sa nama igrao Sivir top vs LeBlanc top, dao par killeva, ali igrao i nakraju je to ispalo dobro. Izgubili smo, but oh well :ementaler:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1525 : 19. Prosinac, 2014., 18:06 »
Realno gledajući, ja dosta često invajtam vas ljude, i radite ogromne greške. Radimo ih mi svi, ali mi je jako drago da igrate nekada sa nama. Jučer je Shicko sa nama igrao Sivir top vs LeBlanc top, dao par killeva, ali igrao i nakraju je to ispalo dobro. Izgubili smo, but oh well :ementaler:

Kako misliš dao par killeva, ufida san sve živo :mrgreen:

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #1526 : 20. Prosinac, 2014., 12:09 »
To je ok dok se ne trolla namjerno. Mi igramo dosta često normal 5s (čekamo sezonu za ranked 5s) gdje se zezamo, većinom pobijedimo, čak i ako netko nafida to je sve oke, dok ne krene namjerno troll. :D

Ali kažem ti, za top : Quinn, Vayne, Lucian...tim redoslijedom :D
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1527 : 20. Prosinac, 2014., 13:15 »
Ja osobno ne volim imati adc top,barem ne u low elo. Vecina adc topova zavrsi jako lose i nafida sve moguce

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1528 : 20. Prosinac, 2014., 18:14 »
Ni ja nevolim, ali trenutačno san u potrazi za nekim caster top-om pa testiram sve i svašta.

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #1529 : 20. Prosinac, 2014., 23:33 »
Ne sjećam se kada smo zadnji put napravili ovakav stomp nekome ^^

http://i.imgur.com/y6dAnvx.jpg

A troll mode je bio :clap:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9