HCL.HR

Max Payne 3

  • 380 Odgovora
  • 90998 Hitova
Odg: Max Payne 3
« Odgovori #360 : 26. Kolovoz, 2012., 10:43 »
ja isto nemam nikakvih problema.
sa social clubom sam imao manje problema nego sa steamom, originom ili gfwl, jos se lijepo automatski ucita i ulogira a ne moras ga palit posebno pa pokretat igru, a radi i offline.
alt tabat mozes kad hoces, jos ti igra lijepo stisne pauzu kad alt tabas a ne vrti se dalje u pozadini.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Max Payne 3
« Odgovori #361 : 26. Kolovoz, 2012., 11:00 »
Jel to beton verzija brate? ;)
Ako ovo znaci piratska, onda ne, original, posudio od frenda. Za ovo sa zvukom se kao ceka patch, al ne postoji fix zasad koliko sam trazio (a trazio sam). Ovo sa social clubom je isto bilo iritantno, al nekako smo popravili i to je to, ovo sa zvukom sam morao do kraja trpit. :wildboy:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Max Payne 3
« Odgovori #362 : 26. Kolovoz, 2012., 12:23 »
Probaj kemijat sa zvukom, drivere najnovije.

*

mr-newization

  • **
  • 359
  • What`s up!
    • hcl.hr
Odg: Max Payne 3
« Odgovori #363 : 03. Rujan, 2012., 18:28 »
Meni je igra vrh vrhova, mada ponekad animacija im na kile, ali sve u svemu čista petica. Time je Rockstar još jednom potvrdio da je jedan od najboljih maker-a igara.  :thumbs:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Max Payne 3
« Odgovori #364 : 18. Rujan, 2012., 23:22 »
Završio napokon singleplayer. Zadnja dva sata mi se vukla tjednima... Dobra je igra u globalu, ali kraj mi je onako... Meh. Hrpa quick-time eventova maskiranih u pucačke dionice koje ne vode do ničega pamtljivog ni imalo značajnog  :hiha2:

Taman po završetku kampanje rekoh mogao bi mp malo opet upalit, nisam ga praktički dirnuo nakon recenzije multiplayera. I naravno - matchmakimg problemi. Svejedno, ostaje instaliran - dođe mi gušt nekad za mp.



*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Max Payne 3
« Odgovori #365 : 18. Kolovoz, 2013., 09:25 »
Često se dešava da recenzent igru proglasi teškim promašajem, ali samo zato što mu igra i njezin setting u startu ne paše (da wyz tebe gledam, iako je ono bilo drugo mišljenje MP3 o.p.a).

Da ne oftopičarim Biošok... Kad je u pitanju setting nemam ništa protiv MP3. Drugo mišljenje je bilo više odgovor na recenziju i kao takavo nije imalo ocjenu, predstavljalo je stav oko nekih meni iritantnih stvari u igri, a ne dojam o igri kao cjelini. Iako mislim da ti ova rečenica ne drži vodu - bar za MP3 konkretno. Bilo je recenzija koje su po meni baš pogodile bit, poput Vrdeljine u Bugu.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Max Payne 3
« Odgovori #366 : 18. Kolovoz, 2013., 11:27 »
Ma prvi dio rečenice se nije odnosio na tebe, tj. znam da nisi ti rekao za teški promašaj, nego sam se osvrnuo na drugo mišljenje tek u drugom dijelu te rečenice.

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #367 : 21. Kolovoz, 2013., 12:29 »
Max Payne 3  - jedna od najboljih igara IMO

Pročitao sam onaj osvrt tog vrdlje, i čini mi se da ovim starijim likovima bi bilo bolje da nađu neku polovnjaču nego da pišu gluposti po forumima. OMG, ubijanje u igri koji ima kriminalce i detektive. Naravno, to ubijanje ga ne smeta u navedenom filmu. To nije pisao gejmer, već j..vjetar, što je i vidljivo jer se uhvatio samo priče. Pa i u zekoslavu mrkvi se ubija.

Onaj lik šta je radio Braid igru, sječam se nekog njegovog video komentara na youtubeu, je rekao da su igre danas nasilne. Glavno da njegova nije. Osim što redovito ubijaš one hodajuće gljive, možeš vratit vrijeme pa kao da se nika nije ni dogodilo. A povrh svega glavni lik mu je šizofreničar koji je sa atomskom bombom pobio milijune ljudi.

Da, baš nenasilno

Smeta ga i autentičnost lokacije,jer ako svaka kuća i prozor ne izgledaju isto kao u Brazilu onda igra ne vrijedi, kao da to ikoga briga. Niti me interesira brazil, nisam se niti jedanput zapitao o tome tokom igre, a nemem ni neko drugo mišljenje o istoj državi nakon odigrane igre. Ali eto ako netko želi nešto popljuvati, naći će nešto.


Ovo što je ovaj napisao može se reći za svaku igru, film, seriju ako se baš želi. Ima tu još toga ali mi se neda

A neda mi se uopće više niti pisati ovdje, što će mnoge razveseliti, jer me sad više ne napadaju već mi brišu postove, a vidim da drugih korisnika "uređuju" da bi odgovarali (da snowblind tebe gledam), sorry Cole, ukrao sam ti dio rečenice

Ali hej, živjela internet sloboda...
« Zadnja izmjena: 21. Kolovoz, 2013., 12:46 djavajoe »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Max Payne 3
« Odgovori #368 : 16. Studeni, 2015., 16:07 »

Malo gledao starije teme, da vidim da li mi je ovo bio drugi ili treći prelaz igre i ispada da je drugi. Igra mi je još bolje sjela nego pri prvom prelasku. Dobri stari cinični Maxonja je u ovom trećem nastavku najbrutalniji dosada. Ne samo po izgledu i iskušenjima kroz koja prolazi, nego se to vidi po komentarima u naraciji koja je ni manje ni više nego apsolutno savršenstvo. Pošto sam po prelasku igre, odmah išao odigrat i završtiti predhodnika The Fall of Max Payne, uvidio sam koliko je zapravo igra puna malih referenci na predhodnike. Primjerice ako u trojci kod klavira odlučite odsvirati Maxovu temu iz serijala, uz poznatu melodiju, Maxonja će izreć točno identičan set rečenica iz dvojke. Isto tako nakon kraja igre glazbena podloga je identična onoj, u zadnjem levelu, kada Max riješava zadnjeg Bossa. No da pustim na miru predhodnike i skoncentriram se samo na ovaj treći nastavak. Level Design je mrak, u početku malo smeta što smo dosta ograničeni kretanjem, a tako i razno raznim hintovima i pomoćima, koji razbijaju početnu imerziju, no nakon uvodnih sat vremena sve sijeda na svoje mjesto. Gameplay mehanika je sami vrh ponude što se tiče TPS igara i funkcionira briljantno. Rockstar je napravio fantastičan posao u gotovo svim segmentima. Posebno mi se se sviđa briga za razno razne detalje koji su sada standardni za Rockstar. Priča je odlična, kao i prezentacije iste. Likovi su dosta dobro i napravljeni i okarakterizirani. Na stranu bih uzeo jedino cijelokupnu familiju Branco, koja je užasno površno i šturo odrađena, no kako fokus priče nije na njoj, taj minus nekako mogu progutat. Možda još ostaje žal što leveli u New Jerseyu nisu potrajali barem još sat vremena; jer je atmosfera tog vremena izvan svake pameti! Toliko toga je dobroga u ovoj igri, da mi se neda ni nabrajat, ali jedna stvar me je cijelo vrijeme titrala i davala konstatno savršen osjećaj, a to je Maxova naracija, njegovo stanje i pogledi na sve, kao i postepena reakcija na sav kaos koji se zahuktava oko njega. Dijalozi su napisani fantastično, neznam sad niti jednu igru, koja bi mi imala bolje napisane dijaloge od ovoga. Nakon drugoga prelaska, stvari ostaju slične; nije najbolja Rockstarova igra, ali je definitivno sam vrh, kako Rockstarovih igara, tako i TPS ponude...

Kao što rekoh odmah po prelasku trojke, bacio se na dvojku. Malo mi je savršenost igre splasnula, nakon što sam je odigrao tri godine od zadnjeg prelaska; tada je to bilo tik pred izlazak trojke, da se prisjetim nekih stvari, da je recenziram iz onog vremena, bila bi to desetka, ali 12 godina kasnije, igra se jako dobro drži i uz par dobrih modova dobro i dan danas izgleda; no neke stvari je ipak pojelo vrijeme. Ovako nakon valjda desetog prelaska čvrsta devetka, zastarjelost ubija genijalnu prezentaciju, gameplay mehaniku i izvrsnu Noire atmosferu. Stripovska prezentacija priče je savršena, no nakon Rockstarove trojke, osjeti se mala "neozbiljnost" Remedyeve igre...

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Max Payne 3
« Odgovori #369 : 16. Studeni, 2015., 17:40 »
Ti si taj koji je neozbiljan ovdje. ;)

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Max Payne 3
« Odgovori #370 : 16. Studeni, 2015., 18:25 »
Odrasti. ;)

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Max Payne 3
« Odgovori #371 : 23. Srpanj, 2016., 16:49 »
Danas Max Payne serijal slavi 15 godina.

MAX PAYNE - 15 Years of Pain - YouTube

Koji vam je nastavak najbolji?

Meni je prvi daleko najdrazi.Toliko bolesna prica i atmosfera da i dan danas nijedna igra nije na mene uspila ostavit ovoliki utisak.Stvarno sam obozavao pricu i nacin na koji je bila ispricana, toliko ozbiljno i pogodeno, vrjedno jednog brutalnog Hollywood-skog trilera.

Da ne govorim o gameplayu, koji je jebeno brutalan.Savrseno napucavanje + brutalan slow mo efekt, bacanje u stranu i resetanje negativaca.

Ovu sam igru na prvom PCu presao 30 puta najmanje, znao sam gdje se svaki covjek nalazi u igri.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Max Payne 3
« Odgovori #372 : 23. Srpanj, 2016., 17:14 »
Max Payne ne slavi rođendane.

Dvojka mi je ostala u sjećanju ponajviše, ali nju sam prvu i igrao. Još uvijek mi je dorađenija nego prvi dio, a ima više konkretnog gameplaya nego trojka, a i nije mi najbolje sjela promjena tona u trojci.

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #373 : 23. Srpanj, 2016., 17:54 »
Prešao sam sve (trojku par puta i MP igrao dosta). Odlicne igre.

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #374 : 23. Srpanj, 2016., 20:06 »
kec je ubedljivo najbolji po meni

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9