HCL.HR

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

  • 760 Odgovora
  • 196533 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #330 : 04. Kolovoz, 2015., 19:05 »
Znaci ja imam intel 2020M 2,4 Ghz(dual core) i 8750M 2 GB ddr3, 8 GB ram(radi se o laptopu) i uzecu sada ground zeroes i zaigrati.Pogledao sam ovaj video na youtubeu sa slicnom konfiguracijom, vrti se u 30 fps(sto je za mene sasvim igrivo) i izgleda ljepo, znaci nakon sta zaigram bude li radilo kako treba, radit ce i phantom pain... https://www.youtube.com/watch?v=JRmnA4ez-4k Javim kako ide nakon sta probam.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #331 : 04. Kolovoz, 2015., 19:08 »
Za Phantom pain su malo izmijenjeni zahtjevi, odnsno malo su podigli ljestvicu. I kao minimum definitivno traže quad core CPU.
Za Ground Zeroes vjerojatno možeš vrtiti bez frke s Dual Core CPUom, ali tu nema dinamične izmjene vremena, nema pustinje u kojoj vjetar vitla pijesak, nema hrpetina stvari i detalja koje će biti prisutne u Phantom Painu.
Mislim da se ne bi trebao voditi tim principom ako ide GZ onda mora ići i PP.

Ja imam dosta jaku konfu, pa se nekako nadam ultra 60 fpsa, ali opet sam skeptičan...

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #332 : 04. Kolovoz, 2015., 19:23 »
Sve to stoji, al ovo je igra ispolirana do krajnjih granica(bar tako izgleda, i to je za ocekivat od konamija, a i kojime).
Cjeli zivot imam neku konfu dosta slabiju od preporucene (u 90 posto igara je tako), i ovako ispolirane i dobre naslove mogu igrat na low bez problema, uz to uopce ne izgledaju lose, a vrte se u nekih 30-ak fps-a, sto je za mene sasvim dovoljno.Dapace naviko sam na to.I ground zeroes nije da nema dosta procesiranja, ne razumin se u to bas, al valjda sva ova pusta kisa na ovoj mapi znaci dosta i oduzima snage iz hardvera, nevjerujem da ce mi jedan izlazak sunca uzet toliku razliku da postanje neigriva.
Ili oce?

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #333 : 04. Kolovoz, 2015., 19:26 »
Nije to ništa do Konamia, oni uvijek rade sranja, to je samo do Kojime i FOX Enginea.
A gledaj imali su probblem i AMD FX 8xxx procesori, ali ne na kiši, nego baš suprotno po danu, kada bi im fps padao na 45fpsa.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #334 : 04. Kolovoz, 2015., 19:32 »
A vidit cemo sve onda, provat cu Ground Zeroes pa ako bude igriv iman nadu da cu mozda moc provuc i Phantom Pain kroz laptopic...Ako ne bude, onda se neman cemu ni nadat.

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #335 : 05. Kolovoz, 2015., 08:14 »
Ne kužim što su pjesnici htjeli reći time. Lejm, nemoj nas uspoređivati s tim vidno lošijim contentom bez personalizirane naracije. Pozz.

Hmmm...

http://www.game-debate.com/news/?news=17678&game=Metal%20Gear%20Solid%20V:%20The%20Phantom%20Pain&title=Metal%20Gear%20Solid%20V:%20The%20Phantom%20Pain%20System%20Requirements

"On the Intel side, if you're targeting 60fps you won't begin to be bottlenecked until you drop down to a Core i3-4330, while with AMD we do see it suffer some performance hits with the FX-8350 and below. !"

Uh, ja imam FX 8350 :( 
Uvjek kad upgradeam komp idem na jeftiniji proc i bolju grafičku (trenutno imam ASUS Strix GTX 970)
Ne znam, morat ću malo pročačkat po netu kako Ground Zeroes radi na tom procesoru... :fpalm:

To ti nisu službeni zahtjevi. Oni službeni (sa Steama) ne spominju AMD. A ti Game Debate su naširoko poznati kao mučki provokatori s netočnim informacijama. S obzirom da se Ground Zeroes vrti dosta dobro na toj konfiguraciji na gotovo max postavkama (po danu dođe do pada na nekih 40-ak frejmova), te da su najavili kako ubaciju još više grafičkih postavki (mogućnost isključivanja DOF-a i možda motion blura itd.) vjerujem da neće biti nikakvih problema s optimizacijom. FOX engine je tu dosta fleksibilan.

Mučki provokatori ey? To nisam znao, ajde ulio si mi tračak nade :)
Jedva čekam, inače ne prednaručujem igre ali sam poslao mail svijetu igara i infomarku kad očekuju pc verziju.
Infomark mi nije ništa odgovorio, a svijet igara kažu da još nemaju informacije od dobavljača ali da
svejedno pratim njihove stranice ovih dana.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #336 : 05. Kolovoz, 2015., 09:01 »
Sve verzije igre dolaze na isti datum.

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #337 : 05. Kolovoz, 2015., 12:20 »
Ma znam da sve verzije izlaze 1.9, nego još ih nijedan dućan nema u prednarudžbi za PC.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #338 : 05. Kolovoz, 2015., 12:44 »
Pa što će ti box verzija? Naručiš na Steamu (ako nemaš Ground Zeroes dobiješ i njega) ili pričekaš GMG i onda lupiš kupon od 20% popusta pa te ispdane cca 48€

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #339 : 05. Kolovoz, 2015., 13:51 »
Dobiješ Ground Zeroes?! Izvrsno! Budem ga ja onda preko Steam-a :clap:

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #340 : 05. Kolovoz, 2015., 13:55 »
Vjerojatno ćeš ga dobiti i na GMGu. Samo malo pričekaj da stigne i k njima.

Tamo imaš na početnoj stranici kupon od 20-25% popusta, kako kada. I prilikom kupnje samo ga uneseš i to je to ;)
Ispasti će te jeftinije, a dobiti ćeš sve jednako jer će se igra aktivirati na Steamu.

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #341 : 05. Kolovoz, 2015., 14:02 »
Deal! :piva:


*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #343 : 06. Kolovoz, 2015., 17:17 »
Ajme, ajme...Imam osjecaj da dolazi igra koja ce promjenit pojam open-worlda..Koliko ce dugo trajat SP ode uopce?..Jos kad dode MP, ove baze i ovo sve, tribalo bi bit jako zanimljivo.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #344 : 07. Kolovoz, 2015., 12:31 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9