HCL.HR

Need For Speed Heat

  • 9 Odgovora
  • 4014 Hitova
Need For Speed Heat
« : 19. Studeni, 2019., 19:55 »
Otvorio sam ovu temu da dijelimo svoje kreacije automobila , da vidimo kakav vam je osobni stil . Evo moga auta hehe



« Zadnja izmjena: 19. Studeni, 2019., 19:59 shepard-fan »

*

tryon

  • **
  • 224
Need For Speed Heat
« Odgovori #1 : 24. Studeni, 2019., 12:59 »
Nema neke općenite teme pa evo da otvorimo..

Ugl, probao sam na ps4pro preko EA accessa (10h free trial) i ne mogu reći da sam oduševljen.

Igra se vrti u 30fps-a što meni inače nije neki problem, ali za ovakvu igru definitivno je. Ali ajd, to bih još i pretrpio ali ima i užasan input lag tako da nikad nisam 100% u kontroli nad vozilom. Vjerujem da je na PC-u dosta bolje iskustvo.

Inače igra se čini dosta zabavna iako mi je vozni model mrviiicu prearkadan.

Odg: Need For Speed Heat
« Odgovori #2 : 09. Prosinac, 2019., 19:21 »
-
« Zadnja izmjena: 18. Rujan, 2020., 18:26 Bert_Raccoon »

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Need For Speed Heat
« Odgovori #3 : 10. Prosinac, 2019., 12:34 »
Pa tako je osmišljeno - da se po noći moraš skrivati. Za te low level potjere ih možeš podmititi novcem ako ne želiš da te ganjaju.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Need For Speed Heat
« Odgovori #4 : 11. Prosinac, 2019., 00:06 »
Nisam ni išao za tim da nema podrške za miša... pretpostavljam da preferiraš igrat ovakve igre s upravljanjem mišom?

Odg: Need For Speed Heat
« Odgovori #5 : 03. Ožujak, 2020., 22:02 »
Prije nekoliko dana instalirao sam NFS Heat i nakon 30-40 min igranja racunar se jednostavno restartovao bez razloga. Sve je bilo normalno, pokrenuo sam igru ponovo i stavio settingse na low i opet se za nekih pola sata pc restartovao. Obrisao sam Heat i instalirao Payback i opet ista stvar se desila. Ovo mi se desava samo kod ove 2 igre, nezz iz kojeg razloga. Imam GTX 1050 I i7 2nd gen.

Odg: Need For Speed Heat
« Odgovori #6 : 08. Ožujak, 2020., 18:24 »
Probao Heat, mozda nekih sat - dva (na premium pretplati) i nije mi to to, nemam tog gusta dok igram, tako da sam brzo odustao, nisam zagriženi fan, ali sve sam ih redom igrao i nakon carbona, sve mi nekak oslo nizbrdo

Odg: Need For Speed Heat
« Odgovori #7 : 15. Ožujak, 2020., 00:18 »
Prije nekoliko dana instalirao sam NFS Heat i nakon 30-40 min igranja racunar se jednostavno restartovao bez razloga. Sve je bilo normalno, pokrenuo sam igru ponovo i stavio settingse na low i opet se za nekih pola sata pc restartovao. Obrisao sam Heat i instalirao Payback i opet ista stvar se desila. Ovo mi se desava samo kod ove 2 igre, nezz iz kojeg razloga. Imam GTX 1050 I i7 2nd gen.
Dali ti je procesor overclockan? Ako je, skini Prime95 program i napravi test. Overclock ili bad sectors na hard disku znaju crashat igre.

Odg: Need For Speed Heat
« Odgovori #8 : 18. Ožujak, 2020., 14:57 »
Prije nekoliko dana instalirao sam NFS Heat i nakon 30-40 min igranja racunar se jednostavno restartovao bez razloga. Sve je bilo normalno, pokrenuo sam igru ponovo i stavio settingse na low i opet se za nekih pola sata pc restartovao. Obrisao sam Heat i instalirao Payback i opet ista stvar se desila. Ovo mi se desava samo kod ove 2 igre, nezz iz kojeg razloga. Imam GTX 1050 I i7 2nd gen.
Dali ti je procesor overclockan? Ako je, skini Prime95 program i napravi test. Overclock ili bad sectors na hard disku znaju crashat igre.

Ne, nista nije overclockano i instalirao sam ih na novi ssd...

Odg: Need For Speed Heat
« Odgovori #9 : 20. Ožujak, 2020., 00:52 »
Prije nekoliko dana instalirao sam NFS Heat i nakon 30-40 min igranja racunar se jednostavno restartovao bez razloga. Sve je bilo normalno, pokrenuo sam igru ponovo i stavio settingse na low i opet se za nekih pola sata pc restartovao. Obrisao sam Heat i instalirao Payback i opet ista stvar se desila. Ovo mi se desava samo kod ove 2 igre, nezz iz kojeg razloga. Imam GTX 1050 I i7 2nd gen.
Dali ti je procesor overclockan? Ako je, skini Prime95 program i napravi test. Overclock ili bad sectors na hard disku znaju crashat igre.

Ne, nista nije overclockano i instalirao sam ih na novi ssd...

Onda je mozda nešto u Windowsu ili driveri za grafičku zezaju, trebao bi u search bar utipkati Event Viewer i pod Administrative Events vidjeti što se spominje za vrijeme kad se pc resetirao.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9