HCL.HR

Need for Speed: Rivals

  • 67 Odgovora
  • 19154 Hitova
Need for Speed: Rivals
« : 23. Svibanj, 2013., 16:41 »
Danas je od strane EA Gamesa objavljen dolazak novog NFS-a, koji će se zvati Rivals. Igra će biti rađena na Frostbite 3 engineu. Što se radnje igre tiće, ništa novo, trkači protiv policije, a kako će to sve izgledati ostaje da vidimo. Također, pretpostavlja se da će igra biti "open road", tj. neće biti ograničavanja što se vožnje tiće. Još jedan novitet jeste povratak Ferraria, što je veliki plus. Igra izlazi 19. novembra.
Trailer:
Need for Speed Rivals - teaser trailer



« Zadnja izmjena: 23. Svibanj, 2013., 16:44 lex »

Odg: Need for Speed: Rivals
« Odgovori #1 : 23. Svibanj, 2013., 18:50 »
Mene zanima dali ce napokon ubaciti pricu ili cemo se i dalje utrkivati bez ikakvog smisla i razloga?

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Need for Speed: Rivals
« Odgovori #2 : 23. Svibanj, 2013., 19:28 »
Svaki NFS ima svoju priču... :hihi:
Mislim da ću večeras instalirati Underground 2, pa nek sve ide kvragu! :kava:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Need for Speed: Rivals
« Odgovori #3 : 23. Svibanj, 2013., 22:31 »
Kakva prica? Tko ikad zeli u racing igri pricu?
Samo neka daju mocne pile, divne krajolike i vozni model od Hot Pursuita iz 2010.
Uspijeh im je zagarantiran...

Odg: Need for Speed: Rivals
« Odgovori #4 : 24. Svibanj, 2013., 06:29 »
Tko ikad zeli u racing igri pricu?

Ja. :ementaler:  Neka ubace neku cheesy pricu tipa Most Wanted ili Carbon sa hrpom onih ludih animacija iz prvog lica i ja zadovoljan. :D

Odg: Need for Speed: Rivals
« Odgovori #5 : 24. Svibanj, 2013., 09:44 »
Kakva prica? Tko ikad zeli u racing igri pricu?
Samo neka daju mocne pile, divne krajolike i vozni model od Hot Pursuita iz 2010.
Uspijeh im je zagarantiran...

I to kaj Čole veli. Fkt kaj će ti priča u racing igrama ? Dobar vozni model, pile, pice na startu itd itd :clap:
Enivej on topic volio bih da sada neka nova racing igra (next gen) ima model destrukcije ono do totalke. Kvragu i fizički modeli i vozni modeli u igrama su napredovali. Također grafika je napredovala puno. Ne želim više gledat pa makar bila i arkada da kad se zaletim u nekoga frontalno auti se odbiju kao igračkice i nastaviš vozit. Fuck that shit ovo je 2013 i želim nekuz brutalnu realnost u vožnjama najviše što se tiče oštećenja auta. Pa makar to uvelike otežavalo vožnju. Želim veću destrukciju nego u Burnoutu. Hoću da auto ostane limenka i da se to lijepo vidi. Negdje (youtube) sam prije 5-6 godina gledao neku Microsoftovu prezentaciju o tehnologiji u grafici baš za to uništavanje auta. Izgledalo je predivno i zakon i onda ništa. Dosta mi je već arkadnih ispraznih jurilica sa istim neuništivim autima.
Volio bi da tako nešto bude u Rivals al vjerovatno fantaziram.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

ScaR

  • *
  • 120
Odg: Need for Speed: Rivals
« Odgovori #6 : 24. Svibanj, 2013., 17:11 »
Ako su legalne trke(NFS Shift/Pro Street) onda nema potrebe za pričom. Sve ostalo, priča je više nego dobrodošla.

Odg: Need for Speed: Rivals
« Odgovori #7 : 24. Svibanj, 2013., 18:23 »
Svaka igra je bolja sa dobrom pricom. Ako gledas ovako


Fkt kaj će ti priča u racing igrama ? Dobar vozni model, pile, pice na startu itd itd :clap:


onda tako mozes reci za svaki zanr, sto ce mi u pucacini prica, daj mi dobre pljuce, neprijatelje i super. :ne:

Nije super, mora imati i zanimljivu pricu ;)

Odg: Need for Speed: Rivals
« Odgovori #8 : 24. Svibanj, 2013., 19:01 »
Slažem se. Dok su NFS imali priču bili su dobri :D

Odg: Need for Speed: Rivals
« Odgovori #9 : 24. Svibanj, 2013., 19:17 »
ono sto ja zelim je onaj old-school nfs di imas default aute i vozis se po autocesti (npr hot pursuit fransiza). a price nit ne treba, ionako je ona bezvezna uvijek.
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

Odg: Need for Speed: Rivals
« Odgovori #10 : 25. Svibanj, 2013., 09:35 »
Novi detalji:
AllDrive je nova osobina koja je po tvrdnjama mnogih najveći dodatak koju je Rivals mogao dobiti. U pitanju je novi online mod koji omogućujue igračima da se odmah prebace sa singleplayer-a na multiplayer. Prijatelji će moći u momentu ulaziti i izlaziti iz utrka, što stvara novi svijet u kojem dva eventa više nikada neće biti ista.

"Nova Need for Speed franšiza je već dugo industrijski lider koji stavlja društveno natjecanje u prvi plan igara" rekao je Marcus Nilsson, izvršni producent Ghost Games-a. Također je dodao: "Po prvi put igrači će imati slobodu da bez problema idu od singleplayer na co-op, pa do multiplayer moda. Need for Speed Rivals smo kreirali takvom da jedno isustvo u igri donosi jedan napredak, gdje je sloboda sa igranjem s prijateljem tečnija i pristupnačija više nego ikada prije."

Dodatne funkcije koje dolaze su:

> Next-Gen Racing - Redview Country oživljava uz zapanjujuće detalje nove generacije i efekte vremena koji jednostavno tjeraju drivere da upravljaju nad ovim elementima.

> Autolog Need for speed mreža - Igrači mogu upoređivati statistiku i izazvati svoje prijatelje u bilo koje vrijeme, bilo gdje, a zatim jednostavno podijeliti svoja postignuća obostrano sa prijateljima i rivalima.

> Personalizacija- Vozači uređuju i prilagođavaju svoja vozila sa svježim farbanjima, custom registracijskim tablicama, naljepnicama, felgama i nadogradnjom performansi.

> Pursuit i Evasion tehnologija - Ulične utrke dolaze do izražaja sa 11 nadogradivih stvari, uključujući turbo boostove, blokiranje i EMP-ove za trkače, udarne talase, blokade puteva i helikoptere za policajce.

Need for Speed Rivals će izaći 19. novembra za Xbox 360, PlayStation 3 i PC, a PlayStation 4 i Xbox One verzije će biti dostupne nešto kasnije u godini.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Need for Speed: Rivals
« Odgovori #11 : 25. Svibanj, 2013., 09:42 »
Nisu baš "novi detalji", to je bilo u objavi za novinare pri najavi igre... više-manje sve to je spomenuto na neki način u našoj vijesti.

Odg: Need for Speed: Rivals
« Odgovori #12 : 25. Svibanj, 2013., 09:44 »
Za mene su novi.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Need for Speed: Rivals
« Odgovori #13 : 26. Svibanj, 2013., 19:22 »
:ave:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Need for Speed: Rivals
« Odgovori #14 : 27. Svibanj, 2013., 08:59 »
:hihi:

Nego, jedino što mi je zanimljivo u čitavoj priči jest to da na igri radi novi tim. Ili bolje rečeno - da na igri ne radi EA Blackbox.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9