HCL.HR

PES 2017

  • 465 Odgovora
  • 150522 Hitova
*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2017
« Odgovori #135 : 16. Rujan, 2016., 16:39 »
Ako tako ispadaju iz igre onda svakako jesu. Čim ti se ne dodjeli pobjeda od 3-0...


Evo i jedne pozitivne stvari. U prijašnjim nastavcima u MyClub modu su se na utakmicama normalno dijelili žuti i crveni kartoni, ali nije bilo sankcija na slijedećoj utakmici. E pa sada sankcije postoje i ako vodite nekim većim rezultatom i lik vam samo krši igrače i dobiva crvene kartone - svi njegovi igrači koji su dobili crveni propuštaju slijedeću utakmicu.
Super stvari i vidi se da ekipa sada puno više pazi i nema toliko uklizavanja.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PES 2017
« Odgovori #136 : 16. Rujan, 2016., 16:59 »
Ako tako ispadaju iz igre onda svakako jesu. Čim ti se ne dodjeli pobjeda od 3-0...


Evo i jedne pozitivne stvari. U prijašnjim nastavcima u MyClub modu su se na utakmicama normalno dijelili žuti i crveni kartoni, ali nije bilo sankcija na slijedećoj utakmici. E pa sada sankcije postoje i ako vodite nekim većim rezultatom i lik vam samo krši igrače i dobiva crvene kartone - svi njegovi igrači koji su dobili crveni propuštaju slijedeću utakmicu.
Super stvari i vidi se da ekipa sada puno više pazi i nema toliko uklizavanja.

Dobro to je fino i to je dodano i za ps4 jelde?
E sad:
I krenuli su cheateri... Lik ima 6 pobjeda za redom... (moš si mislit) Igram sa slabijom momčadi i vodim 2-0 i lik samo izađe i ja opet ne dobijem lovu niti išta...
Znači opet nisu online sredili uopće... Uploadam video upravo na YT pa se uvjerite i sami

To ne more ovo nikako promjenit... Nije to razlog da se raja na PC-u živcira kao i prijašnih godina.

Hoću reći da ne volim kad netko pravi razliku između gamer-a. Tako ispada sa Konami-em što sam uspio pohvatat.

Stvarno mi je žao ekipe koja kupi ovo za PC.
Sreća nisam kupio a i ne znam digitalno uzimat igre, kad bi znao prvi bi napravio preloader i to bi me čekalo.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: PES 2017
« Odgovori #137 : 16. Rujan, 2016., 17:08 »
Trebaš stvarno biti mazohista da igraš ovu igru na PC-u.

Odg: PES 2017
« Odgovori #138 : 16. Rujan, 2016., 17:28 »
Jel vi na PC barem gamepad koristite?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2017
« Odgovori #139 : 16. Rujan, 2016., 17:43 »
Naravno da igram na gamepadu. Inače ne bi mogao izvesti ni pola onoga što radim.
Ne znam tko još igra ovakve igre čisto na tipkovnici...


A gle, je mazohizam, al to je igra uz koju godišnje provedem najviše sati (cca 300h) i to je igra koju upalim kad ne znam što bih igrao ili kad je suša ili jednostavno kada mi se igra nogomet  :hiha:

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PES 2017
« Odgovori #140 : 16. Rujan, 2016., 17:46 »
Jel vi na PC barem gamepad koristite?

Naravno, ne zamislivo je na tipkovnici igrati.
Što kaže Hrv4tin4, pola toga ne bi mogli izvest.

A gle, je mazohizam, al to je igra uz koju godišnje provedem najviše sati (cca 300h) i to je igra koju upalim kad ne znam što bih igrao ili kad je suša ili jednostavno kada mi se igra nogomet  :hiha:

Upotpunosti te razumijem, zato i jesam gore onaj post napisao.  :piva:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: PES 2017
« Odgovori #141 : 16. Rujan, 2016., 17:57 »
Ja sam sad isto kao malo aktivnije krenuo igrati. Nije mi suša igara, nego sam jednostavno uvijek na prvo mjesto stavljao neke druge igre.

Ovo (PES 16) mi je prvi pes koji uopce igram i jos sam početnik i još učim. Danas sam Online prvu tekmu odigrao 3-3 (najbolja tekma do sad koju sam odigrao), a iduću izgubim 4-0 :)

Nije mi bitan rezultat još pošto sam početnik, bitno mi je da mogu parirati protivnicima sa solidnom igrom, pa makar i izgubim na kraju.

Odg: PES 2017
« Odgovori #142 : 17. Rujan, 2016., 13:21 »
Danas PES 16 online: 3 tekme-3 pobjede. Nije mi čak bitno ni što sam pobijedio, bitnije mi je što sam stvarno dobro odigrao. Sam sebe sam iznenadio :D

Ako netko igra PES 16 na PS4 neka mi javi na PM da odigramo koju partiju (da budem vreća za napucavanje :D).

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2017
« Odgovori #143 : 18. Rujan, 2016., 21:57 »
Znači, nisu ništa riješili sa cheaterima?
Divno, baš sam razmišljao da uzmem digitalnu igru (account) na XBox One (cca. 24 €). ali me prošlo kada sve pročitam.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2017
« Odgovori #144 : 19. Rujan, 2016., 06:20 »
Za sad sam ih naletio na dvoje u kojih 22h igre. Oba su na youtubeu i prijavljeni Konamiu pa ćemo vidjeti funkcionira li to ili ne.

Odg: PES 2017
« Odgovori #145 : 19. Rujan, 2016., 08:49 »
Kako je moguće cheatati na Plejki? Ajde na PC još nekako sa skriptama i mogu shvatiti, ali kako na plejki?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2017
« Odgovori #146 : 19. Rujan, 2016., 09:45 »
Jednako kao i na PCu...
Svi uređaji u kući koriste isti router i mrežu. Dovoljno je zakrciti promet na PCu i svi drugi uređaji se usporavaju i ili gube konekciju.
Tako da to radi na nekom drugom uređaju koji je na mreži i PS4 ne dobiva dovoljan protok informacija da bi se naatavila utakmica, ali je ipak dovoljan da ga ne izbaci sa servera....

Odg: PES 2017
« Odgovori #147 : 19. Rujan, 2016., 11:18 »
...ali kad ga ipak izbaci sa servera "player has left the match", kako ne dobiješ pobjedu?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2017
« Odgovori #148 : 19. Rujan, 2016., 11:26 »
Kada ga izbaci onda dobiješ pobjedu.
Pogledaj video koji sam okačio. Ne piše da se on diskonektao, nego piše da se pogoršala kvaliteta konekcije između mene i njega i da je poradi toga match poništen.
Samo pogledaj kraj vide i vidjeti ćeš da se radi o 2 različite stvari.
Kada se on diskonekta onda dobijem i pobjedu i exp. i sve

Odg: PES 2017
« Odgovori #149 : 19. Rujan, 2016., 12:40 »
Kužim na što misliš. Ali to ne bih nazvao cheatom, više kao iskorištavanje manjkavosti servera.

Hmm, ne znam...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9