HCL.HR

PES 2017

  • 465 Odgovora
  • 150554 Hitova
Odg: PES 2017
« Odgovori #165 : 20. Rujan, 2016., 23:16 »
Glede PES-a ljudi, prvo, odlična igra! Igram sa bratom World Cup i uživamo na Professional. No ipak bi htjeli veći izazov, tako da ako mi itko može reći da li se osim povećanja na Top Player i Superstar može igrati sa dva joysticka, mi dva ali online? Na istoj konzoli mislim sa istom igrom? To je veliki minus FIFE, a vjerujem i PES-a, jer nisam nigdje našao mogućnost da igramo protiv pravih igrača dva na dva ili bilo što slično. Šteta... Da to dodaju, jer iskreno ne znam zašto neće, bilo bi super!

Uživajte ljudi u PES-u! Ko nije probo, magarac je bio :P 10/10 od mene za PES ove godine :)

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2017
« Odgovori #166 : 21. Rujan, 2016., 06:20 »
Postoji to već u nekoliko zadnjih verzija PESa...
Imaš COOP gdje možeš ti s bratom igrati protiv kompa, postoji i 11vs11 gdje svaki igrač kontrolira jednog igrača. Pa sad ovisi što vam se više svidi. Ali, da, ti modovi u PESu postoje već par generacija unatrag.

Odg: PES 2017
« Odgovori #167 : 21. Rujan, 2016., 09:15 »
Nakon U4 ovo druga veća kupovina ove godine i ne mogu se požalit, 17-ica mi je baš legla., igra se na PS4...

Zasad samo uigravam momčad u MyClubu preko simulacija, bonusima dobio 3 crne lopte, Neuera , Robbena i od svih Barceloninih igrača dobijem CB Umtitija al neka, sad idemo graditi polako...Mislim da će se od sutra početi i sa special agentima i legendama, bilo bi dobro opet zaigrat sa Ronaldinhom...
Nedostaje mi jedino malo logičniji sustav natjecanja te nedostatak smislenijih nagrada i prvenstava kao i detaljnija statistika, al jbg u tome Japanci nisu blizi Amerima, al šteta je ne znati koliko ti je npr. igrač odigrao utakmica ili minuta ili bilo čega za tvoj klub...

Ono što sam zamijetio na prvu je izvanredan i različit zvuk u određenim situacijama npr. ovisno kako kopačka udari loptu, jedan zvuk je za običan udarac a jedan za udarac vanjskom, udarac o stativu također nije svaki isti...
Mana u igri baš i nema, golmani i potezi su sasvim solidni, jedino što me malo smeta je osjećaj pomalo zamućene slike kod replaya...
Suci će mislim biti posebna priča ali mi treba još utakmica dok ih ne skontam, al šta je da je lagani su na kartonima...

"Čovjek koji ne čita dobre knjige nema nikakve prednosti nad čovjekom koji ih uopće ne zna čitati.
(Mark Twain)"

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2017
« Odgovori #168 : 21. Rujan, 2016., 10:24 »
Možeš točno znati koliko ti je koji igrač odigrao utakmica za klub, koliko je puta dao gol, koliko je puta asistirao, koja mu je prosječna ocjena...
Samo od u MyClub pod svoju momčad i s L1 i R1 mijenjaš statistike i sve vidiš (ili s R2 i L2, nisam siguran više).


Odg: PES 2017
« Odgovori #169 : 21. Rujan, 2016., 10:28 »
Igrač s PS4 koji žele baciti koju partiju neka se jave na PM  :faca:

Odg: PES 2017
« Odgovori #170 : 21. Rujan, 2016., 11:22 »
@Hrv4tin4
Čudno mi da nisam naletio prije na to, baš ću probati večeras

@dinodinix
IMaš PM
"Čovjek koji ne čita dobre knjige nema nikakve prednosti nad čovjekom koji ih uopće ne zna čitati.
(Mark Twain)"

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2017
« Odgovori #171 : 21. Rujan, 2016., 12:10 »
Samo odi pod squad list, tako nekako, ne pod formaciju ili te stvari.
I tamo ti sve piše.  :thumbs:

Odg: PES 2017
« Odgovori #172 : 21. Rujan, 2016., 12:40 »
@Hrv4tin4
Čudno mi da nisam naletio prije na to, baš ću probati večeras

@dinodinix
IMaš PM

Dodao sam te  :thumbs:

Nego, smješno mi je zamisliti 11 playera koji kontroliraju ekipu. Na šta to liči?  :bonk:

Odg: PES 2017
« Odgovori #173 : 21. Rujan, 2016., 15:04 »
@Hrv4tin4
Čudno mi da nisam naletio prije na to, baš ću probati večeras

@dinodinix
IMaš PM

Dodao sam te  :thumbs:

Nego, smješno mi je zamisliti 11 playera koji kontroliraju ekipu. Na šta to liči?  :bonk:

probao sam tak par puta na fifi 16, i svodi se na to da više manje svi pokušavaju sve sami napravit :mrgreen:

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PES 2017
« Odgovori #174 : 21. Rujan, 2016., 16:37 »
Tu bi ja živce izgubio. Jedino se ovdje organizirat.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2017
« Odgovori #175 : 21. Rujan, 2016., 21:35 »
Nakon vaših tako slatkih komentara pronašao sam najjeftiniju opciju za kupovinu PES 2017 i nisam mogao odoliti, neke stare ljubavi nikada ne umiru :)
Javim ubrzo kako to sve funkcioniše na X1, posebno online dio zbog kojeg jedino i uzimam.
« Zadnja izmjena: 22. Rujan, 2016., 00:34 bhlazio »

Odg: PES 2017
« Odgovori #176 : 22. Rujan, 2016., 08:31 »
Haha  :thumbs: Pusti ti Fifu, PES je doktor.

Odigrao sam 10 online tekmi na PS4 i nisam imao baš nikakvih problema  :thumbs:

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2017
« Odgovori #177 : 22. Rujan, 2016., 11:21 »
Haha  :thumbs: Pusti ti Fifu, PES je doktor.

Odigrao sam 10 online tekmi na PS4 i nisam imao baš nikakvih problema  :thumbs:

Navika je cudna stvar  :D FIFA 17 uzimam sigurno, PES sam uzeo ... ne znam ni ja  :D

Grafički mi je nekakav mutan, ljepše mi je izgledao PES 16 na PS4. Gameplay je dobar, online za sada funkcionise dobro. Na ranking listi vidim da ima 7500 registrovanih klubova, ne znam kakvo je stanje na PS4. Puno aukcija, brzo spaja online, za sada nisam naletio na cheatera.
Početak myClub mi nije bio baš sretan, izuzev Balea kojeg sam dobio preko PES agent ostalo je zanemarivo. Na Toty dobijem Alvesa, fuj, danas na ovom novom agentu Sane koji može proći.
Uglavnom nisam nešto oduševljen, FIFA 17 demo mi puno bolje izgleda. Imam 10 sati da isprobam FIFA preko EA Access pa ću moći uporediti.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2017
« Odgovori #178 : 23. Rujan, 2016., 23:16 »
Igra li još neko myClub?
Kako ide "sklapanje" tima?
Ja bezveze napravio novi profil na X1 da iskušam sreću i vidi vraga dobijem: CR7, Aguera, Pepea, Mangalu, Alderweilda, Jamesa Rodrigueza i još nekih solidnih igrača. Sad definitivno nastavljam igrati preko njega  :D

Odg: PES 2017
« Odgovori #179 : 24. Rujan, 2016., 10:22 »
Taj myclub mi dođe kao igranje s klubom bez licence. Igram samo Online Divizije, kada već igram, onda je to s pravim igračima, a ne nekim izmišljenim.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9