HCL.HR

PES 2017

  • 465 Odgovora
  • 150511 Hitova
*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2017
« Odgovori #150 : 19. Rujan, 2016., 14:33 »
Pa svaki exploit igrinih rupa ili servera se zove cheat i te ljude cheaterima. To je kao da kazes da onaj koji koristi wall hack u CSu nije cheater nego iskoristava kod igre u druge svrhe...

Cilj jeisti - neposteno pobijediti, odnosno cilj je varati.

*

fez

  • *
  • 118
Odg: PES 2017
« Odgovori #151 : 19. Rujan, 2016., 15:58 »
Najbolji PES od ps2 dana. Ne mogu vjerovat da je tako dobar. Onaj osjećaj kad zabiješ gol... Gušt mi je trpat što više kao back in the day. Što je najbolje, očekivao sam da će biti suprotno s obzirom na očajnu 16-icu.

Odg: PES 2017
« Odgovori #152 : 19. Rujan, 2016., 16:13 »
Hrvatina, istina  :thumbs:
Nego s te strane, developeri moraju bolje zaštititi igru od raznih "rupa".


Najbolji PES od ps2 dana. Ne mogu vjerovat da je tako dobar. Onaj osjećaj kad zabiješ gol... Gušt mi je trpat što više kao back in the day. Što je najbolje, očekivao sam da će biti suprotno s obzirom na očajnu 16-icu.

Jel ti to igraš 17?  :mrgreen:
Ako da, sutra i ja vjerojatno uzimam (na PSN te vec imam) pa peglamo :D

*

fez

  • *
  • 118
Odg: PES 2017
« Odgovori #153 : 19. Rujan, 2016., 16:56 »
Da ali demo, pričekat ću s kupovimom neko vrijeme.

Odg: PES 2017
« Odgovori #154 : 19. Rujan, 2016., 17:16 »
Baš gledam popis licenci i mogu reći da nije uopće loše i katastrofalno kako su neki pričali. Ima jako puno licenci, a tu su i neki odlični klubovi koji prije nisu bili licencirani (Borusia, Liverpool, itd...). Tu je i dalje Dinamo Zagreb, a iznenadio sam se kad sam vidio reprezentacije jer sam mislio da su ih izbacili pošto nema prvenstva ove godine. To mi je odlična vijest.

Najviše što zapravo upada u oči je gubitak licenci Manchester Uniteda i Real Madrida, al dobro šta sad, to su samo 2 kluba.

Popis:

https://www.konami.com/wepes/2017/eu/en/license/

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2017
« Odgovori #155 : 19. Rujan, 2016., 19:40 »
Druže, izgubili su špansku ligu čitavu osim Barselone, izgubili Bayern, Juventus, Manchester United i još bruku klubova.
Dodali BVB, Liverpool i hrpu južnoameričkih klubova.
Uz to da nisu sredili online modove, definitivno ispada loša kupovina, jedino kada bude za Novu godinu 160 kn možda.

Odg: PES 2017
« Odgovori #156 : 19. Rujan, 2016., 22:05 »
Ma sve to stoji, ali na kraju je ipak najbitniji gameplay na terenu, a manje bitna šminka i nazivi klubova. Igrači su ionako pravi u tim "fake" klubovima, a naziv ko naziv, nebitan.

Što se tiče online, imao sam par puta negativna iskustva s ispadanjem protivnika, no na sreću nije baš bilo često. (govorim za 16 jel, 17 još nemam)

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2017
« Odgovori #157 : 20. Rujan, 2016., 10:33 »
Ma sve to stoji, ali na kraju je ipak najbitniji gameplay na terenu, a manje bitna šminka i nazivi klubova. Igrači su ionako pravi u tim "fake" klubovima, a naziv ko naziv, nebitan.

Što se tiče online, imao sam par puta negativna iskustva s ispadanjem protivnika, no na sreću nije baš bilo često. (govorim za 16 jel, 17 još nemam)

Sve to stoji i slažemo se, ja igram PES godinama i navikao sam. Međutim, sada, po prvi put, imaš i FIFA 17 na grafičkoj razini PES-a i sa odličnim gameplay, sa licencama, navijačima, stadionima i najbitnije odličnim online dijelom, tako kada sve izvagaš FIFA dođe daleko bolja kupnja.

Odg: PES 2017
« Odgovori #158 : 20. Rujan, 2016., 15:49 »
Citat:
Sve to stoji i slažemo se, ja igram PES godinama i navikao sam. Međutim, sada, po prvi put, imaš i FIFA 17 na grafičkoj razini PES-a i sa odličnim gameplay, sa licencama, navijačima, stadionima i najbitnije odličnim online dijelom, tako kada sve izvagaš FIFA dođe daleko bolja kupnja.

Neka ima licence, stadione, navijače al nema ono sta ima PES - dušu. Fifa je samo prazna arkada, igraca koji su svi isti, klize po podlogi i nevjerojatno losa fizike lopte i jos je sve skriptirano.   :hug

Odg: PES 2017
« Odgovori #159 : 20. Rujan, 2016., 15:54 »
Kao da sam ja pisao  :thumbs:

Uzeo sam PES novi danas. Javim dojmove.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PES 2017
« Odgovori #160 : 20. Rujan, 2016., 19:05 »
Neka ima licence, stadione, navijače al nema ono sta ima PES - dušu.

Romantično, ali ne - igre nemaju dušu. To je najgori mogući argument za PES. Otprilike u rangu onoga kad naši sportaši ne izbore zlatnu medalju pa onda kažu da dragi bog / gospa / duh sveti nisu tako odlučili. Zapravo ne otprilike nego baš ista floskula.

Odg: PES 2017
« Odgovori #161 : 20. Rujan, 2016., 19:19 »
Rekao sam da ću igrati PES 16 i kupiti 17 na popustu, no predomislio sam se. Nekim dijelom me slomio ovaj prekrasni Barcelona steelbook i jednostavno sam ga morao kupiti. Nisam pogriješio. Odigrao sam 2 tekme zasad i igra je jednostavno perfektna. Takva fluidnost igre u kojoj osjetiš doslovno svaki dodir s loptom, svaki pas, svaki šut, kao da je prava utakmica, a ne pišljiva igra, daje nevjerojatan osjećaj igranja. Na prvu se mislilo da je copy-paste 16-ce, no nebih se složio. U igri se itekako osjete poboljšanja. Svaka čast lijepo upakiranoj Fifi, ali PES joj zabija hat-trick u prvih 20 minuta.


*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PES 2017
« Odgovori #162 : 20. Rujan, 2016., 19:23 »
Mene zanima koliko je različito od demo verzije?

Odg: PES 2017
« Odgovori #163 : 20. Rujan, 2016., 19:34 »
Hmmm... da ti budem iskren nešto sam malo odigrao demo. U demo je bila samo tekma, nije bilo menua ni ničeg. Ovdje su odlično i pregledno napravljeni menui, a i izbornik prije tekme je malo poboljšan. Uglavnom, vizualno sve izgleda bolje nego lani :)

*

fez

  • *
  • 118
Odg: PES 2017
« Odgovori #164 : 20. Rujan, 2016., 21:27 »
Neka ima licence, stadione, navijače al nema ono sta ima PES - dušu.

Romantično, ali ne - igre nemaju dušu. To je najgori mogući argument za PES. Otprilike u rangu onoga kad naši sportaši ne izbore zlatnu medalju pa onda kažu da dragi bog / gospa / duh sveti nisu tako odlučili. Zapravo ne otprilike nego baš ista floskula.

Ja totalno osjećam njegovu izjavu. Pes je prodo tu "dušu" kad se krenuo natjecat s fifom. Uvjeren sam da Iss pro evolution ima više veze s ljudskošću nego fifa, sjeti se creditsa kad osvojiš master ligu. Tako nešto ne može fifa a gdje je tek gameplay. Ovo je rasizam ali jebiga: japanac ozbiljnije shvaća svoj rad, to jest, uvijek djeluje prema nekoj svrsi koja se ne sastoji samo u parama. Naravno, pare su prioritet danas ali oni će potegnut uvijek malo više ako ništa onda radi prestiža Uzmi pristup snimanju mainstream filmova recimo. Svejedno su to blockbusteri ali su neusporedivo bolji. Što japanac napravi stranac ne ponovi.😃

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9