HCL.HR

PES 2017

  • 465 Odgovora
  • 150638 Hitova
*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2017
« Odgovori #225 : 03. Listopad, 2016., 16:56 »
Mislim da je bilo do mog pretraživača, sad vidim...
Bome zaebanu momčad imaš...

Vjeruj nikada nisam imao ovakav start. Prošle godine 3 mjeseca imao samo Ramosa kojeg samo dobio na TOTY agentu kao preorder bonus, pa onda kasnije me krenulo ali samo odbrana, napadači mi bili M. Gomez i Destro  :bonk: :bonk:

Odg: PES 2017
« Odgovori #226 : 03. Listopad, 2016., 17:15 »
Nisam igrao tjedan dana, reko aj idem baciti jednu Online partiju. Naravno, dobijem šugu od igrača koji nakon svake dvije akcije pauzira igru (bez da uopće vrši bilo kakvu zamjenu ili raspored igrača) i tako ostavi svih 90 sekundi (ili kolko već traje). Naravno, čim je zadnja sekunda istekla, evo ti njega nazad (valjda je mislio da ću izaći iz igre dok čekam). Vodio sam 1-0 na kraju sam toliko ispo iz igre s tim cimanjem da me pobijedio 3-1.

Ja ne kužim u čem je fora i kako uopće netko može tako igrati. Igra bi trebala prepoznati takve igrače i nakon par takvih puta ih banati na mjesec dana. Prestrašno. Onda kažu da je Online mod loš. Online je odličan, samo su igrači šuge.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2017
« Odgovori #227 : 03. Listopad, 2016., 19:10 »
@dinodinix, problem i jeste u ljudima, kada bi svi igrali fer i pošteno ne bi uopšte pričali o lošem online kod PES 2017, anti-cheating sistemima u igrama i svemu ostalom negativnom. Također i piraterija je veliki problem (npr. PES 2016 na PC), žao mi je ljudi u nerazvijenim zemljama kojima je to jedini način da nešto odigraju, ali pirateriji se mora stati u kraj.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PES 2017
« Odgovori #228 : 03. Listopad, 2016., 19:35 »
To su djeca ako nisu djeca onda su psihički poremećene osobe.


Ne volim ni ja gubit,a tko voli? Pa rađe se potrudit do zadnje sekunde na utakmici nego zajebavat narod...



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2017
« Odgovori #229 : 03. Listopad, 2016., 21:54 »
Danas sam ga nešto spominjao i nije mogao odoliti da mi se odmah ne priključi  :D
Btw, moja curica od 2 godine ga je izvukla  :hug

« Zadnja izmjena: 03. Listopad, 2016., 23:29 bhlazio »

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2017
« Odgovori #230 : 04. Listopad, 2016., 06:51 »
Uopće neću više pričat s tobom :P


Ja sam sretan ako dobijem zlatnu loptu. A kamo li crnu. Stvarno imaš sreće... I odakle vadiš te igrače special agent ili oni Ivarov i ekipa?

Odg: PES 2017
« Odgovori #231 : 04. Listopad, 2016., 08:23 »
To su djeca ako nisu djeca onda su psihički poremećene osobe.


Ne volim ni ja gubit,a tko voli? Pa rađe se potrudit do zadnje sekunde na utakmici nego zajebavat narod...

Ma da, bolje pošteno izgubiti nego na taj način igrati. Valjda neki iskompleksirani likovi, ne vjerujem da su djeca. Ni djeca to nebi radila...

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2017
« Odgovori #232 : 04. Listopad, 2016., 08:38 »
Uopće neću više pričat s tobom :P


Ja sam sretan ako dobijem zlatnu loptu. A kamo li crnu. Stvarno imaš sreće... I odakle vadiš te igrače special agent ili oni Ivarov i ekipa?

Hahaha  :D

Nešto me ludo ide, jučer sam još dobio Enyeamu i Williama Carvalha, ali i 6 silver. Sve okrećem na special agent metodom da pustim duži period da se okreće i onda nasumično iznenadim džojstik iznenadnim pritiskom na tipku  :hihi:
Pošto nemam trenera igram samo protiv com, malo farmam i SIM tako da dnevno okrenem 7-8 puta, međutim gledajući prosjek ostalih koji spiskaju po 200 000 GP i ne dobiju nikoga ovo je i više nego dobro.

Odg: PES 2017
« Odgovori #233 : 04. Listopad, 2016., 21:11 »
Ide ti taj rulet :)

*

jAY7

  • **
  • 158
Odg: PES 2017
« Odgovori #234 : 05. Listopad, 2016., 11:47 »
Vidim da se dosta pise o my club, ali iskreno mi se neda prelistavati po 10ak stranica da sve pohvatam pa me zanima jel ima tko voljan da mi ukratko to sve objasni kako funkcionira? Bio bi jako zahvalan.

Nakon dugo vremena sam uzeo org pes i stvarno mi se svida, ali nikad do sad nisam igraj taj mod, pa ako je itko voljan pomoci da objasni prije nego krenem s igrom :piva:

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2017
« Odgovori #235 : 05. Listopad, 2016., 12:02 »
Evo ja ću ti ukratko, pa onda pitaj ako gdje zapneš:

1. Odradi skills traininge, Master ligu simuliraj sa Barcelonom i sve osvoji, pokreni karijeru i to simuliraj i na kraju ćeš imati oko 100 000 GP
2. Nakon pokretanja myClub odradi zadatke i dobićeš myClub coinse sa kojima ćeš kupiti trenera, a i još dodatno GP
3. Odaberi odgovarajućeg trenera. Jednog ćeš odmah dobiti besplatno na početku, ali njega čuvaj za igranje protiv com i farmanje kada uzmeš glavnog trenera.
4. Spiskaj zarađene GP na special agenta (trenutno legende Barselone) i uz malo sreće imaćeš već dobar početni tim
5. Odradi sve challenge protiv com iz dva razloga: 1. da podigneš Team Spirit i digneš levele igrača 2. dobićeš dodatne GP (oko 50 000 GP) koji će ti služiti za obnavljanje ugovora i ostalo

Dodatno: poslije svake partije dobijaćeš besplatne agente kojima kombinujući možeš dobiti dobre igrače.

Nakon što ovo sve odradiš već ćeš ući u suštinu myClub, a ako imadneš još pitanja samo piši.

*

jAY7

  • **
  • 158
Odg: PES 2017
« Odgovori #236 : 05. Listopad, 2016., 12:13 »
Znaci prvo da pokrenem Master ligu i tek nakon toga da pokrenem myClub. Ako pokrenem prvo myClub nece valjati?  :mrgreen:

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2017
« Odgovori #237 : 05. Listopad, 2016., 12:17 »
Znaci prvo da pokrenem Master ligu i tek nakon toga da pokrenem myClub. Ako pokrenem prvo myClub nece valjati?  :mrgreen:

Nećeš igrati Master ligu, nego uzmeš Barcelonu, dovedeš Ronalda i na skip match, ako gdje ne bude kako treba samo snimiš pa ponovo, i za pola sata ćeš imati oko 50-60 000 GP. Možeš i bez toga, naravno, ali sa 50 000 GP odmah imaš 5 dobrih igrača.

Odg: PES 2017
« Odgovori #238 : 05. Listopad, 2016., 16:06 »
Koji se rezultat piše kada odeš na skip match u Masteru?

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2017
« Odgovori #239 : 05. Listopad, 2016., 16:48 »
Koji se rezultat piše kada odeš na skip match u Masteru?

Ako uzmeš Barcu u 99% slučajeva je pobjeda, a pred bitne utakmice snimiš pa ako bude loše samo se vratiš. Ovo je samo način da se uzmu GP, kao i na druge načine: odraditi skills training, odraditi simulaciju jedne sezone Become a legend, editovati online profil, početi svaki kup, promijeniti u edit mode par stvari ... za sve se dobija GP. Na kraju, za sat-dva možeš imati preko 100 000 GP.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9