HCL.HR

PES 2019

  • 142 Odgovora
  • 34740 Hitova
*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: PES 2019
« Odgovori #30 : 30. Kolovoz, 2018., 15:19 »
Ako neko uspije samo da provjeri kakvo je stanje sa Master ligom i da li ima neka zamijena za Ligu Šampiona kao što je recimo bilo u FIFI ranije (Champions Cup ili kako već) bio bih mu zahvalan  :thumbs:

Odg: PES 2019
« Odgovori #31 : 30. Kolovoz, 2018., 15:56 »
PES je out. Jedan zanimljiv update 18-ke su napravili, ništa revolucionarno ali sve je za jedan level bolje. Gameplay su malo ispolirali, napokon se može igrati čvrsta odbrana.
MyClub osvježen. Nisam imao neke sreće sa svojom Legend edition verzijom. Od legendi sam dobio najveće sranje Cafua. Tu su se našli još Umtiti i Mbappe sa kojima sam prezadovoljan, tu je 43-godisnji Beckham, generalno solidan početak.

Cafu je Milanska zvijer, nemoj tako. :D

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2019
« Odgovori #32 : 30. Kolovoz, 2018., 18:25 »
Ako neko uspije samo da provjeri kakvo je stanje sa Master ligom i da li ima neka zamijena za Ligu Šampiona kao što je recimo bilo u FIFI ranije (Champions Cup ili kako već) bio bih mu zahvalan  :thumbs:

Imaš International Champions Cup. Brw, Konami nikada nije znao iskoristiti CL licencu tako da ovo nije neki nedostatak, medjutim dodatne lige, meni posebno Škotska su veeeeeliki plus :)

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2019
« Odgovori #33 : 30. Kolovoz, 2018., 18:29 »
PES je out. Jedan zanimljiv update 18-ke su napravili, ništa revolucionarno ali sve je za jedan level bolje. Gameplay su malo ispolirali, napokon se može igrati čvrsta odbrana.
MyClub osvježen. Nisam imao neke sreće sa svojom Legend edition verzijom. Od legendi sam dobio najveće sranje Cafua. Tu su se našli još Umtiti i Mbappe sa kojima sam prezadovoljan, tu je 43-godisnji Beckham, generalno solidan početak.

Cafu je Milanska zvijer, nemoj tako. :D

Ma dzaba, ne simpatisem ga. Bio sam ubjedjen da ću njega dobiti, a bilo koji od ostalih su bili po mom gustu. Sada idem na marljivo skupljanje GP-ova ali bez farminga, pricekacu Nedveda jer je on jedini igrač kojeg želim, eventualno možda nešto ostavim za Adriana i Djorkaeffa.

Najviše mi se dopada što napokon mogu igrati odbranu, primio sam samo 2 gola u 8 tekmi, kvalitetno igranje odbrane u 2 prošla a posebno 18 je bila misaona imenica.

Odg: PES 2019
« Odgovori #34 : 30. Kolovoz, 2018., 19:55 »
Na koji je točno način lakše/kvalitetnije igrati obranu?

Odg: PES 2019
« Odgovori #35 : 30. Kolovoz, 2018., 21:55 »
Malo gledam live streamove na twitchu i vidi se da ima nekih sitnih promjena u my clubu, animacije za otvaranje lopti su skroz promenjene, i u jednoj ''lopti'' dobijes 3 igraca umesto jednog, nemoras vise kupovat slotove za vise igraca u timu, imas team of the week igrace, uveli su duplikate te ih mozes trejdati za nesto drugo, zelim kupit, ali ce konami opet izbaciti free verziju za 2 meseca pa cemo svi ispasti budale sto smo kupovali

*

Beli

  • *
  • 91
Odg: PES 2019
« Odgovori #36 : 30. Kolovoz, 2018., 22:03 »
Malo gledam live streamove na twitchu i vidi se da ima nekih sitnih promjena u my clubu, animacije za otvaranje lopti su skroz promenjene, i u jednoj ''lopti'' dobijes 3 igraca umesto jednog, nemoras vise kupovat slotove za vise igraca u timu, imas team of the week igrace, uveli su duplikate te ih mozes trejdati za nesto drugo, zelim kupit, ali ce konami opet izbaciti free verziju za 2 meseca pa cemo svi ispasti budale sto smo kupovali
Mnogo manje sadrzaja i mogucnosti ima free verzija.
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost,
The old that is strong does not wither,
Deep roots are not reached by the frost,
From the ashes a fire shall be woken,
A light from the shadows shall spring,
Renewed shall be blade that was broken,
The crownless again shall be king.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2019
« Odgovori #37 : 31. Kolovoz, 2018., 00:27 »
Lite verzija je bezze, ponajviše jer se ne može ubaciti patch, a modova osim myClub nema.

Odbrambeni igrači se ne ponašaju kao polupijani idioti, responzivni su, bolje se postavljaju, lakše uzimaju loptu, nema više glupih sablonskih golova. Gotovo je nemoguće driblati, posebno npr sa nekim 55-75 rated igracem protiv Ramosa, bukvalno ga raznese, prošli PES uzmeš nekog brzijanera i ako znaš možeš čitav protivnicki tim nanizati. Sve u svemu solidno, igra je brza nego demo što meni smeta ali naviknucu se.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PES 2019
« Odgovori #38 : 31. Kolovoz, 2018., 08:29 »
Lite verzija je bezze, ponajviše jer se ne može ubaciti patch, a modova osim myClub nema.

a myclub je ionako centralni mod i ništa se drugo ne isplati igrat - definitivno ne za 60 eura. s obzirom koliko su truda uložili u nove modove (baš ništa) i master ligu (2-3 promjene), ne opravdava cijenu, po meni.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2019
« Odgovori #39 : 31. Kolovoz, 2018., 14:18 »
Lite verzija je bezze, ponajviše jer se ne može ubaciti patch, a modova osim myClub nema.

a myclub je ionako centralni mod i ništa se drugo ne isplati igrat - definitivno ne za 60 eura. s obzirom koliko su truda uložili u nove modove (baš ništa) i master ligu (2-3 promjene), ne opravdava cijenu, po meni.

Meni bez patcha ni myClub nije zanimljiv. Takodjer, dosta igram sa prijateljima tako da mi je full verzija must have.

Odg: PES 2019
« Odgovori #40 : 31. Kolovoz, 2018., 15:12 »
Lite verzija je bezze, ponajviše jer se ne može ubaciti patch, a modova osim myClub nema.

a myclub je ionako centralni mod i ništa se drugo ne isplati igrat - definitivno ne za 60 eura. s obzirom koliko su truda uložili u nove modove (baš ništa) i master ligu (2-3 promjene), ne opravdava cijenu, po meni.

ne znam apsolutno nikog tko to igra i koga to zanima..

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2019
« Odgovori #41 : 31. Kolovoz, 2018., 16:25 »
Lite verzija je bezze, ponajviše jer se ne može ubaciti patch, a modova osim myClub nema.

a myclub je ionako centralni mod i ništa se drugo ne isplati igrat - definitivno ne za 60 eura. s obzirom koliko su truda uložili u nove modove (baš ništa) i master ligu (2-3 promjene), ne opravdava cijenu, po meni.

ne znam apsolutno nikog tko to igra i koga to zanima..

Ja ih znam dosta, a u 2 nepuna dana već ima oko 50 000 registrovanih klubova, znaci ...

Druga stvar je što su već usrali myClub sa ovim featured karticama, za 3 tjedna svi će imati tim pun 90+ rare kartica.

Odg: PES 2019
« Odgovori #42 : 31. Kolovoz, 2018., 16:27 »
Da... ja sam izvukao Neymara i Mbappea

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2019
« Odgovori #43 : 31. Kolovoz, 2018., 18:57 »
Da... ja sam izvukao Neymara i Mbappea

Ma katastrofa.

Za mene lično je odlicno, neću farmati nikako. Imam nekih 100 tisuća početnih od Master lige i ostalog, kupicu kroz auction house bijele i bronzane igrače koje volim i igrati samo sa njima, razvijati ih, osvajati kupove, igrati PES league ...

Odg: PES 2019
« Odgovori #44 : 01. Rujan, 2018., 09:10 »
Da... ja sam izvukao Neymara i Mbappea

Ma katastrofa.

Za mene lično je odlicno, neću farmati nikako. Imam nekih 100 tisuća početnih od Master lige i ostalog, kupicu kroz auction house bijele i bronzane igrače koje volim i igrati samo sa njima, razvijati ih, osvajati kupove, igrati PES league ...

Daj mi reci što trebam u ml raditi da nafarmam te GPe..nisam to nikad radio.. jel dovoljno samo skipat tekme?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9