HCL.HR

PES 2019

  • 142 Odgovora
  • 34721 Hitova
Odg: PES 2019
« Odgovori #45 : 01. Rujan, 2018., 10:25 »
Da, skipaj tekme po raznim modovima. Master liga, Become a legend, igraj Novice kup na My club.
Prodaj scoute, itd...

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2019
« Odgovori #46 : 01. Rujan, 2018., 11:06 »
Napraviš 4 igrača u svakoj liniji sa max ocjenama i staviš ih u Barcelonu, odradis 3 sezone, osvojiše sve moguće i tu ti je blizu 100 000 GP. Takodjer isto ponovis na myCareer itd. Imaš daily login bonuse po 10 000 GP trenutno. Imaš online kupove, challenge, PES League, SIM ... Ja sam trenutno na 150 000 GP a uopce nisam farmati kao prije, najviše sam igrao.

Odg: PES 2019
« Odgovori #47 : 01. Rujan, 2018., 14:10 »
hvala lijepa ekipa  :piva:

Odg: PES 2019
« Odgovori #48 : 01. Rujan, 2018., 16:06 »
Evo ti još moje bilješke iz Worda :D

-Master L. + Become a legend [SKIP MATCH] zajedno daju oko 15k GP bodova - legend 10k i master 5k (slabo i dugo traje).

Novice challenge cup (ukupno 7500 coina za win)-najniža težina
1. tekma: ako je 1. win u danu 3200 coina. Zabiti gol i dodati loptu svom golmanu do kraja tekme.
2. 1700 za win, 3. 2400 win

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2019
« Odgovori #49 : 01. Rujan, 2018., 20:44 »
Nema više novice challenge, ni prošli PES nije bilo. U ovom takodjer ne mozes vratiti loptu golmanu. Od Master lige, Become a Legend I skill traininga mozes dignuti preko 100 k gp-ova.

Odg: PES 2019
« Odgovori #50 : 01. Rujan, 2018., 21:59 »
je je poosvajao sam sve u ML i nekih 50 k sam zaradio...

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2019
« Odgovori #51 : 04. Rujan, 2018., 17:22 »
Čitam već par tekstova na HCL sa negativnom konotacijom spram PES-a uz popratne komentare koji su pretvore u takmičenje idiota.

Ne razumijem famu oko licenci, PES nema licence ali ima edit mod i sve se riješi za 10 min. Licence i klubove koje imaju su vizualno doveli do savršenstva. I btw ove godine su dodali 9 potpuno licenciranih i relativno atraktivnih liga, ali niko nije rekao bravo.

Danas šprdancija oko tajlandske lige, a niko nije pričao o KSA ligi u FIFI. Tajlandjanima odlično, nama super za zezanciju.

Jučer tekst o padu prodaje u UK I to fizičkih izdanja igre. To je kao da ja objavim kako je opala prodaja VHS kaseta, shvatite da igre na fizičkim medijima izumiru, a drugo UK tržište nije relevantno za ocjenu uspješnosti prodaje, najviše igrača PES-a dolazi sa drugih tržišta.

PES je ove godine odličan, da su se još malo potrudili izvan terena sa menijima, modovima i komentatorima mogli bi pricati o možda najboljem PES-u ikada.

O FIFA ne bih da trošim riječi, odlična igra u prezentaciji, užasna u realizaciji na terenu.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PES 2019
« Odgovori #52 : 04. Rujan, 2018., 17:37 »
Jučer tekst o padu prodaje u UK I to fizičkih izdanja igre. To je kao da ja objavim kako je opala prodaja VHS kaseta, shvatite da igre na fizičkim medijima izumiru, a drugo UK tržište nije relevantno za ocjenu uspješnosti prodaje, najviše igrača PES-a dolazi sa drugih tržišta.

Ne bih se složio. UK tržište generira najveću prodaju od svih ostalih u Europi i ima najveću kupovnu moć. Na drugom mjestu je Njemačka koja je naklonjenija PC-u, a PC naklonjeniji digitalnim primjercima. Tako da je rezultat itekako relevantan, pogotovo u fizičkom obliku. Nemam ti statistiku da to potvrdim, ali ima logike da se sportske igre, koje izlaze svake godine, kupe na disku, a ne u digitalnom obliku - disk možeš prodati, a to ćeš poželjeti čim izađe novo izdanje iduće godine. Pogotovo u Britaniji gdje postoje Gamestopove trade-in promocije i sl. Zato se takve igre još uvijek kupuju na diskovima i to definitivno nije slučaj VHS usporedbe.

Da je pad prodaje nekih 10%, to ne bi bila vijest. 42% slabija prodaja je skoro pa upola lošije nego prošle godine - koja je već sama po sebi bila loša. Tako da mislim da je vijest dosta relevantna, na stranu što mislio o PES-u kao igri.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2019
« Odgovori #53 : 04. Rujan, 2018., 18:30 »
Informacija je tacna  to niko ne spori, ali na uzorku jednog tržišta i to fizičkih kopija donositi zaključak je preuranjeno. Poredjenje sa VHS je ok, fizički mediji izumiru (ne samo za igre), a prednosti digitalne kupovine su ogromne.
PES se svake godine vrti na oko milion prodatih primjeraka, FIFA je tu daleko ispred sa oko 15-17 miliona, i to pripisujem isključivo nesposobnjakovicima iz Konamija koji dobar proizvod ne znaju prodati.

PES je nostalgična igra koja je zaglavila izmedju prošlosti i budućnosti i nikako da marketinški i vizualno se izvuku iz rupe, grafički i simulacijom su broj 1. Sve više doživljavam PES kao romantika, alternativni community ljudi koji vole i uživaju u drugačijem, onom pravom, muškom, hardcore fudbalu.

FIFA je sve suprotno, ko neki muzički trend tipa Jala Brat/Buba Corelli, nikad neću razumjeti ko to igra / sluša jer je užasno a opet je popularno. :)

Odg: PES 2019
« Odgovori #54 : 04. Rujan, 2018., 22:43 »
I btw ove godine su dodali 9 potpuno licenciranih i relativno atraktivnih liga, ali niko nije rekao bravo.
Zaključak kod IGN recenzije, gde je kod minusa navedeno "Sve manje licenci iz godine u godinu", sta reći...

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2019
« Odgovori #55 : 04. Rujan, 2018., 23:26 »
I btw ove godine su dodali 9 potpuno licenciranih i relativno atraktivnih liga, ali niko nije rekao bravo.
Zaključak kod IGN recenzije, gde je kod minusa navedeno "Sve manje licenci iz godine u godinu", sta reći...

Da, čitao sam, smiješno. Ubacili su, po meni odlične, lige Rusije, Škotske, Turske i Portugala. Sa ovom egzotičnom tajlandskom to je sveukupno 10, plus holandska, italijanska osim Juventusa, par klubova iz Engleske, Njemačke, Barcelona ... pa nije to za baciti, trude se i nikada nisu imali više licenci. Nedostaje ta Engleska. Španija i Njemačka ali patch to riješi za 10 minuta. Kada bi poradili na vizualnoj prezentaciji, marketingu i online stabilnosti, kao i osmišljavanju novih modova, garantovano bi imali bazu od nekih 2 miliona igrača koja bi rasla

Odg: PES 2019
« Odgovori #56 : 05. Rujan, 2018., 07:31 »
Online je iz godine u godinu jako loš (što se tiče servera i pucanja veze, te ne kažnjavanja "cheatera" koji prepumpaju net i izadju u pola tekme).
Na što to svodi? Imaš igru koju možeš igrati ili protiv COM-a ili protiv prijatelja na kauču, a za to ti je sasvim dovoljna i starija verzija. Mislim da zato ljudi ne kupuju i svake godine sve više pada prodaja. Ljudi su se jednostavno zasitili bacanja 500 kn (ili vani xy eura) za proizvod koji je gotovo identičan kao i lani, sa svim lanjskim problemima. Isto tako je i kod fife, samo što tamo barem online ne pravi probleme. U PESU kad upalim online, traži protivnike po 10 minuta i odmah mi prisjedne igra...

Odg: PES 2019
« Odgovori #57 : 05. Rujan, 2018., 09:39 »
koga boli briga za licence kad si za 10min namjestis brdo toga...cak i puno liga koje niti ima u fifi, niti ce ikad imat..jer nemaju edit mode...
jbt na pesu sam prosle god imao 1,2,3,4 njemacku ligu...zivo me zanima kad bi u fifi imao njemacku regionalligu (tj 4.ligu)....
online? pes mi sigurno nije za igranje online pa me to niti najmanje nezanima kako funkcionira

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2019
« Odgovori #58 : 05. Rujan, 2018., 10:43 »
Online je iz godine u godinu jako loš (što se tiče servera i pucanja veze, te ne kažnjavanja "cheatera" koji prepumpaju net i izadju u pola tekme).
Na što to svodi? Imaš igru koju možeš igrati ili protiv COM-a ili protiv prijatelja na kauču, a za to ti je sasvim dovoljna i starija verzija. Mislim da zato ljudi ne kupuju i svake godine sve više pada prodaja. Ljudi su se jednostavno zasitili bacanja 500 kn (ili vani xy eura) za proizvod koji je gotovo identičan kao i lani, sa svim lanjskim problemima. Isto tako je i kod fife, samo što tamo barem online ne pravi probleme. U PESU kad upalim online, traži protivnike po 10 minuta i odmah mi prisjedne igra...

Online im je pljuga, ali se i tu popravljaju, u ovom PES-u još nisam naletio ni na jednog cheatera do sada, a i na 18 zanemarljiv broj. FIFA ima daleko bolji online, ali ni tu ne cvjetaju ruže, imao sam tekmi koje su toliko zapinjale da sam sam izašao, a vjerujem da su u pitanju manipulatori sa konekcijom.

Ne razumijem koje postavke koristiš, meni momentalno pronalazi protivnika, čak i kada postavim network restriction na lvl. 3, ako ne vjeruješ snimim ti.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PES 2019
« Odgovori #59 : 05. Rujan, 2018., 10:49 »
koga boli briga za licence kad si za 10min namjestis brdo toga...cak i puno liga koje niti ima u fifi, niti ce ikad imat..jer nemaju edit mode...

To nije sasvim istina - u PC verziji Fife možeš ubacivat što god želiš. S druge strane, da PES igraš na Xboxu, vjerojatno bi bio drugačijeg stava jer tamo ne da ne možeš namjestiti licence u 10 minuta nego ne možeš uopće.

Ne razumijem koje postavke koristiš, meni momentalno pronalazi protivnika, čak i kada postavim network restriction na lvl. 3, ako ne vjeruješ snimim ti.

Snimi, mene zanima što misliš pod tim momentalno. Meni je prosjek traženja igrača uvijek po dvije minute, što je apsurdno u 2018. godini.
« Zadnja izmjena: 05. Rujan, 2018., 10:50 wyzard »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9