HCL.HR

PES 2019

  • 142 Odgovora
  • 34726 Hitova
*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2019
« Odgovori #105 : 27. Rujan, 2018., 15:20 »
Taman kad pomislim da ne može gore, Konami me još više iznenadi. Udjem danas da vidim šta ima novo, rekoh hajde koju co-opa da 'bacim' kad vidi vraga u prvoj tekmi koju smo igrali pola sata sve zaledi i vrti se krug po 40-50s i onda krene i sve tako, znači odron. Druga tekma nema toga ali komande kasne po 10s, ugasim PS4 u 20 minuti. Znači, još ne mogu da vjerujem koliko je loše i na šta bacih £60.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PES 2019
« Odgovori #106 : 27. Rujan, 2018., 16:36 »
Ali, to je nogomet koji ima dušu!

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2019
« Odgovori #107 : 27. Rujan, 2018., 16:41 »
Ali, to je nogomet koji ima dušu!

Ubili su mu i dušu :)

Odg: PES 2019
« Odgovori #108 : 27. Rujan, 2018., 19:39 »
E bas to, a to su postigli konstantnim zanemarivanjem i ne poboljsavanjem/napredovanjem.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2019
« Odgovori #109 : 27. Rujan, 2018., 20:09 »
E bas to, a to su postigli konstantnim zanemarivanjem i ne poboljsavanjem/napredovanjem.

Meni je toliko žao jer sam emocionalno vezan za PES od djetinjstva. Potpuno si u pravu, umjesto da slušaju igrače, ulože u dedicated servere I anti-cheat zaštitu, oni neke gluposti šminkaju. Ono što trebaju poboljšati i što su ukrali od FIFE (najnovije featured players) klasično useru i nije ih briga što su dobili hiljade mailova protiv toga. Helem, vidjecemo gdje idu, ali više žaljenja i javnog nezadovoljstva još nisam vidio ni za jedan PES kao ovaj, bukvalno im se YT streameri koji su maksimalno reklamirali igru trenutno javno ismijavaju.

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: PES 2019
« Odgovori #110 : 28. Rujan, 2018., 07:07 »
neka, odbit će im se to od glave ove godine

Odg: PES 2019
« Odgovori #111 : 28. Rujan, 2018., 21:28 »
Kupio bi si PES 19 za PC, ali me zanima kakvo je stanje s online igranjem?

Zadnji PES koji sam imao je bio 2017 i online igranje je bilo katastrofa od zatrzavanja tijekom igre do predugog traženja protivnika, pa me zanima dali su po tom pitanju što poboljštali u PES-u 2019?

Hvala

Odg: PES 2019
« Odgovori #112 : 28. Rujan, 2018., 22:42 »
Proćitaj zadnje dve stranice ovog posta te ce ti sve biti jasno

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2019
« Odgovori #113 : 28. Rujan, 2018., 23:58 »
Službeno su se izvinuli zbog problema sa igrom i obećali popravke.

Mislim da je malo kasno i da su izgubili jedan veliki dio baze korisnika, a sve u želji da što prije izbace nedovrsen proizvod kako bi prije izlaska FIFE prodali koji komad više.

@rolac69, na PS4 je situacija katastrofalna dok je na PC-u neizdržljiva :)

Odg: PES 2019
« Odgovori #114 : 29. Rujan, 2018., 11:56 »
Da, ubacili su se hladno na tržište mjesec dana prije izlaska fife.  :loludara:

Odg: PES 2019
« Odgovori #115 : 30. Rujan, 2018., 16:25 »


@rolac69, na PS4 je situacija katastrofalna dok je na PC-u neizdržljiva :)

pogledaj malo druge forume pa ces vidjeti da svi tvrde potpuno drugacije od tebe
ako je lik odigrao 130 online tekmi i u 4 imao lag...ne vidim di je tu problem sa pesom...
vjerojatno su osobe s kojima je igrao te 4 tekme imala los internet...a tu onda ni bog isus ne moze pomoc, a ne konami

inace skinio fifu demo i probao ...i kad vidim da ti ides hvalit fifu a pljuvat pes, zapitam se dali si ti ikad u zivotu uopce igrao bilo koji sport, a ne samo nogomet
ona fizika lopta i igraca nema nikakvih dodirnih tocaka sa stvarnoscu....
jedino sto u fifi valja je izgled travnjaka i to je to

*

Beli

  • *
  • 91
Odg: PES 2019
« Odgovori #116 : 30. Rujan, 2018., 17:37 »
pogledaj malo druge forume pa ces vidjeti da svi tvrde potpuno drugacije od tebe
ako je lik odigrao 130 online tekmi i u 4 imao lag...ne vidim di je tu problem sa pesom...
vjerojatno su osobe s kojima je igrao te 4 tekme imala los internet...a tu onda ni bog isus ne moze pomoc, a ne konami

inace skinio fifu demo i probao ...i kad vidim da ti ides hvalit fifu a pljuvat pes, zapitam se dali si ti ikad u zivotu uopce igrao bilo koji sport, a ne samo nogomet
ona fizika lopta i igraca nema nikakvih dodirnih tocaka sa stvarnoscu....
jedino sto u fifi valja je izgled travnjaka i to je to
Meni je sve bilo jasno kad sam vidio golove. Lik hladno na 16 provuce igracu kroz noge, okrene se ni sam ne zna kako, pa nekako na petu nabaci loptu i uhvati makazice i pod same raslje. Dalje ti nemam sta pricat.
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost,
The old that is strong does not wither,
Deep roots are not reached by the frost,
From the ashes a fire shall be woken,
A light from the shadows shall spring,
Renewed shall be blade that was broken,
The crownless again shall be king.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2019
« Odgovori #117 : 30. Rujan, 2018., 17:57 »
Ti botovi koji hvale su posebna priča, pa Konami je službeno izbacio da ima problema sa igrom, da će popraviti, i zahvaljuju se na podršci i razumijevanju.

PES je na terenu daleko nadmoćniji od FIFE, ali šta vrijedi kada online je to neka druga priča? Offline je ok, iako i tu nisu ništa novo ubacili već godinama. MyClub je neigriv, utakmice lagaju sa bilo kojim filterima (većina), a gameplay se pretvara u komediju, ubacili su featured players sa kojima su usrali i šefa i stanicu i još milion drugih stvari.
Btw, ne moraš meni vjerovati Iako bih volio da griješim believe me, pogledaj YT i PES streamere kao što je Lelly koji je već razbio 2 dzojstika uživo i počeo igrati i FIFU :)

FIFA se mora pohvaliti, izvan terena je fantazija od koje PES treba da prepisuje a online funkcioniše kao da igraš doma protiv prijatelja. Gameplay je tu i tamo, daleko bolji nego 18, ali i dalje je to arkada, medjutim igriva arkada koja nije polomljena. Npr. ja igram polahko kao i na PES-u, ne koristim exploite i to sve jako lijepo izgleda.

P.S. Koji forumi? Npr. Steam community pljuje igru konstantno, tu i tamo uleti neki bot kojeg odmah ušutkaju.

Odg: PES 2019
« Odgovori #118 : 30. Rujan, 2018., 20:31 »
ja govorim o konzolama ,tocnije PS4......tko danas takve igre uopce igra na PC?
nba2k je imala omjer prodanih primjeraka 95%-5% za konzole...kod pesa 90%-10%....mislim da je to bilo prije 2 god (tako nesto)...danas je to mozda i izrazenije, tako da nisu previse bitni ni communityu a ni Konamiu...
I da, Konami je sluzbeno izbacio da ima problema sa PC-om...a nije rijeseno valjda jer imaju toliko mizeran broj prodanih primjeraka za PC da im to ocito nije bas prioritet broj 1...
Ja evo igram konstatno offline i bas uzivam u igri...kao sto kazem, naravno da tu ima nekih stvari koje bi se dalo popravit u samom gameplayu, ali i ovako je to naspram FIFE razlika nebo i zemlja...

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2019
« Odgovori #119 : 30. Rujan, 2018., 21:17 »
Druže mijesas lončiće.

Izvinjenje je izašlo za sve prije par dana, to za PC su odmah priznali na početku i to je drugi problem sa igračima iz Rusije. Btw, PC igrači su bitan dio.

Reci mi sta je novo offline ubačeno zadnjih 5 i vise godina? NISTA.

Online je neigriv apsolutno na PS4, i naravno da i ja i svi streameri igramo na PS4.

Da ne bude zabune, ja PES volim i konzole sam uzimao i uzimam najviše zbog njega, ali ove godine je katastrofa. Ako šta ne poprave ubrzo mislim da će pasti kao nikada, jer je ovo nezadovoljstvo postalo globalno. Najveći problem je što ne slušaju svoje igrače i kada bi njih pošli slušati pola problema bi nestalo.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9