HCL.HR

eFootball PES 2020

  • 76 Odgovora
  • 25946 Hitova
*

Beli

  • *
  • 91
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #45 : 30. Kolovoz, 2019., 22:33 »
Citat:
[IMPORTANT] EFootball PES2020 - Incorrect Store Description
This notice is regarding the digital version of eFootball PES 2020 now available for preorder.
It has been brought to our attention that some erroneous information was found in the description of the platform stores regarding the in-game items and preorder bonuses that will be distributed along with the digital version of the game.
The correct items that will be distributed for each edition are listed on the PES 2020 official website:
https://www.konami.com/wepes/
We ask that our customers who have preordered eFootball PES 2020 take the time to check our official website and confirm the correct in-game items that will be distributed.
As our sincerest apology for this confusion, we will be distributing 300 myClub Coins to our customers who preordered the digital version of eFootball PES 2020. This will be distributed in PES 2020 sometime after the release date.
The description on the platform store will be fixed at a later date.
We apologize sincerely for any misunderstandings this has caused.
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost,
The old that is strong does not wither,
Deep roots are not reached by the frost,
From the ashes a fire shall be woken,
A light from the shadows shall spring,
Renewed shall be blade that was broken,
The crownless again shall be king.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #46 : 31. Kolovoz, 2019., 11:42 »
Najjace je sto nemaju namjeru onima koji su vec preorderali poslati iteme na svoju stetu, likovi poludili u komentarima. Pojeo vuk magarca, klasicni Konami.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #47 : 09. Rujan, 2019., 19:17 »
Gledam "novi" myClub i ne mogu da vjerujem da nisu apsolutno bas nista promijenili, izuzev nebitne 2-3 kozmeticke sitnice, znaci nevjerovatni su.

Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #48 : 10. Rujan, 2019., 06:37 »
Ima li još kakvih "promjena" ili je igra copy paste izuzev spominjanog primanja lopte s leđa i mrvicu boljeg driblinga?

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #49 : 10. Rujan, 2019., 08:26 »
Ima li još kakvih "promjena" ili je igra copy paste izuzev spominjanog primanja lopte s leđa i mrvicu boljeg driblinga?

Nisam kupio, ali sam pratio streamove i ne vidim apsolutno nista novo. Beskorisna kamera, neke kozmeticke sitnice i to je to. Masovni lag u utakmicama kao i obicno. Hype oko Master lige opet razocarenje, izuzev tih kozmetickih malo promjena, sve isto, repetitivno i dosadno. Znaci igra je bukvalno copy - paste.

Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #50 : 10. Rujan, 2019., 08:45 »
Bolje fifu onda kupiti, tamo su dodali Fifa street mode, što je ogroman update.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #51 : 10. Rujan, 2019., 11:12 »
Bolje fifu onda kupiti, tamo su dodali Fifa street mode, što je ogroman update.

To je vec huge update, da nema toga i FIFA bi bila copy - paste.

U myClub vidim vec pune timove top igraca, opet je dobiti top igraca prelagano, znaci myClub mrtav odmah nakon lansiranja. Kakve greske prave, nevjerovatno.
« Zadnja izmjena: 10. Rujan, 2019., 11:20 bhlazio »

Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #52 : 10. Rujan, 2019., 11:46 »
To su ovi pay to win haha.

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #53 : 10. Rujan, 2019., 13:04 »
Nisu ni pay to win uopšte koliko sam princip MyCluba koji to dopušta. Primjerice ja sam prošle godine krenuo MyClub tek nakon izlaska Lite verzije, i u roku od možda mjesec-dva sam imao tim prepun featured kartica od po 90-95 ocijena uključujući Mesija, Ronalda, Cruyffa, Neymara itd. i to bez trošenja ijedne pare. Prosto Konami je za Novu godinu davao 2019 coinsa što ti u prevodu znači da si mogao nabaviti jednog sjajnog trenera i nekih 10-15 barem vrhunskih igrača. Jedino su legende naizgled vrijedne malo truda, ali na kraju shvatiš da je i recimo jedan Cruyff slabiji od pola običnih potw kartica..

Vidio sam da su već i sada počeli davati šakom i kapom coinse, nakupili su ljudi već preko 1500-2000 coinsa od preordera i Konamijevog izvinjavanja oko njihovih grešaka.. A neće sigurno ni biti posljednji put da ih dijele.

Pratio sam malo i FUT u zadnje vrijeme na yt i da se Konami potrudi ubaciti barem 30-40% sadržaja koji nudi FUT MyClub bi bio vrhunski mod, ovako za dan-dva prođem sve novine i izazove za sedmicu i nemam praktično ništa ni raditi.. A i sraman odnos ove godine prema najprofitabilnijem modu igre, da izbacis 2 objave na twitteru o "novinama" na 3 dana pred izlazak igre je nedopustivo za takvu kompaniju..

Ali uz sve ovo rečeno, i dalje ću ga igrati, jer mi je gameplay fantastičan ove godine i nadam se da će tako i ostati, kako protiv AI-a tako i u Online-u.  :kava:

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #54 : 10. Rujan, 2019., 17:26 »
Ovo je smijesno. Pregledao sam jedno 5 videa starta myCluba i ljudi su bukvalno od incijalnih agenata dobili citav tim crnih lopti tj. top igraca, posebno oni koji su imali legend loyalty edition. Vec nakon par sati ne vidim nikakve svrhe igranja myCluba vise.

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #55 : 10. Rujan, 2019., 17:56 »
A ne mogu reći da sam iznenađen, štaviše očekivao sam opet ovu situaciju pogotovo kad ama baš nikakve promjene nisu uveli (promjenu sa levela 30 na level 1 kao osnovu ne računam). Gledam i ja po redditu, doslovno ljudi već imaju barem pola tima od najboljih igrača plus legenda..
Čekam još samo četvrtak da vidim prvu rundu potw igrača, čisto da vidim da li su i dalje pretjerano velike ocjene kao prošle godine.

Argument da postoje 3* i 4* ekipe baš i ne prolazi jer u 19ci prosto nisi mogao naći meč sa nižim ekipama. Jedno vrijeme sam želio obaviti prednarudžbu zbog svih pogodnosti ali onda sam shvatio da stvarno nema smisla jer ću isto to dobiti kad izađe Lite verzija i plus uštedim 50-60e. Ništa, čeka se opet Lite verzija..

A što mi je najgore, sinoć odigram 2 online meča u Demo verziji i uživam kao nikada. Gameplay mi stvarno odgovara i zadovoljstvo mi je igrati ali jednostavno nijedovoljno kad igra ne nudi dovoljno opcija da ju kupim.  :fpalm:

Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #56 : 11. Rujan, 2019., 06:50 »
U kojoj mjeri online šteka?

Da, igra doslovno nudi samo gameplay, koji je odličan što je je. Igrao sam fifu demo sinoć i pes gameplay je jednostavno bolji. Bolji osjećaj igranja.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #57 : 11. Rujan, 2019., 06:58 »
U kojoj mjeri online šteka?

Da, igra doslovno nudi samo gameplay, koji je odličan što je je. Igrao sam fifu demo sinoć i pes gameplay je jednostavno bolji. Bolji osjećaj igranja.

Online im je oduvijek katastrofa i nista tu ne poboljsavaju.

Osjecaji su subjektivni. PES gameplay je odlican do one mjere u kojoj ti daje slobodu, medjutim sve poslije postaje frustracija. Meni licno nakon sto sam igrao aktivno FIFU 19 vise nije toliko superioran, cak stavise iritiraju me modeli igraca i igranje kao na tracnicama, vjerovatno stvar navike.

Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #58 : 11. Rujan, 2019., 16:23 »
Kupio 2020 danas, nedao mi vrag mira.  :hihi:
Odigrao 1 tekmu protiv COM-a i stvarno je dobar feeling igre. Svaka lopta se osjeti kada se primi i dribla, nema odbijanja kao od ćunja.
Trebam uhvatiti malo vremena pa odigrati par tekmi.  :piva:

EDIT: odigrali frend i ja 5 "kauč" tekmi. Prije me uglavnom dobivao, ali danas 1-4-0 s moje strane (W-D-L). Popravio sam se.  :clap:

Dueli odlični, čak se igrač i vraća po izgubljenu loptu.  :thumbs:
« Zadnja izmjena: 11. Rujan, 2019., 21:12 dinodinix »

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #59 : 11. Rujan, 2019., 23:48 »
PES je kralj kauč tekmi.  :hihi:

Isprobaj nam online sutra poslije patcha.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9