HCL.HR

Starcraft II

  • 557 Odgovora
  • 102886 Hitova
*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Starcraft II
« Odgovori #255 : 12. Svibanj, 2010., 14:34 »
konstatiranje da je igra smece bez objasnjenja stava ili razloga zbog cega si dosao do tog zakljuca meni spada pod obican spam i nepotrebnu provokaciju. o ukusima se ne raspravlja ali ako vec nesto imas za reci dobro bi bilo da i argumentiras...

Odg: Starcraft II
« Odgovori #256 : 12. Svibanj, 2010., 16:16 »
Ovo je zbilja previše  :tired:
Uživaj još malo na haceelovima i onda ideš...

Pa što je tebi, samo iznosim svoje mišljenje? Koliko znam ovo je još zemlja slobodoumlja

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Odg: Starcraft II
« Odgovori #257 : 12. Svibanj, 2010., 19:23 »
ja tvoje mišljenje nisam pročitao nigdje, aukurac sad sam i slijep  :wildboy:

Odg: Starcraft II
« Odgovori #258 : 13. Svibanj, 2010., 11:46 »
Ma smeće od igre, probao i odmah delete, nije vrijedno memorije na mom kompu

Prijatelju onda 15 milijuna ljudi medu kojima sam i ja zive u zabludi  :thumbs:

A i oni ludi korejci izgleda imaju ligu za to smece radi zajebancije :clap:

*

xGAME

  • **
  • 250
Odg: Starcraft II
« Odgovori #259 : 14. Svibanj, 2010., 18:56 »
Imam problem, nabavio key, aktivirao igru na battle netu, skinuo igru, cekao sate is ate da se updejta, pokrenem je i ovo mi se dogodi:

http://tinypic.com/view.php?pic=2i9goba&s=5

kako nije igra dodana na acc, ako sam je keyem aktivirao i imam ikonu od nije tamo
Gigabyte Z97X-Gaming 5 | Intel i5-4690k @ 3.50GHZ + LC-CC-120 | Gigabyte GeForce GTX 970 Windforce 3x | Kingston HyperX FURY 16GB DDR3 @ 1866MHz (2x8GB) | WD Blue 1TB + Intel SSD 530 120GB | XFX TS 550W 80+ Gold | Acer G247HLbid 24"

Odg: Starcraft II
« Odgovori #260 : 15. Svibanj, 2010., 09:38 »
Imam problem, nabavio key, aktivirao igru na battle netu, skinuo igru, cekao sate is ate da se updejta, pokrenem je i ovo mi se dogodi:

http://tinypic.com/view.php?pic=2i9goba&s=5

kako nije igra dodana na acc, ako sam je keyem aktivirao i imam ikonu od nije tamo

Jesi skinuo igru bas sa b.net accounta ili si je mozda skinuo preko torrenta ili neceg drugog!?

*

xGAME

  • **
  • 250
Odg: Starcraft II
« Odgovori #261 : 15. Svibanj, 2010., 09:52 »
Imam problem, nabavio key, aktivirao igru na battle netu, skinuo igru, cekao sate is ate da se updejta, pokrenem je i ovo mi se dogodi:

http://tinypic.com/view.php?pic=2i9goba&s=5

kako nije igra dodana na acc, ako sam je keyem aktivirao i imam ikonu od nije tamo

Jesi skinuo igru bas sa b.net accounta ili si je mozda skinuo preko torrenta ili neceg drugog!?

Trackera, da znam razlika u client verziji :D
Gigabyte Z97X-Gaming 5 | Intel i5-4690k @ 3.50GHZ + LC-CC-120 | Gigabyte GeForce GTX 970 Windforce 3x | Kingston HyperX FURY 16GB DDR3 @ 1866MHz (2x8GB) | WD Blue 1TB + Intel SSD 530 120GB | XFX TS 550W 80+ Gold | Acer G247HLbid 24"

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Odg: Starcraft II
« Odgovori #262 : 18. Svibanj, 2010., 14:15 »
ima neki njub za koju partiju ?

Odg: Starcraft II
« Odgovori #263 : 19. Svibanj, 2010., 07:24 »
ima neki njub za koju partiju ?

svi smo pro postali vec :D

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Odg: Starcraft II
« Odgovori #264 : 19. Svibanj, 2010., 11:32 »
 :wildboy:

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Starcraft II
« Odgovori #265 : 19. Svibanj, 2010., 13:37 »
jel napravio tko preorder? otkako sam se opekao sa bf2 pa platio skoro duplo preorder nego sto je kolega platio koji je narucio 5 dana nakon releasea igre malo vise pazim na to :)

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Starcraft II
« Odgovori #266 : 19. Svibanj, 2010., 20:20 »
Ima ko kakav savjet kak odigrati s Terranom protiv Protosa?

Kad igram Terran v Terran, uvijek dobijem. A kad vidim na loading screenu, odmah mi padne mrak na oči.

Ono jebote, plode se ko štakori, jedinice su im premočne već na početku, ono treba ti bar 2-3 solđera ili marauderi da rokneš jednog mele attackera (neznam kak se zove lolz :( )
Pa onda oni leteći brodovi. Ah  :hiha2:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Odg: Starcraft II
« Odgovori #267 : 21. Svibanj, 2010., 10:25 »
Ima ko kakav savjet kak odigrati s Terranom protiv Protosa?

Kad igram Terran v Terran, uvijek dobijem. A kad vidim na loading screenu, odmah mi padne mrak na oči.

Ono jebote, plode se ko štakori, jedinice su im premočne već na početku, ono treba ti bar 2-3 solđera ili marauderi da rokneš jednog mele attackera (neznam kak se zove lolz :( )
Pa onda oni leteći brodovi. Ah  :hiha2:

Ja igram sa tossom ali kad gledam sta mi ne pase da terran radi, mislim da hrpa thorova i maraudera radi fini damage, i moras rabiti emp (abiliti kojim skidat shield tossu sa jedinica), uostalom imas na www.glhf.tv hrpu streamova pa mozes odgledati kako pro igraci igraju koji matchup, a ima i repova hrpa za skinut jer bez gledanja replaya neces naucit ispravno. jer svaki matchup je igra za sebe, ja recimo pvt  dizem stalkere, lote, darkove i to mi je kombinacija ok, kasnije mozda ubacim immortale. dok vs zerga moram radit range jer loti pushe u startu, i mora biti storma jer zerg dosta massa. pvp je prica za sebe, ovisi o brzini expanju i naravno counteru na koju jedinicu. al glavno je da bez obsanja nemozes ni pobjediti igraca koji imalo zna igrat, jer da bi mu se usprotivio moras vidit sta radi da bi znao odgovorit

*

hOsEn

  • n00b
  • 3
Odg: Starcraft II
« Odgovori #268 : 30. Svibanj, 2010., 23:58 »
Evo ja imam samo pohvale !!! Igra je kultna i ostat ce i sc2!!!  :clap: :clap: Igram Betu i jedva cekam da igra izade!!! Ako netko igra od vas dodajte me!! [email protected] da zaigramo kuju

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Starcraft II
« Odgovori #269 : 31. Svibanj, 2010., 00:55 »
Ima ko kakav savjet kak odigrati s Terranom protiv Protosa?

Kad igram Terran v Terran, uvijek dobijem. A kad vidim na loading screenu, odmah mi padne mrak na oči.

Ono jebote, plode se ko štakori, jedinice su im premočne već na početku, ono treba ti bar 2-3 solđera ili marauderi da rokneš jednog mele attackera (neznam kak se zove lolz :( )
Pa onda oni leteći brodovi. Ah  :hiha2:

Ja igram sa tossom ali kad gledam sta mi ne pase da terran radi, mislim da hrpa thorova i maraudera radi fini damage, i moras rabiti emp (abiliti kojim skidat shield tossu sa jedinica), uostalom imas na www.glhf.tv hrpu streamova pa mozes odgledati kako pro igraci igraju koji matchup, a ima i repova hrpa za skinut jer bez gledanja replaya neces naucit ispravno. jer svaki matchup je igra za sebe, ja recimo pvt  dizem stalkere, lote, darkove i to mi je kombinacija ok, kasnije mozda ubacim immortale. dok vs zerga moram radit range jer loti pushe u startu, i mora biti storma jer zerg dosta massa. pvp je prica za sebe, ovisi o brzini expanju i naravno counteru na koju jedinicu. al glavno je da bez obsanja nemozes ni pobjediti igraca koji imalo zna igrat, jer da bi mu se usprotivio moras vidit sta radi da bi znao odgovorit

samo ghostevi imaju emp?
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9