HCL.HR

Anketa

Na kojem cete serveru Igrati???

Velik : PvE – Language: EN/EU
10 (66.7%)
Allemaintheia : PvE - Language: EN/EU
1 (6.7%)
Essenia : PvP – Language: EN/EU
4 (26.7%)
Samael : PvP - Language: EN/EU
0 (0%)

Ukupno Glasova: 15

Tera Online

  • 228 Odgovora
  • 45987 Hitova
*

Kaleschky

  • n00b
  • 3
Odg: Tera Online
« Odgovori #120 : 08. Veljača, 2012., 01:28 »
Ima masu ljudi :S ....treci sam puta proputstio da odigram teru .Recite mi samo koja je preporucena konfiguraciaj za teru da ide ...normalno...60 do 100 fpsa

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Tera Online
« Odgovori #121 : 08. Veljača, 2012., 08:49 »
i ja isto bilo je predobro :P uskoro ce ti taj prvi test pa ces moci igrati duze a i bit ce vise servera jer 2 su premalo :P

*

Gogica01

  • n00b
  • 1
Odg: Tera Online
« Odgovori #122 : 08. Veljača, 2012., 09:37 »
Pozdrav ljudi.....jesam na dobrom mjestu da probam uzicat jedan key  :ementaler: ?

*

hacker

  • *
  • 105
  • mmo-balkan.com/forum
    • http://mmo-balkan.com/forum
Odg: Tera Online
« Odgovori #123 : 08. Veljača, 2012., 13:25 »
opet test danas od 14:00 do 18:00,ako hočete pridružite nam se na teamspeaku http://mmo-balkan.com/forum/index.php?topic=123.msg200#msg200
bit će nas tu 3-4,a možzda i više ako nam se pridružite :)

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Tera Online
« Odgovori #124 : 08. Veljača, 2012., 13:42 »
da :) posijeti nas na forumu http://mmo-balkan.com/forum/ ako kome treba key ostalo je jos malo!!! samo se trebate registrirat i zatrazit key pod TERA giveaway!!

Odg: Tera Online
« Odgovori #125 : 10. Veljača, 2012., 19:47 »
Igrao sam je danas opet ovaj vikend se moze igrati.
Grafika i klase su extra, samo su mi Q nekako uzasno dosadni :S

*

hacker

  • *
  • 105
  • mmo-balkan.com/forum
    • http://mmo-balkan.com/forum
Odg: Tera Online
« Odgovori #126 : 11. Veljača, 2012., 00:53 »
Igrao sam je danas opet ovaj vikend se moze igrati.
Grafika i klase su extra, samo su mi Q nekako uzasno dosadni :S

Dosadni su kad je hrpa igrača oko tebe pokušava uraditi isti quest kao ti. Kad počne cbt ili još bolje kada izađe igra pa kad budeš igrao u partyu nečeš ni razmišljati kako su questovi dosadni :)

Odg: Tera Online
« Odgovori #127 : 11. Veljača, 2012., 00:54 »
Da je B2P, kupio bih bez razmišljanja, ili da je pretplata 50% niža... Ne vrijedi mi ovolkih para :(

*

hacker

  • *
  • 105
  • mmo-balkan.com/forum
    • http://mmo-balkan.com/forum
Odg: Tera Online
« Odgovori #128 : 11. Veljača, 2012., 01:34 »
Ovo ti je skupo?
    1 month – €12.99
    3 months – €35.97 (3 x €11.99)
    6 months – €65.94 (6 x 10.99)
    12 months – €119.88 (12 x €9.99)

Ovo su cijene slične kao i druge mmorpg igre. Neznam jesi ti ikada igrao igru koja ima ovakvu pretplatu.

Odg: Tera Online
« Odgovori #129 : 11. Veljača, 2012., 01:41 »
Nisam rekao da je skupo, nego da ne vrijedi tolko. Igrao sam i Aion i WoW, za koje mi vrijedi dati 180kn za dva mjeseca, ali TERA ne vrijedi tolko iz ovoga što sam vidio/igrao.

*

hacker

  • *
  • 105
  • mmo-balkan.com/forum
    • http://mmo-balkan.com/forum
Odg: Tera Online
« Odgovori #130 : 11. Veljača, 2012., 02:52 »
svatko ima svoj ukus  :D

*

MrVivi

  • **
  • 287
Odg: Tera Online
« Odgovori #131 : 11. Veljača, 2012., 10:17 »
Igro jučer jedno 2-3 sata combat sistem je odličan, u TERI mi je čak bilo fun igrat warrior-a, igra izgleda prelijepo,  ima dobre klase i rase iako su neke od njih očito zamke za pedofile. Ono što mi je išlo na nerve su navjerojatan broj idi ubi ovoliko čutovišta X pa se vrati zapravo u tri sata svi q su mi bili takvi tj. potpuno isti što moram priznati čak i uz zabavan combat sistem postane dosadno i iritirajuće vrlo brzo.  Također ja nisam primjetio nikakv storyline u igri tj. ako ga ima onda je u onim questovima sto sam radio tj. treba citat opise q što neradim ni ovako a kamoli za kill 10 rats q. Uvodne animacije su mi bile užasne i prekratke neznam koji im je bio smisao osim demostracija užasnog Voice actinga. eto toliko za sad još ću igrat ali za sad sumljam da ću se pretplatit jer osim lijepe grafike i combat sistema TERA mi se nije puno odmakela od klasičnog MMOa.
« Zadnja izmjena: 11. Veljača, 2012., 10:21 MrVivi »

Odg: Tera Online
« Odgovori #132 : 11. Veljača, 2012., 11:07 »
Igro jučer jedno 2-3 sata combat sistem je odličan, u TERI mi je čak bilo fun igrat warrior-a, igra izgleda prelijepo,  ima dobre klase i rase iako su neke od njih očito zamke za pedofile. Ono što mi je išlo na nerve su navjerojatan broj idi ubi ovoliko čutovišta X pa se vrati zapravo u tri sata svi q su mi bili takvi tj. potpuno isti što moram priznati čak i uz zabavan combat sistem postane dosadno i iritirajuće vrlo brzo.  Također ja nisam primjetio nikakv storyline u igri tj. ako ga ima onda je u onim questovima sto sam radio tj. treba citat opise q što neradim ni ovako a kamoli za kill 10 rats q. Uvodne animacije su mi bile užasne i prekratke neznam koji im je bio smisao osim demostracija užasnog Voice actinga. eto toliko za sad još ću igrat ali za sad sumljam da ću se pretplatit jer osim lijepe grafike i combat sistema TERA mi se nije puno odmakela od klasičnog MMOa.

Slazem se.
Mogli su bar malo questove bolje uradit, igra bi definitivno bila must buy, ali ovako... Hmm ne bas.

*

Maka6

  • *
  • 23
    • Anime
Odg: Tera Online
« Odgovori #133 : 11. Veljača, 2012., 11:36 »
Igrala archera do lvl 12...

Combat sistem prezabavan. Drzis stisnuto mouse button 1 i archer cijelo vrijeme ispaljuje strijele \o/ i hrpa skillova kao se svodi na ''skok u natrag''. Ma ono, bas je fun fun fun...


Grafika mi je meh... Sjecam se kad sam igala Aion, ili Rift, pa cak i PW da sam bila impresionirana. Tera mi baca neki ispotprosjecni dojam.  Mozda je trebalo malo po postavkama vise petljat... Plus, sto je kangarooster rekao, animacije su presmijesne. 10 mobova u isto vrijeme padne, i u isto vrijeme se dizu s istom animacijom :D. Voice acting isto malo fail..

Questovi su ''isti'', ali vjerujem da ce se tu ubaciti jos detalja prije nego sto igra izade... Takoder nisam primjetila neki jaci storyline za sad... Ali ono, mozda krene u nekom trenutku :D

Najvise me zapravo zivcira charactrer design. Vecina ljudi nece to primjetiti vjer.  Htjela sam igrat sorc, i odustala jer na par spellova animacija izgleda nevjerojatno glupo. Pa sam zato rollala archera. Jedine 2 rase koje su prihvatljive za archera(osobno misljenje)  su Aman ili Castanic. Jedni su divovi i imaju kopita umjesto stopala (i tko bi rekao, trce glupo kao da imaju kopita :/ ) , a drugi su isto neka kvazi - cudovista i imaju rogove.... :/  Cemu ti rogovi....  Na kraju sam kao manje zlo uzela Castanic (ove s rogovima)... Okej ovo ce zvucat glupo, ali pocetni outfit nema hlaca... ono trcis okolo u majici, tangama i cizmama... I mislim si , dobro, valjda ce doci neke hlace po putu.... No to nije slucaj , bar ne do lvla 12... Najslicnije sto sam imala je outfit kojem fali cijela lijeva polovica. Znaci opet pola hlaca fali i trcis okolo u gacama... Tko je ikad cuo za heroje koji trce u gacama ... :/  Osim tipa hulk povremeno...

Ali kazem, vecina primjedbi na igru su nesto sto ce se popraviti vjerojatno do izlaska igre (nadam se i da se Castanik rasa dobit hlace!!)
Tako da, lako moguce da kupim igru jednom kada izade...

ps. jos bi napomenula da mi je sve nekako ''skupo''. U smislu, na lvlu 12 imam cca 10000 coinova, sto je otprilike koliko kosta obican teleportation scroll iz jednog grada u drugi... 

*

MrVivi

  • **
  • 287
Odg: Tera Online
« Odgovori #134 : 11. Veljača, 2012., 12:37 »
ovo ti je Aziska igra tako da trebaš biti sretna da imas i gaće na drugom serveru sam napravio one pedo toy curice nisam mogo odoliti rasa je cak vise ridiculous od onih dabrova i tu sam u gacama ko i na waru s rogovima sve mi se više ćini ako češ radit ženske likove budi sretan da imaš išta odjeće.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9