HCL.HR

Anketa

Na kojem cete serveru Igrati???

Velik : PvE – Language: EN/EU
10 (66.7%)
Allemaintheia : PvE - Language: EN/EU
1 (6.7%)
Essenia : PvP – Language: EN/EU
4 (26.7%)
Samael : PvP - Language: EN/EU
0 (0%)

Ukupno Glasova: 15

Tera Online

  • 228 Odgovora
  • 45984 Hitova
Odg: Tera Online
« Odgovori #135 : 11. Veljača, 2012., 12:58 »
Ja sam sretniji ovako  :ementaler:

*

Maka6

  • *
  • 23
    • Anime
Odg: Tera Online
« Odgovori #136 : 11. Veljača, 2012., 13:28 »
Ja sam sretniji ovako  :ementaler:

I mislila sam si da ces biti xDD

Ok fine, posto decki ocito lajkaju,  povlacim prigovor o hlacama... Ali barem mi onda dajte removable kopita i rogove xD

ps. za Teru su odmah u startu rekli da su njihove inovacije combat system i political system. Combat mi se svida, i ako uspiju ne failati s politikom, igra moze proci za ubit vrijeme do gw  :D

*

MrVivi

  • **
  • 287
Odg: Tera Online
« Odgovori #137 : 11. Veljača, 2012., 13:46 »
Ja sam sretniji ovako  :ementaler:

pa kad se palis na hentai :)

osobno kad sam vidio rasu i poco igrat imo sam osjecaj koda ce svakog momenta pocet tentacle play. :)

pedo curice imaju odlicnu dance animaciju so cuute.

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Tera Online
« Odgovori #138 : 12. Veljača, 2012., 17:54 »
heeh istina meni je isto to dobro :P jesi probao duel vivi? animacije,efekti? :P pokreti su zakon svida mi se sve u igri!!

*

Don

  • *
  • 147
Odg: Tera Online
« Odgovori #139 : 15. Veljača, 2012., 01:27 »
Nisam dobio prilike probati Teru, ali što vidim od Total Biscuita izgleda mi ko anime tupavi nekakav. Bez uvrede nikome.

Stvarno mrzim te azijske animacije, izgled i sve  s istočnog gaming polja jer me podsjeća na nenormalni grind i čudne blesave anime filmove.

Jedino što mi izgleda donekle zabavno je Popori rasa.

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Tera Online
« Odgovori #140 : 15. Veljača, 2012., 11:19 »
sve je kitajsko.ja sam igrao i igra je vrhunska.moras probati pa ces vidjet kako izgleda. combat system najbolji do sada koji postoji od svih MMO-a  raidovi,arena system,dueli to je nesto novo i jako je dobro. kazem to moras probati badava komentirati ako nisi igrao. popori je dobar i Aman. craft system + encaht system odlicno napravljen. igra je ogromna to mi se svida ,puno Istanca,a i bossevi po otvorenoj mapi to je ok. definitivno kupujem :)

najvise mi se svida PvP system prejak je :)

*

Maka6

  • *
  • 23
    • Anime
Odg: Tera Online
« Odgovori #141 : 15. Veljača, 2012., 19:04 »

Stvarno mrzim te azijske animacije, izgled i sve  s istočnog gaming polja jer me podsjeća na nenormalni grind i čudne blesave anime filmove.



*

hacker

  • *
  • 105
  • mmo-balkan.com/forum
    • http://mmo-balkan.com/forum
Odg: Tera Online
« Odgovori #142 : 15. Veljača, 2012., 19:07 »
Kad isprobate ili vidite gameplay u 1080p sa full grafikom onda govorite :)
a za tera pvp mi ništa ne govorite muka mi je od vuja......zna on zašto hahaha

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Tera Online
« Odgovori #143 : 15. Veljača, 2012., 19:28 »
Nisam dobio prilike probati Teru, ali što vidim od Total Biscuita izgleda mi ko anime tupavi nekakav. Bez uvrede nikome.

Stvarno mrzim te azijske animacije, izgled i sve  s istočnog gaming polja jer me podsjeća na nenormalni grind i čudne blesave anime filmove.

Jedino što mi izgleda donekle zabavno je Popori rasa.


Grinda nema,neam glupih animacija,i sve rase imaju svoju manu kako se krece i ostalo. Don moras probati, dam ti ACC! javi mi se ako zelis probati!!

*

MrVivi

  • **
  • 287
Odg: Tera Online
« Odgovori #144 : 15. Veljača, 2012., 19:49 »
Nisam dobio prilike probati Teru, ali što vidim od Total Biscuita izgleda mi ko anime tupavi nekakav. Bez uvrede nikome.

Stvarno mrzim te azijske animacije, izgled i sve  s istočnog gaming polja jer me podsjeća na nenormalni grind i čudne blesave anime filmove.


Jedino što mi izgleda donekle zabavno je Popori rasa.


Grinda nema,neam glupih animacija,i sve rase imaju svoju manu kako se krece i ostalo. Don moras probati, dam ti ACC! javi mi se ako zelis probati!!

ti ili nezanaš što je grind ili nisi igrao Teru :)

*

Don

  • *
  • 147
Odg: Tera Online
« Odgovori #145 : 15. Veljača, 2012., 20:38 »
Nisam pokušavao reći daje Tera grind niti išta slično. Kada probam onda ću reći što mislim.

Samo kažem na šta me podsjeća.

Hvala Maka6, sad neću moć spavat danima.

*

hacker

  • *
  • 105
  • mmo-balkan.com/forum
    • http://mmo-balkan.com/forum
Odg: Tera Online
« Odgovori #146 : 15. Veljača, 2012., 20:50 »
Ako će tko igrati cbt i/ili punu verziju kada izađe slobodno me pmajte da zaigramo zajedno.

Odg: Tera Online
« Odgovori #147 : 16. Veljača, 2012., 11:54 »
Igra neizgleda lose, isplatilo bi se probat. Sumnjam da ce ju ko zaigrat na datum izlaska u HR pogotovo ja necu jer izlazi 2.5 bit cu pijan od prvog maja...

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Tera Online
« Odgovori #148 : 16. Veljača, 2012., 12:11 »
iskreno necu lagat,ali ovo je najlaksi lvl up koji sam vidio i probao od svih MMO-a!! kad se sjetim WoW-a :S Aion,wow  jaoo pa tamo si morao igrati 1 i pol mjesec ako ne jos duze da dignes lvl na max jedino ako si "No life" da igras 10 sati dnevno :) onda dignes malo prije!! i da Drop je dobar baca uvjek nesto tako da je to ok!! svida mi se sve eto vivi je probao pa zna kakva je igra!! ja daje 10/10 ocjenu :) prvi put da hvalim neki dobar MMO

Odg: Tera Online
« Odgovori #149 : 25. Veljača, 2012., 12:16 »
Upao sam u closed betu, ali dok ja stignem skinut 20 GB-a završit će -.- već je počela i traje do ponedjeljka.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9