HCL.HR

Anketa

Na kojem cete serveru Igrati???

Velik : PvE – Language: EN/EU
10 (66.7%)
Allemaintheia : PvE - Language: EN/EU
1 (6.7%)
Essenia : PvP – Language: EN/EU
4 (26.7%)
Samael : PvP - Language: EN/EU
0 (0%)

Ukupno Glasova: 15

Tera Online

  • 228 Odgovora
  • 45979 Hitova
Odg: Tera Online
« Odgovori #180 : 19. Ožujak, 2012., 10:32 »
Slažem se, prvo nema PvP, pa sada one mikrotransakcije pa joj :(

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Tera Online
« Odgovori #181 : 19. Ožujak, 2012., 11:25 »
nemojte napamet molim vas :) pvp dolazi kasnije sa Patchom imat ce pvp sta vam je :) nije to nista :) bit ce pvp 100%

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Tera Online
« Odgovori #182 : 22. Ožujak, 2012., 02:27 »
http://alienwarearena.com/giveaway/tera-beta-giveaway/

Ako slučajno neko vidi u narednih 30tak minuta dok ima keyeva još.

Keys Available: 4546

*

hacker

  • *
  • 105
  • mmo-balkan.com/forum
    • http://mmo-balkan.com/forum
Odg: Tera Online
« Odgovori #183 : 29. Ožujak, 2012., 19:30 »
Davam 1 key za ovu betu od 30.3 do 1.4 dobio key na mail, pošto sam kupio acc netreba mi key. Ako tko hoće neka napiše ovdje šaljem čim vidim i igra je teška oko 25Gb :)
« Zadnja izmjena: 29. Ožujak, 2012., 19:32 .Hacker. »

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Tera Online
« Odgovori #184 : 29. Ožujak, 2012., 21:10 »
eto ovdje se moze kupit igra jeftinija je nego od Tera shopa offical   ! http://www.g2play.net/store/Tera-Online-EU-Digital-Standard-Edition.html

Odg: Tera Online
« Odgovori #185 : 13. Travanj, 2012., 05:53 »
Ako neko zeli Tera beta code za ovaj vikend nek mi se javi na PM :)

*

MrVivi

  • **
  • 287
Odg: Tera Online
« Odgovori #186 : 20. Travanj, 2012., 08:43 »
 nemogu skinut client sa stranice uvijek javlja grešku zna li tko mogu li gdje drugdje skinut ili ako je onaj od nekoliko MB da mi ga pošalje da mogu skinut ostatak.

*

Kovac

  • n00b
  • 2
Odg: Tera Online
« Odgovori #187 : 20. Travanj, 2012., 08:48 »
Pozdrav,

Samo pitanje ima li kakva organizovana priča oko guilda i slično , gde će ko kretati i slično . Bilo bi dobro da probamo da napravimo nešto .

2Sexy2BeOld

*

hacker

  • *
  • 105
  • mmo-balkan.com/forum
    • http://mmo-balkan.com/forum
Odg: Tera Online
« Odgovori #188 : 20. Travanj, 2012., 10:52 »
@ MrVivi
Evo ja ću pokušat uplodati, editirat ću post kad bude upload završen.
edit: evo samo setup  www.mmo-balkan.com/TERASetup.rar


Pozdrav,

Samo pitanje ima li kakva organizovana priča oko guilda i slično , gde će ko kretati i slično . Bilo bi dobro da probamo da napravimo nešto .

2Sexy2BeOld

Nismo organizirani, ali znam otprilike tko će sve igrati teru tako da je to velika stvar :p Uglavnom nisam siguran da će guild biti samo "balkanski" jer bilo bi nas malo, a ovaj jedan ima prijatelje strance s kojima bi igrao, a mene iskreno briga hoće li biti samo balkanski ili strani guild samo da smo zajebano i da se zafrkavamo ingame :)

EDIT:
Aj napišite ovdje vaše nickove da vas dodam u notepad da vas znam kontaktirati i da vidim koliko nas ima.
« Zadnja izmjena: 20. Travanj, 2012., 22:22 .Hacker. »

*

Chupi

  • *
  • 18
Odg: Tera Online
« Odgovori #189 : 24. Travanj, 2012., 14:27 »
hmm nekako se nemogu nagovoriti da kupim igru, nisam se bas odusevio u beti :/  istini za volju nakon gameplaya archage-a nitijedan drugi mmorpg mi nije privlacan

Odg: Tera Online
« Odgovori #190 : 24. Travanj, 2012., 16:17 »
Ja sam se jako razocarao nekak mi gameplay vise za konzolu mozda da sam igrao na joystick bi bilo bolje. Odustajem potpuno od ove igre ipak cu cekat GW2.

*

Gex

  • *
  • 32
Odg: Tera Online
« Odgovori #191 : 24. Travanj, 2012., 18:37 »
Ne zelim biti party breaker ali igra jednostavno suxa... Ukoliko ne dode do majornih promjena u finalnom izdanju igre nezz po meni ce to onda biti fail... Kazete da je dobar combat sistem ? Po meni nikako nije... Ne mozete castat spellove dok hodate, dok skacete pa cak iako se melee ... Mountovi ? Jednostavno nedovoljno dobre animacije kod npr. skretanja itd... Iskreno nadao sam se da ce igra biti bolja i dobra je ideja ali pre lose izvedeno ...

*

hacker

  • *
  • 105
  • mmo-balkan.com/forum
    • http://mmo-balkan.com/forum
Odg: Tera Online
« Odgovori #192 : 24. Travanj, 2012., 19:04 »
Naravno kad ste se svi naviknuli igrati da kliknete na lika i samo spamate skilove bez da ga promašite, ovaj sistem borbe je odličan jer može se svašta dogoditi i baš moraš biti koncentriran na borbu, što nebi rekao na wow, aion, ma sve jer nikada nisam vidio ovakav način borbe do sada (kao što kažu real combat mmo)

Mnogi će prijeći na gw2 jer će platiti igru samo 1 put, a jako rijetki od tih ljudi koji su se odlučili neznaju da tera nudi kupovanje game carda ingame valutom :)

*

Gex

  • *
  • 32
Odg: Tera Online
« Odgovori #193 : 24. Travanj, 2012., 19:39 »
Naravno kad ste se svi naviknuli igrati da kliknete na lika i samo spamate skilove bez da ga promašite, ovaj sistem borbe je odličan jer može se svašta dogoditi i baš moraš biti koncentriran na borbu, što nebi rekao na wow, aion, ma sve jer nikada nisam vidio ovakav način borbe do sada (kao što kažu real combat mmo)

Mnogi će prijeći na gw2 jer će platiti igru samo 1 put, a jako rijetki od tih ljudi koji su se odlučili neznaju da tera nudi kupovanje game carda ingame valutom :)

Nije mi do mjesecne pretplate ali igra mi stvarno izgleda lose i mislim da nije vrijedna mjesecne pretplate i mogu se kladit da ce kroz par mjeseci prijeci u f2p bas kao i Aion ( doduse Aion je drzao p2p sistem duze ) ... ok sto casteri u Teri nemogu castat dok hodaju itd ali meele da mora stat u mjestu pa onda tek castat spell mislim stvarno...

*

Chupi

  • *
  • 18
Odg: Tera Online
« Odgovori #194 : 25. Travanj, 2012., 13:12 »
Naravno kad ste se svi naviknuli igrati da kliknete na lika i samo spamate skilove bez da ga promašite, ovaj sistem borbe je odličan jer može se svašta dogoditi i baš moraš biti koncentriran na borbu, što nebi rekao na wow, aion, ma sve jer nikada nisam vidio ovakav način borbe do sada (kao što kažu real combat mmo)

Mnogi će prijeći na gw2 jer će platiti igru samo 1 put, a jako rijetki od tih ljudi koji su se odlučili neznaju da tera nudi kupovanje game carda ingame valutom :)

bas naprotiv point'n click mi je najgori oblik combata zato me vecina mmorpga nije zadrzala vise od 2-3 mjeseca, imao sam nade u teri bas radi real time combata ali sto se tice ostalog samo jos jedan genericki mmorpg nista spektakularno

EDIT: pogledajte archage beta gameplay i tamo cete vidjeti sta sve jedan morpg treba imati

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9