HCL.HR

Anketa

Na kojem cete serveru Igrati???

Velik : PvE – Language: EN/EU
10 (66.7%)
Allemaintheia : PvE - Language: EN/EU
1 (6.7%)
Essenia : PvP – Language: EN/EU
4 (26.7%)
Samael : PvP - Language: EN/EU
0 (0%)

Ukupno Glasova: 15

Tera Online

  • 228 Odgovora
  • 45986 Hitova
*

gavrinjo

  • n00b
  • 4
Odg: Tera Online
« Odgovori #210 : 26. Svibanj, 2012., 08:15 »
Hm, vec igram samo sto sam na PvP serveru Essenia...
razmislim pa se mozda i prebacim na PvE

*

hacker

  • *
  • 105
  • mmo-balkan.com/forum
    • http://mmo-balkan.com/forum
Odg: Tera Online
« Odgovori #211 : 26. Svibanj, 2012., 10:35 »
Trenutačno nas u guildu ima 16 (ima nekih altova), ali uglavnom ima nas preko 11. Social Menu -> Guilds on Server -> upiši gore Brute Force i klikni Search i pridruži se.
Igramo na serveru Velik PvE, moj nick ingame je Haki pa me dodaj ako se odlučiš igrati na PvE serveru :)

*

gavrinjo

  • n00b
  • 4
Odg: Tera Online
« Odgovori #212 : 27. Svibanj, 2012., 22:49 »
evo napravio sam lika na Vellik serveru ime mu je Faqit pa kad bude netko online da ga ubaci u guild... da se igramo :)

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Tera Online
« Odgovori #213 : 28. Svibanj, 2012., 06:05 »
naravno pozvat cu te ja danas dolazim oko 16:00 h!!

*

RaZiii

  • **
  • 253
Odg: Tera Online
« Odgovori #214 : 14. Srpanj, 2012., 10:04 »
Jel to F2P?

*

AphroditeX

  • *
  • 9
  • Writing from the kitchen..
Odg: Tera Online
« Odgovori #215 : 14. Srpanj, 2012., 12:21 »
nije, negdje oko četrdesetak dolara ti je

*

RaZiii

  • **
  • 253
Odg: Tera Online
« Odgovori #216 : 14. Srpanj, 2012., 12:45 »
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...previse

*

AphroditeX

  • *
  • 9
  • Writing from the kitchen..
Odg: Tera Online
« Odgovori #217 : 14. Srpanj, 2012., 14:13 »
true, true

*

hacker

  • *
  • 105
  • mmo-balkan.com/forum
    • http://mmo-balkan.com/forum
Odg: Tera Online
« Odgovori #218 : 22. Srpanj, 2012., 21:30 »
Mnogi su odustali od igre jer je to jako koša kopija američke tere..... na max lvlu nemaš ništa raditi nego grindati, pvpanje ne dolazi u obzir jer teško da češ nači i 2 igrača u 24 sata u gradu da se pvpaš (na pve serverima).  Bili su slali mailove da smanjuju kupnju tere na određeno vrijeme tko zna što je s time, ali uglavnom jako loše. Igra kao igra je više nego odlična, ali kad imaš ljude koji se nebrinu da svakim updejtom sve više zainteresiraju igrače da ostanu u igri onda je to ništa. Serveri lagaju,nexus nije radio (neznam jeli sada radi) itd itd....kako se kaže 100 problema :)  Davno se pričalo da će tera prijeći na f2p, i čini mi se svakim danom istinitim tračom jer nema šanse da zadrže igraće sa trenutačnim serverima. Popravi lag, ubaci nexus, ubaci hrpu novih stvari i gotovo, ali jbga lakše je reči nego napraviti :p

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Tera Online
« Odgovori #219 : 05. Siječanj, 2013., 16:37 »
eto nakon nekih 3 mjeseca ne igranja vratio sam se igri,ali ne na EU nego na US servere! mogu reci da en masse radi puno bolje nego ovi na EU serverima.redovito dolaze novi dungeoni,bg arene nove itd gvg i pvp su stvarno na velikoj razini puno se igra,puno teamova to se odnosi na "ranked" teamove za rating! ako ima tko na us serverima neka se javi!

Odg: Tera Online
« Odgovori #220 : 10. Siječanj, 2013., 10:03 »
eto nakon nekih 3 mjeseca ne igranja vratio sam se igri,ali ne na EU nego na US servere! mogu reci da en masse radi puno bolje nego ovi na EU serverima.redovito dolaze novi dungeoni,bg arene nove itd gvg i pvp su stvarno na velikoj razini puno se igra,puno teamova to se odnosi na "ranked" teamove za rating! ako ima tko na us serverima neka se javi!

Potpis an to.
I nas gro sa eter eu i GW2 smo prešli na TERU na.
Daleo bolje nago eu i kako pvp igrač mogu smao reći najbolja igra uz rift ikad.
Ima nas oko 120 i to samo iz Zg na pvp serveru.

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Tera Online
« Odgovori #221 : 11. Siječanj, 2013., 09:33 »
jednostavno igra ima sve i vise nego sto sam ocekivao od klasicnog mmoa :)!! jedan je problem bio da jako puno ljudi nije igralo igru htjeli su,ali nemogu.razlog P2P! ovaj f2p system je slican aion systemu to znaci da je igra 95% unlock nema limita na gold,chat,istance/dungoene,zone lvl upa,bg arene niti gvg tako da sve mozes igrati!! samo nekii questovi sa itemima ne svi,ali xp dobis,i nemos slati gold od jednom npr 200 golda nego 10 gold per mail!

*

hacker

  • *
  • 105
  • mmo-balkan.com/forum
    • http://mmo-balkan.com/forum
Odg: Tera Online
« Odgovori #222 : 17. Veljača, 2013., 18:42 »
Tera je dobila preko 500 igraća sa balkana koji su na raznim serverima. Neznam kako je na drugim serverima, ali na serveru Fraya imate 2 balkanska guilda, Balkan ima 126 igrača, a Team Balkan ima 166 igrača. Ako netko igra na ovom serveru, pmajte me Stormhummer da vam pomognem ubijati party mobove :)

Odg: Tera Online
« Odgovori #223 : 18. Veljača, 2013., 19:42 »
Ja sam evo danas počeo igrat, igram PvP na Balder serveru, pa ako je neko tamo, bilo bi dobro imat potporu kad dođem na pvp dio :hiha:

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Tera Online
« Odgovori #224 : 19. Veljača, 2013., 08:35 »
vecina nas je na FRAYA i KILLIAN treba se raspitat gdje igra puno nasih pa kad stigne transfer palimo na neki drugi server je svi su na HIGH populaciji tako da nema frke :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9