HCL.HR

The Elder Scrolls V: Skyrim

  • 856 Odgovora
  • 211340 Hitova
*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #750 : 08. Svibanj, 2014., 16:09 »
Odlican osvrt, slazem se sa svime :))) :approve

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #751 : 08. Svibanj, 2014., 16:54 »
GG Mzehn stvarno majstorski napisano :D

Jesam ja jedini ni forumu koji nije igrao ovo čudo?! Zapravo igrao al niti 3 min sve ukupno al je nisam više palio jer je jednostavno bilo dosta drugih igara za igranje....
« Zadnja izmjena: 08. Svibanj, 2014., 16:57 gamelaker »

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #752 : 08. Svibanj, 2014., 17:03 »
Skyrim ne mozes uzeti i igrati Gamelakeru :D. Prvo ga modas 20 sati, a onda ga tek igras :D

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #753 : 08. Svibanj, 2014., 17:14 »
Ništa onda kad ga nabavim ovdje ćete mi preporučiti modove jer ja se vjerovatno ne bih snašao :mrgreen: jer rijetko kad ubacujem ikakve modove u igre. Skyrim baš namjeravam kupiti nešto prije ljeta jer mi se čini kao idealna igra za one ljetne besposličarske vrućine

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #754 : 08. Svibanj, 2014., 18:15 »
@mzehn sto se tice onog spoiler dijela : ko je kod tebe postao na kraju high king? :hiha: mislim da ja necu ni prelazit taj dio s gradanskim ratom jer mi je tesko odlucit buduci da sam dunmer. stormcloakovi ne vole bas moju rasu a ciljevi empira mi se ne svidaju (to jest, to sto su uopce u skyrimu mi se ne svida jer su u tudoj zemlji :hiha2:) pa mislim radi lorea ostavit to

a sto je to tocno karma? nisam igro prijasnje TES igre pa bi volio znat
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #755 : 08. Svibanj, 2014., 20:36 »
a sto je to tocno karma? nisam igro prijasnje TES igre pa bi volio znat

To znači da svaka tvoja odluka i djelo snosi i neke posljedice.....

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #756 : 08. Svibanj, 2014., 20:58 »
+1 na Mzehna. Igram gotovo bez prestanka otkad je izašla igra. Za novu godinu sam odlučio da je neću igrati u 2014., ali to je palo u vodu krajem travnja kada sam počeo gledati Game of Thrones.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #757 : 08. Svibanj, 2014., 21:41 »
ja je više ne smijem igrati koliko sam vremena ostavio na njoj... bar dok DLCevi ne budu na 75% popusta :wildboy:
nakon što prođem oba DLCa možda skinem neki mega overhaul mod i počnem s novim likom

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #758 : 09. Svibanj, 2014., 09:04 »
@mzehn sto se tice onog spoiler dijela : ko je kod tebe postao na kraju high king? :hiha: mislim da ja necu ni prelazit taj dio s gradanskim ratom jer mi je tesko odlucit buduci da sam dunmer. stormcloakovi ne vole bas moju rasu a ciljevi empira mi se ne svidaju (to jest, to sto su uopce u skyrimu mi se ne svida jer su u tudoj zemlji :hiha2:) pa mislim radi lorea ostavit to

a sto je to tocno karma? nisam igro prijasnje TES igre pa bi volio znat

Pridružio sam se Stormcloaksima, jer mi je ti bilo nekako prirodnije za razvoj priče. Taj quest line ćeš morat rješit ovako ili onako jer vuče za sobom puno toga, pa je bolje što prije počet s tim jer bi ti moglo biti zamorno ako počneš pred kraj igre (ima puno misija za obavit). Nije žurba nikakva ali kako otkrivaš mapu bilo bi dobro da tako i napreduješ po tom pitanju jer ćeš imat više opcija u dijalogu i ponuđenih kvestova u konačnici, i potencijalne beneficije u dućanima.

Nisam ni ja bio omiljen u Skyrimu, dapače, bio sam agresor u očima puka (Imprerial rasa jel), i to sam namjerno izabrao tako jer me zanimalo kako će se stvari razvijati. I zbilja sam se naslušao svakavih uvreda i podbadanja, čak mi u par navrata trgovci nisu htjeli prodat robu dok nisam postao Thane. Dok s druge strane mogao sam se komotno ušetat u Imperial kampove i poslušat drugu stranu priče, čak i obavit par kvestova za njih, barem do trenutka kad sam već postao "popularni" stromcloak i osvojio par utvrda

Mislim da bi ti dunmer podrijetlo moglo biti od velike pomoći u određenom kvestu :) Diplomatic Immunity

Što se tiće karme, na OVO sam mislio

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #759 : 13. Veljača, 2015., 22:37 »
neznam di da postam jer ne mogu naci drugu temu, ali izgleda da ce se bethesda mozda pojavit na E3 konferenciji  http://www.nexusmods.com/skyrim/news/12429/?


Mislim da bi ti dunmer podrijetlo moglo biti od velike pomoći u određenom kvestu :) Diplomatic Immunity
preso sam taj quest 4-5 puta, i dalje ne vidim kakve prednosti imam u tom questu kao dunmer? zato jer sam mer, bas kao ostali aldmeri? jer kolko ja znam, altmeri ne vole dunmere jer ih vide kao izdajnike ili tako nesto, jer su napustili njihovu kulturu i vjerovanja i otisli svojim putem
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #760 : 14. Veljača, 2015., 12:09 »
Ja čak ne bi da uvode karma sustav budući da je i on crno-bijela prezentacija odluka i posljedica istih. Nezz, trebali bi developeri po uzoru na CDPR odbaciti takve stvari i jednostavno ostaviti igraču da sam razmišlja o tome što je dobro, a što nije. Znači napraviti svijet u kojem svaka odluka vuče sa sobom nekakve posljedice (to dobro prezentirati igraču), no tumačenje tih odluka i posljedica ostaviti na igraču, bez nekih skala, bodova, odnosno bilo kakvog vrednovanja by developer.
The greatest teacher, failure is.

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #761 : 14. Veljača, 2015., 14:06 »
Slažem se. Ako išta mrzim kod BioWare-ovih igara, to je karma sustav. Zbog toga nikad u Mass Effectu nisam imao dovoljno dobrih i loših poena. Igram onako kako bi se ja ponašao da sam u toj situaciji a ne kako developer nalaže sa svojim nekim moralnim viđenjima.
Nego me ovaj topic podsjetio na skyrim i sad čekam prvi popust koji bude da ga kupim i igram pošteno. Jedna od igara koju instaliram nekoliko puta godišnje i nikad ne završim jer me smori. Glupi questovi, loša priča i još gori guildovi. Oblivion je imao 15 puta bolje guild questove od ovoga. Imam osječaj da im je cijela poenta samo svijet, istraživanje i grafika donekle. Apsolutno igra nema nijednog memorable karaktera. Razumijem da to nije bioware i da je fokus na open world režimu. Ali makar se malo potrudite. Bez modova je nemoguće igrati.

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #762 : 15. Veljača, 2015., 16:53 »
Ja čak ne bi da uvode karma sustav budući da je i on crno-bijela prezentacija odluka i posljedica istih. Nezz, trebali bi developeri po uzoru na CDPR odbaciti takve stvari i jednostavno ostaviti igraču da sam razmišlja o tome što je dobro, a što nije. Znači napraviti svijet u kojem svaka odluka vuče sa sobom nekakve posljedice (to dobro prezentirati igraču), no tumačenje tih odluka i posljedica ostaviti na igraču, bez nekih skala, bodova, odnosno bilo kakvog vrednovanja by developer.

+1
Iako, bolje išta nego ništa naravno. Kod skyrima me užasno smetao izostanak nekakvog "karma" sustava, i naravno beskarakternost likova,, ostalo sve naravno GG osim možda borbe. To je diskutabilno.

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #763 : 15. Veljača, 2015., 20:18 »
Skyrim je u vanilla verziji jedino igriv s lukom i strijelom. Probao sam s magijama, odustao nakon par sati, dok mi je melee borba skroz neprobavljiva.
Al' načelno ovo što kaže Iris94, s time da bih dao jedan bubreg da Fallout serijal Bethesda prepusti Obsidianu.
The greatest teacher, failure is.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #764 : 15. Veljača, 2015., 20:33 »
Ae, Fallout 4 čekam samo da vidim kako će izgledati Fallout: New Dallas.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9