HCL.HR

The Witcher 3: Wild Hunt

  • 1670 Odgovora
  • 466451 Hitova
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #420 : 05. Ožujak, 2015., 20:54 »
Aludirao sam na krivo izražavanje, shvaćam da je on to napisao to jer je moderator al ono nek napiše ne trebamo kao HCL zajednica a ne ko da je vlasnik witcher teme lol

p.s. si uletio i black_outu za vrijeđanje ili ?
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #421 : 05. Ožujak, 2015., 21:01 »
 :solid&lewka:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #422 : 05. Ožujak, 2015., 21:10 »
Ima preveliki armor da bi mu opomena za vrijeđanje išta značila, tako da ne. :ementaler:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #423 : 05. Ožujak, 2015., 21:18 »
komentira se samo taj mehanički dio Soulsa koji je bolji (ok, ukusi) i između ostalog koji je poslužio kao inspiracija za Witcher 2 borbu.

Dokaz za ovo? Mislim za inspiraciju?
Jer ovo što je blekaut linkao ne govori ništa o ikakvoj mehanici. Što je lik rekao, da po uzoru na Soulse nemaju auto-scaling neprijatelja? To nije inspiracija mehaničkog dijela po meni. Samo im je bilo prigodno da tada spomenu Demon Souls koji je niotkud kao darkhorse pokupio neke GOTY nagrade. A i Witcher je bio "darkhorse" prije dvojke.

Istu je šemu uspoređivanja sa Soulsima Gop prenio i na Lords of the Fallen, dok se CD Projekt sad ogradio i izjavio kako je Witcher 3 bliži Batman Arkahamu negoli Demons Soulsu te da nemaju ambicije vući inspiraciju iz Soulsa. Zašto? Zato što su se u toj "inspiriranoj" dvojci igrali s težinom pa je igra ispala nebalansirana. Mogao si doslovno na samom početku nabasati pred zmaja i prije nego si znao kontrole poginio bi bez blage šta te snašlo. Kad su im ljudi to zamjerili onda su takve stvari morali krpati i dodavati zasebni tutorial. Sad takvo što žele izbjeći pa im "inspiracija" Soulsima više ne paše.

Uglavnom, ne sjećam se da je ikad inspiracija spominjana u kontekstu mehanike borbe.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #424 : 05. Ožujak, 2015., 21:52 »
Pa i dvojka je po borbi bliže batmanu nego Souls serijalu.

Znam da sam još prije gledao neki intervju gdje se između ostalih igara spomenuo i Demon's Souls kao glavna inspiracija.
I da, najviše se pričalo o težini na koju su najviše zabrijali, ali bilo je riječi i o dodge sistemu i pravovremenom tajmingu gdje se opet povukla paralela sa Soulsima.
Nespretna izjava ili iskorištavanje tadašnje slave Soulsa, pojma nemam. Zalijepim video ako nađem.


*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #425 : 05. Ožujak, 2015., 21:58 »
Bog igrica je rekao svoje, a vi nastavite dalje svoju heretičnu propagandu.

http://youtu.be/xqjvPmrTQMY

Pozz. :kava:

hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #426 : 05. Ožujak, 2015., 22:20 »
Inače, jedna od stvari koju su nekako uspjeli unazaditi u DS2 je detekcija kolizije u odnosu na prethodnike.

Povlačim se iz teme (do izlaska) jer nema smisla sastavljati popis želja koje se očito nikad neće ostvariti, samo šteta je dok u rukama imaš odličan RPG čiji najslabiji segment je borba.

« Zadnja izmjena: 05. Ožujak, 2015., 22:23 Thergothon »

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #427 : 05. Ožujak, 2015., 22:57 »
ma da 100% DS > svi rpgovi ikad :tired:
btw kaže on ne trebam
šta si ti vlasnik ove teme ili ?

:thumbs:

Ne vidim razlog opominjanja kolege od strane Coleta :kava:

Koji je ovo kujac..
Pa šta svaki akcijski RPG mora imati tu neku super duper mehaniku iz Souls igara!!?

Žašto si mnogi fanovi DS igara ne utuve u glavu da taj sistem borbe ne vole svi i nije super duper najbolji na svijetu!?
Di je tu vražiiji problem?

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #428 : 05. Ožujak, 2015., 23:08 »
Nemam ništa protiv toga da naprave totalno različitu mehaniku borbe u odnosu na DS, samo nek bude bolja od one u Witcheru 2 koja je tek prolazna.

Traži se napredak, ne?
I to ne samo u vizualnom smislu...

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #429 : 05. Ožujak, 2015., 23:20 »
Nema Dark Souls borbe u novom akcijskom RPGu; reakcija:
*jer je to nešto najbolje ikad

« Zadnja izmjena: 06. Ožujak, 2015., 00:23 doktor1 »

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #430 : 05. Ožujak, 2015., 23:29 »
Još si u prvoj fazi negiranja, zadnja faza je prihvaćanje istine i mirenje s njom :mrgreen:

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #431 : 06. Ožujak, 2015., 06:34 »
komentira se samo taj mehanički dio Soulsa koji je bolji (ok, ukusi) i između ostalog koji je poslužio kao inspiracija za Witcher 2 borbu.

Dokaz za ovo? Mislim za inspiraciju?
Jer ovo što je blekaut linkao ne govori ništa o ikakvoj mehanici. Što je lik rekao, da po uzoru na Soulse nemaju auto-scaling neprijatelja? To nije inspiracija mehaničkog dijela po meni. Samo im je bilo prigodno da tada spomenu Demon Souls koji je niotkud kao darkhorse pokupio neke GOTY nagrade. A i Witcher je bio "darkhorse" prije dvojke.

Istu je šemu uspoređivanja sa Soulsima Gop prenio i na Lords of the Fallen, dok se CD Projekt sad ogradio i izjavio kako je Witcher 3 bliži Batman Arkahamu negoli Demons Soulsu te da nemaju ambicije vući inspiraciju iz Soulsa. Zašto? Zato što su se u toj "inspiriranoj" dvojci igrali s težinom pa je igra ispala nebalansirana. Mogao si doslovno na samom početku nabasati pred zmaja i prije nego si znao kontrole poginio bi bez blage šta te snašlo. Kad su im ljudi to zamjerili onda su takve stvari morali krpati i dodavati zasebni tutorial. Sad takvo što žele izbjeći pa im "inspiracija" Soulsima više ne paše.

Uglavnom, ne sjećam se da je ikad inspiracija spominjana u kontekstu mehanike borbe.

Eto, čovjek je rekao sve što sam ja htio reć samo što se puno bolje izrazio. Svaka čast.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #432 : 06. Ožujak, 2015., 08:14 »
Inspiracija i konačna izvedba su dvije različite stvari, nitko ne tvrdi da su s tom takozvanom "inspiracijom" pogodili u sridu i da zbilja igre imaju puno dodirnih točaka glede borbe, pa baš zbog toga što nemaju se i potaknula ova sada već nepotrebna rasprava.
« Zadnja izmjena: 06. Ožujak, 2015., 08:22 Thergothon »

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #433 : 06. Ožujak, 2015., 08:32 »
Aludirao sam na krivo izražavanje, shvaćam da je on to napisao to jer je moderator al ono nek napiše ne trebamo kao HCL zajednica a ne ko da je vlasnik witcher teme lol

:wildboy:
Da majstore, točno to sam mislio.
Načelno je ovo što Ther kaže - nije stvar hoće li TW3 imati DS borbu ili neće, nego je tu želja samo da uvelike poboljšaju borbu iz TW2 koja je bila nebalansirana, neresponzivna i imala jedan obrazac na koji se dobivala svaka bitka, bez obzira na tip neprijatelja (izuzev nekoliko vrlo skriptiranih boss bitki). DS se spominje čisto iz konteksta kako izgleda dobra borba u akcijskom RPG-u u kojoj zapravo nema nekog velikog izazova i "težine" ako igrač razumije što radi, odnosno ako shvaća kako sustav zapravo funkcionira.
The greatest teacher, failure is.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #434 : 06. Ožujak, 2015., 09:10 »
Tako je.
I općenito dok se spomene DS u kontekstu nečega, većinom se svi pogrešno referiraju samo na težinu, koja nema apsolutno nikakve veze u suštini s kvalitetom borbe.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9