HCL.HR

Tomb Raider

  • 340 Odgovora
  • 87652 Hitova
Odg: Tomb Raider
« Odgovori #120 : 28. Veljača, 2013., 00:55 »
Od najave sam bio jako nahajpan za ovo i znao sam da ce meni biti odlcna igra. Ove recenzije su me samo jos vise zainteresirale, ako je to uopce moguce :)

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Tomb Raider
« Odgovori #121 : 28. Veljača, 2013., 17:49 »
Jako sam se bojao da će mi se maksimalan hypa oko svega spotaknuti na kraju lošu izvedbu igre no to se na sreću nije dogodilo. Nadam se da je PC verzija ispolirana i da nimalo ne kaska za konzolaškima. Jedva čekam vidjeti igru u punom sjaju na maksimalnim postavkama.
I ja se nadam da ce PC verzija radit ko podmazana, negdje krajem sljedecg tjedna ju budem zaigrao :clap:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Tomb Raider
« Odgovori #122 : 02. Ožujak, 2013., 12:39 »
Ovo je igra godine :wildboy: Ali spot on u svakom aspektu

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Tomb Raider
« Odgovori #123 : 02. Ožujak, 2013., 14:35 »
Ima i jedan polureviewu kojeg sam se najviše bojao. Negativan je. :wildboy:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Tomb Raider
« Odgovori #124 : 02. Ožujak, 2013., 14:52 »
Ovo je igra godine :wildboy: Ali spot on u svakom aspektu

Petre, jesi ti zaljubljen u igrice? Koja je tajna toga? Htio bih i ja neku igru zvat igrom godine deset mjeseci prije kraja te godine.

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Tomb Raider
« Odgovori #125 : 02. Ožujak, 2013., 15:18 »
Ne bi čovjek riječ rekao da je odigrao igru pa izrazio neko subjektivno (privremeno) oduševljenje, nego ono...
The greatest teacher, failure is.

Odg: Tomb Raider
« Odgovori #126 : 02. Ožujak, 2013., 15:22 »
Po meni igra nije kandidat za GOTY, tek prolazno dobra igra.


Moji dojmovi


Odg: Tomb Raider
« Odgovori #127 : 02. Ožujak, 2013., 17:20 »
Ovo je igra godine :wildboy: Ali spot on u svakom aspektu

Petre, jesi ti zaljubljen u igrice? Koja je tajna toga? Htio bih i ja neku igru zvat igrom godine deset mjeseci prije kraja te godine.

:hiha:

Odkad ne recenziram mogu si dat oduska lakim izjavama :hiha:

Ne ozbiljno, ovo je jedna od igara koja mi stvara onaj "Jos samo malo" feeling, i tako nikako stati. A sto je najbolje od svega nikad nisam volio pretjerano tomb raider igre. Uvijek su  mi bile pojam mediokriteta. Al lara kao heroina mi je uvijek bila draga i sad napokon ima bas prvoklasnu igru. Danas sam proveo nekih 6 sati igrajuci je (budem jos kasnije :ementaler: ) I stvarno nema mi mane, jednostavno ne nalazim. Inspiracija je vidljiva u unchartedu ali to je dodatno ispolirano, poboljsano, k tome je i dublja  gameplay wise nego sami uncharted (3 jel.. ) a mehanike pucanja i to su puno bolje izvedene. Onda prezentacijski, eksli maris za likove, laru, gledas kako jaca itd... Bas sam ostavio MGR po strani jer me TR toliko okupirao.
Uza sve to, bas mi je old skul zabavna. ne znam IMA NESTO

Odg: Tomb Raider
« Odgovori #128 : 05. Ožujak, 2013., 01:34 »
Zavrsio je. :wildboy: dobrih 20 sati mi je trebalo. Bas sam zadovoljan, sretan sve :ementaler:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Tomb Raider
« Odgovori #129 : 05. Ožujak, 2013., 10:19 »
...

Ne znam. Očekivao da mi se neće svidjeti. Ovaj prvi dio igre je brutalno skriptiran, potrebno je točno nula skilla za išta. Karakterno je ova Lara - u banani. Em se previše dere, em sad odjednom i plače lol. Je li zadnja cut scena prikaz njenog vjenčanja i njene majke u suzama? :hiha:

Na 7850 Ultra varira od 30-50 FPS i što je je, igra izgleda super... Atmosfera je kul, polako se zahuktava sve, to bi moglo biti dobro. Ne sviđa mi se nimalo hrpa skriptiranosti, kriste, pola skokova je skriptirano, ne kužim baš. Ovo mi djeluje kao igra koju bih radije prešao gledajući walkthrough na YouTube-u... ne znam, možda se barem smanji količina skriptiranosti kasnije...

Prosječno zasad, kakva mrtva igra godine. Nemoguće :wildboy:





"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Tomb Raider
« Odgovori #130 : 05. Ožujak, 2013., 10:33 »
Na 7850 Ultra varira od 30-50 FPS i što je je, igra izgleda super...

Čujem da je TressFX veliki hog na performanse, probao to ugasiti? Trebao bi dobiti puno bolji framerate samo kad to ugasiš.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Tomb Raider
« Odgovori #131 : 05. Ožujak, 2013., 10:40 »
Pa nisam osjetio potrebu za većim framerateom još, dijelom zbog načina na koji se igra izvodi... Šteta bi bilo ugasiti TressFX, kosica je zakon :hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Tomb Raider
« Odgovori #132 : 05. Ožujak, 2013., 10:57 »
Skriptiranost ti je najizrazenija na pocetku. No kada otkriješ prvi kamp igra se širi pomalo. Vidit ćeš. Otom je ogroman.
Zapravo su Crystalovci našli idealnu kombinaciju da ne štete priči kao što to biva sa open igrama. Skriptirali su glavnu priču ali uvijek možeš zastraniti i odradivati sidequestove koji nemaju prevelikog utjecaja na priču, ali su bitni za saznavanje backstoryja. Nesto slicno kao sto je bilo u Lost Odysseyju sa 1000 dreams.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Tomb Raider
« Odgovori #133 : 05. Ožujak, 2013., 11:07 »
Zadnje sam odriješio jelena i vratio se u kamp. Recimo, onaj proces dobavljanja luka sa visećeg trupla. Općenito mi se ne sviđa taj trend... Nedavno sam završio Anniversary pa mi je malo teže oprostiti se od tradicionalnog Tomb Raidera i malo psihički stabilnije Larice. Isto tako, ova nova nema dupeta. :wildboy: I nema izraženo jebozovan hod :hiha2: Ali ajde, ovo je REALNO lol

Sviđa mi se ovo što kažeš za saznavanje backstory-a, ima dobru dozu misterioznosti u ovom trenutku :hiha:

ured: TressFX je žestok, sad sam ga isključio i igra je fiksirana na 60
« Zadnja izmjena: 05. Ožujak, 2013., 12:08 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Tomb Raider
« Odgovori #134 : 05. Ožujak, 2013., 13:35 »
Jel itko ima problema sa CTD? :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9