HCL.HR

Tomb Raider

  • 340 Odgovora
  • 87607 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Tomb Raider
« Odgovori #165 : 06. Ožujak, 2013., 22:11 »
Imam i 120-icu gore.

Odg: Tomb Raider
« Odgovori #166 : 06. Ožujak, 2013., 22:20 »
Slika.
Da dobar,a ako dobro radi sa zračnim onda dižem na 4,5
H 80 vodeno

Odg: Tomb Raider
« Odgovori #167 : 06. Ožujak, 2013., 22:22 »
Imam i 120-icu gore.

Na taj hladnjak mogu ić dva ventilatora ili ne ?

Na mom CM Hyper 212+ mogu ić dva ventilatora od 120 mm

Odg: Tomb Raider
« Odgovori #168 : 06. Ožujak, 2013., 22:25 »
koji ste vi kuleri ;)

3h3hr23j24jh3h3h3h33h

durr

Nego, igra je skroz solidna, al da, možda malo previše on rails.
Al ae, sve je izglađeno i lepo prezentirano. Najs mi je ovaj nešto decentniji i ozbiljniji pristup svemu.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Tomb Raider
« Odgovori #169 : 06. Ožujak, 2013., 22:27 »
Ja pomalo oduševljen i razočaran s nekim stvarima, koje su morale biti bolje. :(

Odg: Tomb Raider
« Odgovori #170 : 06. Ožujak, 2013., 22:41 »
Ja pomalo oduševljen i razočaran s nekim stvarima, koje su morale biti bolje. :(

Sa cime si razocaran? :solidus:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Tomb Raider
« Odgovori #171 : 06. Ožujak, 2013., 23:08 »
Puno stvari i ideja je imalo strašnog potencijala, ali se raspalo pri samom početku.
Nebi bilo naodmet ni dodatno poliranje igre. Ali da igra nudi zapravo jako puno. No treba objektivno zbrojit i oduzet neke stvari.

Odg: Tomb Raider
« Odgovori #172 : 07. Ožujak, 2013., 13:05 »
Ja pomalo oduševljen i razočaran s nekim stvarima, koje su morale biti bolje. :(

E potpis na ovo, nakon početnog oduševljenja igrom, sad baš imam osjećaj i oduševljenja i razočaranja u nekim stvarima, teško mi to objasnit....

EDIT: odustajem od TR trenutno, čekam neki fix ili patch. Stalno dobivam CTD kad ikad, ne volim tako igrat...
« Zadnja izmjena: 07. Ožujak, 2013., 13:51 Praetorian1 »

Odg: Tomb Raider
« Odgovori #173 : 07. Ožujak, 2013., 15:18 »
A el je upoznat itko sa ovim problemom http://gamereport.tportal.hr/247537/Kakvo-iznenadenje-Tomb-Raider-ima-problema-s-Nvidijinim-karticama.html?keywords=vijest#.UTifFRzrzwx . Zato ja imam Amd grafu pa nebi trebao imat problema a kad je skinem baš me zanima el ću imat problem sa teksturama kao što sam imao u Crysisu 3 kad stavim sve very high budu mi kao neki šareni noževi i ništa ispred sebe ne vidim a ako bude bilo mi tako i u TR onda su stvarno ju sjebali igru. :chair:

Odg: Tomb Raider
« Odgovori #174 : 07. Ožujak, 2013., 16:45 »
A el je upoznat itko sa ovim problemom http://gamereport.tportal.hr/247537/Kakvo-iznenadenje-Tomb-Raider-ima-problema-s-Nvidijinim-karticama.html?keywords=vijest#.UTifFRzrzwx . Zato ja imam Amd grafu pa nebi trebao imat problema a kad je skinem baš me zanima el ću imat problem sa teksturama kao što sam imao u Crysisu 3 kad stavim sve very high budu mi kao neki šareni noževi i ništa ispred sebe ne vidim a ako bude bilo mi tako i u TR onda su stvarno ju sjebali igru. :chair:

Dali se ovdje krije neko pitanje ili? Ja imam nvidia graficku i nisam imao nikakvih problema sa igrom. Ako budes i ovdje imao takvih problema sa teksturama onda ti je nesto do kompa posto nisam cuo bas da su ljudi imali takvih problema sa Crysisom 3. Ja sam ga isto odigrao bez problema.

Odg: Tomb Raider
« Odgovori #175 : 07. Ožujak, 2013., 18:27 »
A el je upoznat itko sa ovim problemom http://gamereport.tportal.hr/247537/Kakvo-iznenadenje-Tomb-Raider-ima-problema-s-Nvidijinim-karticama.html?keywords=vijest#.UTifFRzrzwx . Zato ja imam Amd grafu pa nebi trebao imat problema a kad je skinem baš me zanima el ću imat problem sa teksturama kao što sam imao u Crysisu 3 kad stavim sve very high budu mi kao neki šareni noževi i ništa ispred sebe ne vidim a ako bude bilo mi tako i u TR onda su stvarno ju sjebali igru. :chair:

Dali se ovdje krije neko pitanje ili? Ja imam nvidia graficku i nisam imao nikakvih problema sa igrom. Ako budes i ovdje imao takvih problema sa teksturama onda ti je nesto do kompa posto nisam cuo bas da su ljudi imali takvih problema sa Crysisom 3. Ja sam ga isto odigrao bez problema.

Nije meni ništa do kompa meni je komp sasvim ok i radi savršeno a to što me te teksture jebu to je do igre ili do kreka jer nisu dobar krek napravili za crysisa 3.

Odg: Tomb Raider
« Odgovori #176 : 07. Ožujak, 2013., 19:55 »
Ja pomalo oduševljen i razočaran s nekim stvarima, koje su morale biti bolje. :(

E potpis na ovo, nakon početnog oduševljenja igrom, sad baš imam osjećaj i oduševljenja i razočaranja u nekim stvarima, teško mi to objasnit....

EDIT: odustajem od TR trenutno, čekam neki fix ili patch. Stalno dobivam CTD kad ikad, ne volim tako igrat...
Evo radu na nekom fixu oćito ima nekih problema... http://www.pcgamer.com/2013/03/07/tomb-raiders-geforce-performance-issues-being-looked-at-by-nvidia-and-crystal-dynamics/

Odg: Tomb Raider
« Odgovori #177 : 07. Ožujak, 2013., 21:55 »
Eto, budem pričekao drivere pa ću onda u miru igrat. :clap:

Odg: Tomb Raider
« Odgovori #178 : 08. Ožujak, 2013., 00:50 »
Što više igram, sve više rula igra.
Trenutno je na jakih 8/10. :hiha:

Odg: Tomb Raider
« Odgovori #179 : 08. Ožujak, 2013., 10:27 »
jel tako? tako je i meni bilo :ementaler:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9