HCL.HR

Uncharted 4: A Thief's End

  • 305 Odgovora
  • 91025 Hitova
*

mbaljak

  • n00b
  • 4
Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #150 : 25. Svibanj, 2016., 07:32 »
nisam ga jos kupio ali planiram kad izlazi za ps4 te po kojoj ga cijeni se moze kupiti 499 kn

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #151 : 25. Svibanj, 2016., 07:38 »
nisam ga jos kupio ali planiram kad izlazi za ps4 te po kojoj ga cijeni se moze kupiti 499 kn


Interpunkcijski znakovi, značenje rečenice, odgovaraš sam sebi i itd.


Hajde budi malo jasniji ovo je forum i tu se ne može iz teksta iščitati što si ti misliš u glavi i na koji način izgovaraš.
Mislio si na ovako nešto?


Nisam ga jos kupio ali planiram. Kad izlazi za ps4 te po kojoj ga cijeni se moze kupiti? 499 kn ?

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #152 : 25. Svibanj, 2016., 09:37 »
Ispred ali ide zarez  :loludara:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #153 : 25. Svibanj, 2016., 10:24 »
Pa ko bi mu ispravio sve greške?!?


Frajer je ko proro0čica Pitija


Ići ćeš vratiti se nećeš u ratu poginuti


Pa si sad mislis jel hoćeš ili nečeš poginuti u ratu jel zarez ispred nećeš ili je zarez iza nećeš...  :bonk:


Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #154 : 25. Svibanj, 2016., 10:57 »
Haha, slažem se, u pravu si  :thumbs:

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #155 : 25. Svibanj, 2016., 16:32 »
Pa ko bi mu ispravio sve greške?!?


Frajer je ko proro0čica Pitija


Ići ćeš vratiti se nećeš u ratu poginuti


Pa si sad mislis jel hoćeš ili nečeš poginuti u ratu jel zarez ispred nećeš ili je zarez iza nećeš...  :bonk:

Ovo je genijalno!
Posebno u uhu profesionalnog vojnika  :ave: :fpalm: :fpalm:

*

Alnor

  • *
  • 77
Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #156 : 28. Svibanj, 2016., 16:11 »
Došao do 14.-og chaptera. Za sad sam oduševljen kao i kad sam igrao i u2 i u3 (jedinicu jedino nisam odigrao)... Jednostavno svaki put pomaknu granicu na konzoli, sve igre na playstationu nakon što odigram uncharted jednostavno postanu samo dobre, a uncharted skoči na vrh i podigne ljestvicu. Grafika je nevjerojatna, predivni su svi screenshoti i sve,ali kad se vidi i proba iz vlastitih ruku - neopisivo  :ave:
PSN: Alnor_96

*

swvi

  • *
  • 126
Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #157 : 02. Lipanj, 2016., 01:34 »
Znam da ću biti u manjini, ali mene je igra jako razočarala. Fan sam serijala, kupio sam Special Edition i prešao sve igre u serijalu nekoliko puta. Stvarno, nadao sam se remek djelu. Igra je prekrasna, od grafike do voice overa, tu nema zamjerki. Ono gdje imam hrpu zamjerki su priča, lokacije koje kao da su iz prvog Uncharteda, loš stealth, općenito dosadni chapteri koji se ponavljaju pred sam kraj i odvratno glup kraj serijala. Ne znam kada sam zadnji puta bio razočaran igrom ovako

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #158 : 02. Lipanj, 2016., 15:53 »
Troling level 99.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #159 : 02. Lipanj, 2016., 16:39 »
Ti si onaj game tester koji se naljutio na Naughty Dog jer su stavili ženske likove u igru?

Nije mi jasno kako si fan serijala a najbolja igra u serijalu ti je razočaranje... Jer prijašnji Unchartedi nisu ni po čemu bolji od četvorke. Niti u jednom aspektu. Sve i da si očekivao nešto više, onda si očekivao neku drugu igru a ne Uncharted.

*

Maki

  • *
  • 121
Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #160 : 02. Lipanj, 2016., 16:49 »
Ostavite čovjeka na miru ako mu je igra razočaranje igra mu je razočaranje i nema tu rasprave. Nije odmah trolling ako mu se ne sviđa igra.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #161 : 02. Lipanj, 2016., 17:53 »
Na forumu nema tu rasprave. Ok.

*

swvi

  • *
  • 126
Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #162 : 02. Lipanj, 2016., 18:45 »
Ne, ja samo realno gledam, a ne zavlačim glavu u dupe Naughty Dogu ili nekom drugom kad izbace neku igru samo zbog imena. Hvala bogu pa imam dovoljno igara iza sebe odigranih da znam procijeniti kaj meni ne valja i kaj mi valja. Uncharted 1 je bio sasvim solidna igra, dvojka vrhunska, trojka možda i bolja, The Last of Us remek djelo dok je ovaj Uncharted teško razočarenje zbog nabrojanih stvari. Naravno da je treći dio u gameplayu bolji od četvorke u kojoj su maknuli vraćanje granate ( shvaćam da nekima to možda nije bilo korisna jer n00bski igraju igre na easy ili normal ) i nije bilo ovog smiješnog pokušaja ubacivanja stealtha koji je uvreda za stealth igre. Priču ko da su radila djeca od 5 godina, nikakve mašte, ljudi su uspjeli napraviti lov na piratsko blago dosadnim. Zadnji dio igre onako smješten u okolini koja je kao u jedinici sa blatom i autom, zagonetke koje čim vidiš znaš kaj treba napraviti, za razliku od prijašnjih igara koje su i to puno bolje napravile. Uncharted 2 i 3 su imali maštovitije priče sa twistom dok je ovdje sve tako kako je. Kraj za ljude sa IQ 50. Svaka vama čast kaj vam je ovo najbolji Uncharted do sada, da mi je vaš mozak da se odmorim na nekoliko dana

*

swvi

  • *
  • 126
Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #163 : 02. Lipanj, 2016., 18:47 »
Ostavite čovjeka na miru ako mu je igra razočaranje igra mu je razočaranje i nema tu rasprave. Nije odmah trolling ako mu se ne sviđa igra.

Trolling je njima kada se nekome ne sviđa nešto kao i njima. Za U4 moraš napisati da je remek djelo inače si troll. Naravno da pritom nisu napisali ništa o samoj igri, samo da je remek djelo

*

Maki

  • *
  • 121
Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #164 : 02. Lipanj, 2016., 19:47 »
Trolling je njima kada se nekome ne sviđa nešto kao i njima. Za U4 moraš napisati da je remek djelo inače si troll. Naravno da pritom nisu napisali ništa o samoj igri, samo da je remek djelo

Ma nemoj se živcirati to ti je tako na apsolutno svakom PlayStation forumu ikad. A ovaj Cole mi je daleko najžešći koji koliko sam shvatio nije još niti odigrao igru, a tu odmah piše da trollaš jer nisi napisao da je igra za 10/10. Jer njemu će naravno biti 10/10 najbolja stvar ikada jer to napiše za svaku igru makar u trenutku pisanja posta vjerojatno je po prvi puta ubacio igru i još uvijek je na početnom loading screenu.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9