HCL.HR

Uncharted 4: A Thief's End

  • 305 Odgovora
  • 91049 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #165 : 02. Lipanj, 2016., 19:51 »
Naravno da je treći dio u gameplayu bolji od četvorke u kojoj su maknuli vraćanje granate ( shvaćam da nekima to možda nije bilo korisna jer n00bski igraju igre na easy ili normal ) i nije bilo ovog smiješnog pokušaja ubacivanja stealtha koji je uvreda za stealth igre. Priču ko da su radila djeca od 5 godina, nikakve mašte, ljudi su uspjeli napraviti lov na piratsko blago dosadnim. Zadnji dio igre onako smješten u okolini koja je kao u jedinici sa blatom i autom, zagonetke koje čim vidiš znaš kaj treba napraviti, za razliku od prijašnjih igara koje su i to puno bolje napravile. Uncharted 2 i 3 su imali maštovitije priče sa twistom dok je ovdje sve tako kako je. Kraj za ljude sa IQ 50. Svaka vama čast kaj vam je ovo najbolji Uncharted do sada, da mi je vaš mozak da se odmorim na nekoliko dana

A ono, sori, al baš pričaš gluposti. Stealtha je bilo u trojci. I dvojci isto. To što je bio slabo razrađen je druga stvar. Istina da ovo nije najbolji stealth ikada, ali bitchaš po stvari koja je skroz opcionalna. Da izbjegneš stealth dovoljno je samo puknuti jedan metak. U prazno čak.

Koji su to maštoviti twistovi prethodnih igara? To da te na kraju počnu ganjati nepostojeća bića? Ili twist u trojci... čekaj, koji twist u trojci? Prethodna tri dijela imaju scenarij koji se može svesti na ovo:
ZLOČESTI LIK KOJI ĆE UNIŠTITI SVIJET - BLAGO KOJE JE UJEDNO PROKLETSTVO - NATHAN SVIMA POMRSI PLANOVE - THE END

Četvorka konačno staje tome na kraj kao jedna ozbiljna igra za ljude koji znaju cijeniti ozbiljne tematike. Samo ona scena kad Nathan gleda sliku na zidu umjesto da sluša svoju ženu govori više i o njemu i o problematici čitavog serijala više nego tri prijašnje igre.

I što ti je toliko uvredljivo u kraju? Skroz okej kraj. Imao si avanturu - sačuvao živu glavu, Nathan otkrio gdje su mu vrijednosti u životu i sve fino zaključeno kako treba. Glavni negativci isto - opsjednutost nečim se uvijek odbije o glavu, a Nadine koja nije tipična negativka nego samo plaćenica shvati u pravo vrijeme da je s idiotom.

Lijepa, poučna priča za ljude s IQ iznad 100.

*

swvi

  • *
  • 126
Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #166 : 02. Lipanj, 2016., 19:55 »
Ma nemoj se živcirati to ti je tako na apsolutno svakom PlayStation forumu ikad. A ovaj Cole mi je daleko najžešći koji koliko sam shvatio nije još niti odigrao igru, a tu odmah piše da trollaš jer nisi napisao da je igra za 10/10. Jer njemu će naravno biti 10/10 najbolja stvar ikada jer to napiše za svaku igru makar u trenutku pisanja posta vjerojatno je po prvi puta ubacio igru i još uvijek je na početnom loading screenu.

Ma da ali ono, ponadaš se da su normalniji ljudi, da znaju tuđe mišljenje prihvatiti i normalno razgovarati, ali ništa od toga ipak. Zato i nemam puno postova ovdje. Vidio sam njegove postove i sve mi je jasno, svaka druga mu je seruckanje po nekome jer nije po njegovom

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #167 : 02. Lipanj, 2016., 20:00 »
Vidio sam njegove postove i sve mi je jasno, svaka druga mu je seruckanje po nekome jer nije po njegovom

Cole svoja mišljenja o igrama uvijek argumentira, i to je nešto što se ovdje cijeni makar je i s razlogom Cole/10.

Ovo što si ti iznio nisu argumenti nego samo subjektivne stvari. A kad ih tako izneseš skroz je logično da nikome neće biti jasno zašto si takvog mišljenja.

*

swvi

  • *
  • 126
Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #168 : 02. Lipanj, 2016., 20:01 »
A ono, sori, al baš pričaš gluposti. Stealtha je bilo u trojci. I dvojci isto. To što je bio slabo razrađen je druga stvar. Istina da ovo nije najbolji stealth ikada, ali bitchaš po stvari koja je skroz opcionalna. Da izbjegneš stealth dovoljno je samo puknuti jedan metak. U prazno čak. 

Znači, u dvojci i trojci si mogao proći cijeli chapter sa stealthom bez borbe?  Onda ja pričam gluposti.
Koji su to maštoviti twistovi prethodnih igara? To da te na kraju počnu ganjati nepostojeća bića? Ili twist u trojci... čekaj, koji twist u trojci? Prethodna tri dijela imaju scenarij koji se može svesti na ovo:
ZLOČESTI LIK KOJI ĆE UNIŠTITI SVIJET - BLAGO KOJE JE UJEDNO PROKLETSTVO - NATHAN SVIMA POMRSI PLANOVE - THE END

Četvorka konačno staje tome na kraj kao jedna ozbiljna igra za ljude koji znaju cijeniti ozbiljne tematike. Samo ona scena kad Nathan gleda sliku na zidu umjesto da sluša svoju ženu govori više i o njemu i o problematici čitavog serijala više nego tri prijašnje igre.

Mislim da ozbiljnost i Uncharted ne idu u istu rečenicu. Ako ti želiš igrati Uncharted igru u kojoj se tip svađa sa ženom tko će oprati suđe umjesto da se igra fokusira na piratsko blago, to je meni sasvim ok. Ali to automatski čini igru boljom!?


I što ti je toliko uvredljivo u kraju? Skroz okej kraj. Imao si avanturu - sačuvao živu glavu, Nathan otkrio gdje su mu vrijednosti u životu i sve fino zaključeno kako treba. Glavni negativci isto - opsjednutost nečim se uvijek odbije o glavu, a Nadine koja nije tipična negativka nego samo plaćenica shvati u pravo vrijeme da je s idiotom.

Lijepa, poučna priča za ljude s IQ iznad 100.

Ako je njima bio cilj napraviti kraj da zamrzim Uncharted igre, uspjeli su. Kapa do poda. Čini mi se da baš i nisi igrao Uncharted igre, mislim s obzirom da si fulao u dosta stvari dosta toga. I kada ti je ovaj kraj tako prekrasan. Idemo svi zaplesati Jai Ho na kraju, samo to je još falilo.
« Zadnja izmjena: 02. Lipanj, 2016., 20:06 swvi »

*

swvi

  • *
  • 126
Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #169 : 02. Lipanj, 2016., 20:03 »



Cole svoja mišljenja o igrama uvijek argumentira, i to je nešto što se ovdje cijeni makar je i s razlogom Cole/10.

Ovo što si ti iznio nisu argumenti nego samo subjektivne stvari. A kad ih tako izneseš skroz je logično da nikome neće biti jasno zašto si takvog mišljenja.

Jebiga, ja pričam o igri dok ti sereš po meni jer se meni igra ne sviđa. Nađi razliku. I hrvatski rječnik si, pošto neke riječi krivo upotrijebljavaš

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #170 : 02. Lipanj, 2016., 20:15 »
Okej kralju kontradikcije, misli što hoćeš. Nije da nisam pokušao izvući neki odgovor, a umjesto toga sam dobio prozivanje da nisam igrao prijašnje igre. Ako nemaš ništa zrelije onda je bolje da tu zaključimo raspravu s obzirom da osjećaš kako su tvoji dojmovi o igri posrani s moje strane.

*

swvi

  • *
  • 126
Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #171 : 02. Lipanj, 2016., 20:22 »
Ma skroz si mi cool. Mislim da nema smisla razgovarati sa nekime tko je pisao recenziju za ovu igru. Tvoja je zakon i to je to, igra je remek djelo i svima kojima nije nisu uopće dostojni išta reći. Priča, likovi i dijalozi su stvarno vrh vrhova, dok se sama igra uopće ne ponavlja. I imaš pravo, stealth je bio u 2 i 3.  :thumbs:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #172 : 02. Lipanj, 2016., 20:42 »
Drago mi je da smo se složili oko toga da pričaš gluposti.

! No longer available

*

swvi

  • *
  • 126
Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #173 : 02. Lipanj, 2016., 20:47 »
Ajde sad još stavi početak dvojke gdje je chapter tako napravljen  :D Razlika je u stealthu kod encountera i chaptera. Naporan si postao btw, ako nemaš ništa korisno za reći, onda odi dalje napadati ljude kojima ovo nije remek djelo. Ima još foruma

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #174 : 02. Lipanj, 2016., 20:55 »
Normalno da sam ti naporan kad nisi u pravu. I ostatak tog chaptera, tj. ono što prethodi tzv. encounteru se može proći u totalnom stealthu. Dakle, cijeli chapter. Iako ne moraš. Možeš pucati normalno po svima ako uzmeš oružje bez prigušivača. Za razliku od chaptera iz dvojke "koji je tako napravljen".

Živio. Bok.
« Zadnja izmjena: 02. Lipanj, 2016., 20:57 wyzard »

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #175 : 02. Lipanj, 2016., 21:47 »
Al ste se raspisali  :faca: Ne shvaćam te argumente da igra nije dobra, da stealth ne valja (nije to MGS), da kraj ne valja (to ne mogu ni ozbiljno shvatiti), jer ako si igrao prijašnja tri djela onda bi ti trebalo biti drago da je dobio život kakav je i htio, pun avantura, i da je imao s kim i te avanture i podijeliti. Zar bi bilo bolje da umre, čemu. Zar happy end ne postoji. Nitko te ne napada, ali izjaviti da je igra razočaranje jer čovjek postane poznat zbog svog života, svojih otkrića, jer je sretan na kraju. Čemu to? Igra je odlična s puno genijalnih segmenata, odličnih razgovora, na kraju krajeva čovjek se sav uživi u igru, i jednostavno traži još.I ima twist ili nismo igrali istu igru. Zadnja boss bitka mi je bila genijalna, fluidna, nezz. Mislim, nitko ti ovdje ne može napisati nešto da si promijeniš misljenje al odigraj igru još jednom, lijepo na miru, uživi se u igru, u svaku riječ, gledaj lišće, šta ja znam, otvori um (IQ stvarno nije na meni da sudim +/-) Al teško razočaranje, nije. Meni osobno u top 5 najboljih igara ikad što sam osobno igrao.  ;)

*

swvi

  • *
  • 126
Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #176 : 02. Lipanj, 2016., 22:11 »
Al ste se raspisali  :faca: Ne shvaćam te argumente da igra nije dobra, da stealth ne valja (nije to MGS), da kraj ne valja (to ne mogu ni ozbiljno shvatiti), jer ako si igrao prijašnja tri djela onda bi ti trebalo biti drago da je dobio život kakav je i htio, pun avantura, i da je imao s kim i te avanture i podijeliti. Zar bi bilo bolje da umre, čemu. Zar happy end ne postoji. Nitko te ne napada, ali izjaviti da je igra razočaranje jer čovjek postane poznat zbog svog života, svojih otkrića, jer je sretan na kraju. Čemu to? Igra je odlična s puno genijalnih segmenata, odličnih razgovora, na kraju krajeva čovjek se sav uživi u igru, i jednostavno traži još.I ima twist ili nismo igrali istu igru. Zadnja boss bitka mi je bila genijalna, fluidna, nezz. Mislim, nitko ti ovdje ne može napisati nešto da si promijeniš misljenje al odigraj igru još jednom, lijepo na miru, uživi se u igru, u svaku riječ, gledaj lišće, šta ja znam, otvori um (IQ stvarno nije na meni da sudim +/-) Al teško razočaranje, nije. Meni osobno u top 5 najboljih igara ikad što sam osobno igrao.  ;)

Ma sve pet, meni osobno ovakva igra ne može biti u top 50 ikada, kamoli top 5. Mislim gdje je onda The Last of Us recimo? Meni je to puno bolja igra od ove u svakom segmentu osim u grafici, ova igra je tu nedodirljiva. Samo igra meni mora imati neku dubinu, pogotovo u priču, što ova nema. Priča je straightforward. Jebote kao ogromni fan pirata pa mi je bila dosadna. Jednostavno nemam nikakav razlog hejtati ovu igru, imala je sve da mi bude kao i tebi, u samom vrhu igara koje sam odigrao, zato je meni razočarenje. I nisam ja rekao da igra nije dobra, ja sam rekao da je mene razočarala i nikada nisam govorio da je neki film/serija/igra remek djelo zato jer spada u neki serijal kojega sam fan. Iskreno, ako je ova igra išta napravila kod mene, to je da zamrzim serijal i da ga više ne igram. Zato sam i rekao da ću biti u manjini i sve pet, ali kada te netko napada zato jer ti igra nije remek djelo pa onda baca glupe komentare, onda jebeš sve. Zatvorite sve forume. I ne znam na koji twist si mislio. Ako si ciljao na svađu između Nadine i negativca, zaboravih mu ime, bilo je za očekivati. Ako si mislio na twist sa Samom, isto, za očekivati. Svatko tko je pogledao dva filma i odigrao dve igre u životu to je mogao očekivati. Zadnji boss fight, onako, opet, prvi dio. Totalna nemaštovist kreatora. Drake je postao Spider Lara.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #177 : 03. Lipanj, 2016., 10:08 »
Evo ja poceo lagano igrat, i malo je rec da sam zasad odusevljen (na 7-om chapteru sam)!!  :hug
3 chapter mi je savrsen zbog nostalgije.
Inace sam odigrao sve nastavke dosada (ukljucujuci i GA sa Vite), i jedan sam valjda od rijetkih kojemu je 3 dio naj.

I dajte molim vas skrivajte spojlere. Nismo jos svi odigrali igru :(
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #178 : 03. Lipanj, 2016., 10:26 »
Misliš 4. chapter - u kojemu se na genijalan način odaje počast prijašnjim igrama, a nekima to nije bit uncharted igre kad nema pucanja pa ne razumiju poantu tog chaptera...

Da, ne rade spoiler tagovi  :wildboy:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #179 : 03. Lipanj, 2016., 12:04 »
Misliš 4. chapter - u kojemu se na genijalan način odaje počast prijašnjim igrama, a nekima to nije bit uncharted igre kad nema pucanja pa ne razumiju poantu tog chaptera...

Da, ne rade spoiler tagovi  :wildboy:

E bas taj :) Pogodili su ga, da nisu mogli bolje!

Fakat ne rade spoileri.... :wildboy:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9