HCL.HR

World of Warcraft

  • 1064 Odgovora
  • 234822 Hitova
*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #915 : 04. Prosinac, 2013., 13:12 »
zz brko jel to full complet wowa znaci sa svim expanzijama!? i na kojem serveru igrate i koja fakcija(hord) il i(aliance)
« Zadnja izmjena: 04. Prosinac, 2013., 13:14 Vujkan »

*

Draka

  • **
  • 186
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #916 : 04. Prosinac, 2013., 19:22 »
Main Shaman Resto - na kazzaku, Horda (high)

Alt Mage - na Dragonmawu, Horda (low)

*

brko1

  • *
  • 39
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #917 : 04. Prosinac, 2013., 20:27 »
arms warior na korgalu  (horda)
destruction warlock na sylvanas (horda)

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #918 : 08. Prosinac, 2013., 09:02 »
moji likovi su na kazaku posto imam problema sa paypalom nemogu nabacit subscribe vjerojatno tek za 1 mjesec ce biti sve sredeno :( !! imam gold za menjat ako zeli neko da mi nabavi gametime za 1 mj-2

*

Draka

  • **
  • 186
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #919 : 08. Prosinac, 2013., 11:35 »
Pa plati direktno karticom?

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #920 : 08. Prosinac, 2013., 12:49 »
imam maesto time nemogu samo mastercard,paypal,american i ostale mogucnosti!!

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #921 : 08. Prosinac, 2013., 12:51 »
al nema veze :( kazem pokusac cu nekako gold za gamecard znam da rade to dosta pa cu vidjet ako naletim na nekog naseg :)

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #922 : 12. Prosinac, 2013., 08:06 »
Kao što vidite u naslovu teme današnja diskusija je o novoj ekspanziji koju možemo očekivati sledeće godine. Kakvo je vaše mišljenje o WoD-u (Warlords of Draenor), šta mislite o Garrisons i da li imate namjeru da se vratite nazad u World of Warcraft?!


Odg: World of Warcraft
« Odgovori #923 : 28. Siječanj, 2014., 23:52 »
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Futurebound

  • n00b
  • 2
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #924 : 10. Veljača, 2014., 22:39 »
Evo za ekipu kojoj fali WoTLK vibra,ja sam se prije koji dan prebacio sa onog sotonskog Moltena na Dalaran privatni server ( http://dalaran-wow.com ) i sad čekamo 15.2. kad se uključuje novi progresivni realm Algalon (za sada postoji samo jedan 1x lvling realm Kirin Tor). Server kao server radi 3 puta bolje od Moltena,skriptano je super,nisam stigo do rejdova i BG-a ali ljudi kažu da sve radi...nema sigurno toliko ekipe recimo u svakom trenu oko 300 online,ali server postoji tek par mjeseci a i puno ekipe sad čeka novi realm jer bit ce stvarno odlično...možete na njihovoj stranici pročitati o svemu,admini i GM se užasno trude,jako su aktivni i stvarno drže do principa blizzlike wowa,nikakav p2w niti ikakvi neki bodovi...pa eto,nadam se da cete nam se vec u subotu pridružit (iako mozete vec počet levelat lika pa kad se na algalonu riješe first realm achivementi možete se transferat)...

pozdrav,ako ima ko kakvo pitanje rado cu odgovorit iako sam stvarno kratko na ovom serveru ali za sada sam impresioniran...

*

Futurebound

  • n00b
  • 2
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #925 : 10. Veljača, 2014., 23:56 »
btw.ispričavam se što je prvi post odmah neka promocija,ali treba i od nekud krenuti :)

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #926 : 17. Veljača, 2014., 09:51 »
pas im jebo mater, svaka im cast http://media.wow-europe.com/infographic/en/world-of-warcraft-infographic.html

WoW je jednostavno stavio tako visoku skalu za druge MMOove da sumnjam da će i jedan MMO to postignuti. jednostavno FTW!

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #927 : 25. Veljača, 2014., 11:50 »
Ljudi trebali bi napraviti nove charakter na serveru koji se dogovorimo i napravio si gildu pod nazivom HCL(posto nas tu i spaja) (naravno za sve one koji igraju original)!!
Inace igram Resto shammy na Shatter Hand-u (na kojem imam i Ret paladina). I stvarno igram dosta igara ali wow je podigao sklau za MMORPG. I igro sam ga i prekido ali sma se uvijek vracao na njega. Igrao sam i guild wars i swtor i nijedna me nije zadrzala ko wow (naravno u tom tipu igre).

P.S. ako je neko za arena matcheve(original) moze mi se slobodno javiti.
« Zadnja izmjena: 25. Veljača, 2014., 11:54 Tark »

*

tomojecar

  • n00b
  • 2
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #928 : 27. Veljača, 2014., 23:36 »
Ima li jos oni RaF gametime da se vratim wowu ?

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #929 : 28. Veljača, 2014., 08:12 »
Postoji, no doduse ako me sjecanje ne vara mislim da ne vrijedi za nasu zemlju. Sve u svemu vrijedi pokusat. Ak prode prode ak ne jbg.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9