HCL.HR

World of Warcraft

  • 1064 Odgovora
  • 234961 Hitova
*

Fiuman

  • *
  • 123
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #945 : 05. Studeni, 2014., 09:21 »
ja igram na aggramaru, troll shaman lvl 25 trenutno. imam i tauren druida lvl 85 na twisting netheru, njega mi se ne da trenutno igrat

ako nesto neznas, ja ti stojim na usluzi :) iako, da se razumijemo, nemogu ti u bas SVEMU pomoci buduci da nisam nekakav 100% wow-ekspert . al napravit cu sto mogu

Koji ti je battletag il nick? :)

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #946 : 05. Studeni, 2014., 17:02 »
battletag kmarkec#2341, tako mozes bit s mojim accountom u kontaktu, ne samo s jednim characterom
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Fiuman

  • *
  • 123
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #947 : 05. Studeni, 2014., 19:32 »
battletag kmarkec#2341, tako mozes bit s mojim accountom u kontaktu, ne samo s jednim characterom

Dodao. :) Cypress.

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #948 : 10. Studeni, 2014., 22:14 »
Počeo sam igrati WOW onih prvih 20 besplatnih levela, još nisam siguran dali da se pretplatim, igram sa Kung Fu pandom!
Ako tko može reći svojim riječima zašto se isplati pretplatiti bio bih zahvalan. :)
"Keep that hair short, Clem."

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #949 : 10. Studeni, 2014., 22:23 »
1. zove se pandaren, ne kung fu panda. :hiha2: al dobro, ionako svi tako kazu pa je ok :)
2. neznam kako ce tebi bit, ali da ti objasnim moje prvo iskustvo s ovom igrom :

negdje davne 2008 sam isao igrat trial od 10 dana. igrao sam night elf huntera. vjeruj mi, taj osjecaj imerzije, osjecaj dubine, kao da si dio svijeta, zelja za istrazivanjem...nevjerojatno nesto. takav osjecaj sam imao jedino sa skyrimom. skyrim i WoW su jedine igre zbog kojih mi je zao sto sam ih igrao. ne zato jer su lose, nego zato jer necu nikad vise imat to iskustvo kad udes u skroz novi svijet i istrazujes nesto potpuno novo...
al pusti sad skyrim, to sam spomenuo cisto radi usporedbe. lose se izrazujem i opisujem pa se nadam da si skonto sto zelim reci. takav je bio moj osjecaj, ali PUNO se promijenilo od 2008, stoga neznam kakav je taj noob osjecaj danas. :piva:
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #950 : 10. Studeni, 2014., 23:28 »
Sad je najgore vrijeme za krenut levelat.

Nova expanzija izlazi za 2 dana i vjerojatno će 90% ljudi igrat lv90-100 content.

Što se razloga za wow tiče... moraš znat da je WoW oduvijek bio i ostao end-game igra. Tek kad dingaš cap lvl tek onda počinje ono pravo "WoW"-anje. Raidovi i HC dungeoni koji su i dan danas daleko iznad bilo koje razine kvalitete ostalih dungeona u bilo kojem MMOu

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #951 : 11. Studeni, 2014., 15:15 »
Probao sam par mmo rpg igara kao recimo rift ali nisam ni započeo igrat i ne sviđa mi se, WOW mi nekako lagan, smiren, zanimljiv..
A neće ništa biti ako platim jedan mjesec pa da levelam kako treba i da vidim taj svijet i istražujem a poslje lagano odustanem ako mi se ne sviđa. :)
"Keep that hair short, Clem."

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #952 : 12. Studeni, 2014., 00:34 »
Moje osobno mišljenje, ako nisi igrao WoW od samoga starta (najkasnije od TBC-a) nema smisla uopće počinjati. Niti ćeš vidjeti odnosno razumjeti bitnost te igre niti ćeš shvaćati zašto je toliko hvaljena i popularna. Warlords of Draenor ili ne, WoW je i dalje WoW, bez obzira na sve te svjetlucave promjene koje su ko fol uveli. Novi WoW igraći puno toga uzimaju zdravo za gotovo zato što ostali MMORPG naslovi koji su došli nakon WoW-a su dobre imitacije i napravljeni su na isti kalup. Prvi MMORPG, prvi utisak - tako barem ja objašnjavam taj fenomen. Tako ćeš mi možda ti satima objašnjavati kako je SWTOR najbolji MMORPG ikad i kako je WoW smeće, a ja ću u isto vrijeme govoriti kakva je SWTOR kopija (pritom vrlo loša kopija WoW-a), a ti to nećeš nikada razumjeti zato što ti je SWTOR oduzeo MMORPGvinost. :hiha:

Počinjati MMORPG kao level 90 s maksimalnim kapacitetom od 100 levela apsolutno nema smisla. Da ne spominjemo čitav jedan pokret i kulturu koja te u potpunosti zaobišla. Bacanje novaca i na kraju dana neće ti se svidjeti to što si odabrao.

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #953 : 13. Studeni, 2014., 19:12 »


Let the lagfest begin \:D/

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #954 : 15. Studeni, 2014., 11:41 »
upravo to sto govori shazam tko nije krenuo wow od pocetka ili Bc-a bolje dan e prica nista :),ali kako izgleda izvadit cu pare iz đepa i kupit ovo :D igrao sam igru od samog starta do pandarie i onda prestao,ali ova expanzija vraca wow kakav je bio na pocetku :)!!!

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #955 : 15. Studeni, 2014., 12:42 »
Može netko pojasnit po čemu je ova ekspanzija toliko dobra, zašto svi kažu da ovo vraća WOW u svoje stare dane kako je nekoć bilo.

Nije mi jasno. :geek:
"Keep that hair short, Clem."

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #956 : 15. Studeni, 2014., 13:15 »
nisam siguran na sto misle pod vracanjem WOW-a, ali ovo je sto ja mislim

LORE (na eng. nesto kao "prica") : cijeli ovaj setting je napravljen bas zbog tog da se ljudi sjete starog warcrafta (tocnije warcrafta 1 i 2).
                                                        osim toga, novi svijet (draenor) je stara verzija planeta Outland, koji je dosao u BC, a neki kazu da je BC najbolji dio WoW-a

GAMEPLAY : tu nisam siguran, ali kolko sam cuo, spellovi ce bit pojednostavljeni tj. bit ce ih manje. a tijekom BC-a ih je i bilo manje jer je bio manji level cap
 
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #957 : 19. Siječanj, 2015., 10:06 »
Evo jedna snimka guild killa Imperatora. Full zabavan fajt sa dosta raid koordinacije i još više trčanja tankova na sve strane.

Tankovi su oboje domaći igrači kao i pojedini DPSovi. Inače, resto drujo PoV (moj) \:D/

https://www.youtube.com/watch?v=LgI527njLm4

(gledati u chromeu i 720@60fps)

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #958 : 02. Veljača, 2015., 10:11 »
Mogu samo reći da sam dao 400kn za igru i prepaid card i onda mi se u raidu vrti na 20 fps-a... I to me ubilo...

Athlon II x4, HD6950, 8gb ddr3

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #959 : 02. Veljača, 2015., 10:17 »
Koji je to proc? ne pratim athlone već sto godina, al RAM i grafička su debelo overkill za WoW i po tom bi moralo sve letiti. Meni usred Stormshielda ne padne ispod 45-50FPSa a imam sve na max + console scripta za boostanje grafike na još više od blizz preseta za ultra.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9