HCL.HR

World of Warcraft

  • 1064 Odgovora
  • 234837 Hitova
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #1020 : 01. Rujan, 2016., 17:09 »
ja peglam od izlaska al sam DH-a uzeo cim se moglo, zadovoljan i toeto, igram na Kazzaku
to razum grmi u svom gnjevu

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #1021 : 02. Rujan, 2016., 07:33 »
Već sam se zabrinuo da nitko na gaming portalu / forumu ne igra ovu igru....a što je najsmješnije od svega, jedini "članak" vezan uz WoW Legion (od kad je vani) na HCL portalu je bio release trailera i svega par ljudi je komentiralo....

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #1022 : 02. Rujan, 2016., 07:40 »
Već sam se zabrinuo da nitko na gaming portalu / forumu ne igra ovu igru....a što je najsmješnije od svega, jedini "članak" vezan uz WoW Legion (od kad je vani) na HCL portalu je bio release trailera i svega par ljudi je komentiralo....

Ja bum igrao (tehnicki problemi trenutno) radi recenziranja pa mozes na tome ocekivat vise kojekakvih komentara. Prognoziram krajem mjeseca negdje, kad gametime ispari jer MMO ne valja zuriti, ali tesko je prosuditi kad tocno.

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #1023 : 05. Rujan, 2016., 18:53 »
dal netko mozda na Kazzaku igra, horda?
to razum grmi u svom gnjevu

*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #1024 : 06. Rujan, 2016., 11:41 »
Igram na Kazzaku i Horde i Alliance. Za divno čudo oba karaktera su Hunteri. Trenutno levelam onoga na Alliance strani i to Survivala i moram priznat da sam dosta zadovoljan igrom i s klasom jer je Survival kao nova klasa. Dok ne vidim pravi PvP teško je išta reći, a što se PvE-a tiče, nisam trenutno previše zainteresiran, ali vidjet ćemo. Legion bi mogao bit THE ekspanzija nakon WotLK-a, barem sudeći po dosadašnjem iskustvu.

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #1025 : 06. Rujan, 2016., 16:36 »
Igram na Kazzaku i Horde i Alliance. Za divno čudo oba karaktera su Hunteri. Trenutno levelam onoga na Alliance strani i to Survivala i moram priznat da sam dosta zadovoljan igrom i s klasom jer je Survival kao nova klasa. Dok ne vidim pravi PvP teško je išta reći, a što se PvE-a tiče, nisam trenutno previše zainteresiran, ali vidjet ćemo. Legion bi mogao bit THE ekspanzija nakon WotLK-a, barem sudeći po dosadašnjem iskustvu.

pandaria me nije tolko zanimala jer sam doletio random u nju al ovo, damn nemogu prestat :D
to razum grmi u svom gnjevu

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #1026 : 11. Rujan, 2016., 21:31 »
Razmisljam o tome da pokusam zaigrat WOW.Imam nekoliko pitanja pa ako bi mogli odgovorit bio bi jako zahvalan.

Jel moram kupovat sve prijasnje ekspanzije, neku kompletnu verziju ili kako?

Vidim da mogu krenut igrat besplatno do lvl 20, al odakle onda pocinjem(od koje ekspanzije) i kako ide za placanje?

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #1027 : 12. Rujan, 2016., 08:19 »
Sve ekspanzije, osim najnovijeg Legiona, su sada besplatne i spadaju pod osnovni paket kojeg dobis ako kupis igru. Do levela 20 je besplatno i taj dio mozes prolazit i bez pretplate ali ne traje dugo, a misli se na prvi vanilla WoW koji je sada tehnicki dio Cataclysm ekspanzije kako su tada mjenjali taj stariji dio sadrzaja. Kada dodes do levela 20, mislim da ti se lik zakljuca, ili mozda prestane dobivati exp, nisam siguran ali to svakako mozes gledati kao nekakav demo. Ako ti se dopadne i odlucis se za punu stvar, kupljene stvari dodajes kao serial code na taj account da otkljucas pristup stvarima koje nisu u toj besplatnoj verziji.

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #1028 : 12. Rujan, 2016., 08:20 »
Apsolutno je isto ko zadnjih sto godina.

WoW Battlechest sadrži Vanilla WoW + SVE expanzije osim zadnje i košta nekih 7€ ako upgradeaš trial account.

Trial account počinješ kao lv1 u Vanilla WoWu (ko i svi). Mjesečna pretplata je kao i uvijek cca 13€/mj

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #1029 : 12. Rujan, 2016., 19:44 »
Ok, hvala na pomoci.Skida se igra pa cu vidit kako me ide.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #1030 : 16. Rujan, 2016., 12:15 »
Napokon se skinula igra.Usao sam u igru, napravio human Hunter lika, odabrao Silvermoon server, nazvao se Bartull i u 10 minuta mi je 2 puta pukla veza u igri...Valjda je neki problem sa serverima pa cu pokusat kasnije opet.

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #1031 : 16. Rujan, 2016., 12:56 »
Napokon se skinula igra.Usao sam u igru, napravio human Hunter lika, odabrao Silvermoon server, nazvao se Bartull i u 10 minuta mi je 2 puta pukla veza u igri...Valjda je neki problem sa serverima pa cu pokusat kasnije opet.

https://twitter.com/BlizzardCSEU_EN/status/776694719082598400

Ovi koji whineaju na twitteru / official forumima / redditu da ne mogu igrat, a plaćaju mjesečnu pretplatu su mi najbolji.....ekspanzija je vani manje od mjesec dana....ova ekspanzija još ima najmanje problema od svih do sada :P

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #1032 : 16. Rujan, 2016., 16:47 »
Evo igram i leveliram se lagano, a ono svida mi se, cak se mislim uzet ovaj starter pack.

Al imam jedan veliki problem koji nebi trebao imat.Performanse su mi zivi uzas, doslovno svako 2,3 sekunde se sve zablokira, pogotovo ako ima puno drugih igraca.Kad udem u spilju ili  nesto bude bolje.Ok da je to neka zahtjevna igra, al nije.Jos sam sve stavio na low.

Igram na laptopu. IntePentium 2020M 2,4Ghz(dual core), 8gb rama i AMD 8750M 2gb ddr3(nije neka graficka al bi  trebalo sve bit u redu), barem da imam stabilnih 30 fpsa sve na low, a ja nemogu ni to, nije mi jasno.

Igram igre poput Alien isloation, Far cry 3 i mogu vrtjet u 30,40 fpsa na low-med postavkma.

EDIT:

Uspio sam nesto sredit i sada radi skroz dobro.Dosao sam do levela 10, jos uvjek sam u onoj pocetnoj sumi, obavljam neke questove, ubijam zivotinje, Murloce itd.Uglavnom mi se svida za sada, vjerojatno cu uzet pretplatu i starter pack.

Oduvjek sam imao potajnu zelju iskusat WOW, realno to je najlegendarnija onlina igra ikad, sa nama je vec vise od 10 godina, jos uvjek ima dosta ljudi sta igraju i ono, drago mi je da sam joj dao priliku.

Vjerojatno nebi ni zaigrao WOW da vec dugo vremena ne igram Hearthstone.Bas mi se svida cjeli taj lore, heroji, likovi, a ono bas mi izgleda zanimljiv taj Warcraft svjet.Jos kad sam pogledao film rekao sam sebi moram ovo zaigrat.

Sada igram WOW i prve stvari na koje naidem izbace mi osmjeh na lice.Stormwind, oni veprovi koje imam u Hearthstonu, Murloci, a ono sve mi je vec poznato koliko, toliko iz Hearthstonea.


« Zadnja izmjena: 16. Rujan, 2016., 19:51 bartul_9 »

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #1033 : 17. Rujan, 2016., 10:02 »
Lv1-60 je naspram ostatka igre najveća dosada ikad.

Northrend (wotlk ekspanzija) ima dobre questove, Cataclysm (iako je expanzija bila užas) ekšuli ima fora chainove i dosta novih mehanika donosi u igru. Pandarija je očiti megaupgrade u grafici i detaljima a Warlords zone samo nastavljaju trend.

U principu ako ti se svidi to što vidiš do lv60 - možeš očekivati samo drastično poboljšanje kako u tipovima questa, chainovima, a ponajviše u vizualima i grafičkim detaljima.

Sretno  ;)

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #1034 : 17. Rujan, 2016., 17:50 »
Evo kupio sam starter pack za 7,50 eura, a usput sam kupio i 10 Hearthstone packova.

Trenutno sam level 13 i jos uvjek sam u onoj sumi, to jest sada sam izasao na onu obalu.Obavio preko 50 questova i stvarno mi se svida igra.Svjet je stvarno ogroman i zanimljiv, a iako je grafika zastarjela jos uvjek to izgleda predivno.

Ako imate neki savjet za pocetnika rado cu ga poslusat.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9