HCL.HR

Od developera ovogodišnjeg hita Peak stiže co-op igra s viljuškarima

Zoran Žalac prije 3 sata   •   0 komentara


Nadolazeća igra zvana Crashout Crew bit će nešto poput Overcookeda – samo u skladištu s viličarima! Razvijaju ju developeri ovogodišnjeg hita Peak.

Kad si indie developer i igra ti se proda u više od 10 milijuna primjeraka, vjerojatno ćeš nastaviti rad na njoj, eventualnim nastavcima i sl. Međutim, ne ako si studio Aggro Crab, koji je nakon ovogodišnjeg hita Peak sada najavio potpuno novu igru koja nema veze s penjanjem na planinu.

Crashout Crew je također co-op igra, ali u njoj se sve vrti oko viljuškara. Četveročlani tim je zadužen za to da se stvari u skladištu brzo poslože i dovedu u red, no kad se viljuškari spoje s brzim tempom i 20 različitih vrsta kutija s različitim svojstvima, to zvuči kao recept za kaotičnu i pomalo humorističnu igru.

Crashout Crew ponajprije podsjeća na Overcooked igre, no s većim naglaskom na fizikalnost, kao i suradnju ekipe koja si međusobno može nanijeti štetu. Zgodan detalj u svemu tome je što će usta likova biti animirana prema glasovnoj komunikaciji igrača.

Igra je u razvoju za PC, a moći ćemo ju isprobati kroz demo verziju već 13. 10. u sklopu Steam Next Festa.

Označeno sa: ,

Komentari (0)

Komentirati mogu samo prijavljeni korisnici
PRIJAVI SE ili REGISTRIRAJ i ostavi svoj komentar!

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?