Evo ga napokon – simulator utovara / istovara kontejnera
Najavljena je nova igra zvana Docked, u kojoj ćemo postati lučki radnici te ćemo na brodove slagati teški teret u kontejnerima.
Poželite li ikada nakon stresnog dana na poslu ili u školi sjesti za neku mašineriju i opušteno pretovarati kontejnere? Ako je to vaš vid uživanja, bit će vam drago čuti za igru zvanu Docked.
U njoj nasljeđujemo luku Port Wake od svog oca, ali kako to biva – ne baš u najboljem stanju. Poharao ju je uragan, a mi moramo što prije osposobiti stvari za rad. Uz dobru organizaciju posla te precizno baratanje kontejnerima koje preuzimamo i šaljemo na teretne brodove. U tu svrhu koristit ćemo razne kranove, kamione s velikim prikolicama i drugu mašineriju koju ćemo si priuštiti dobrom zaradom.
Ovo začudo nije jedan od onih PlayWay simulatora već nova igra ekipe Saber Interactive. Imali su oni zanimljivih simulacijskih naslova kao što su SnowRunner i ovogodišnji Roadcraft, a ovime planiraju proširiti ponudu takvih igara. Docked je najavljen za PC, PlayStation 5 i Xbox Series, za sada bez datuma izlaska.
ikskutija
14.08.2025 - 16:38moze
ikskutija
14.08.2025 - 16:39ako ce Igor igrati xD