Kontroverzni MindsEye dobit će misiju s dokazima da je igra bila sabotirana
Studio Build a Rocket Boy nastavlja svoj narativ o tome kako im je netko namjerno sabotirao lansiranje igre. Za to će priložiti dokaze u samoj igri.
Prošlogodišnja akcijska avantura MindsEye bila je totalni kaos po izlasku. Postoji gomila dokaza za to čim pogledate bilo koju recenziju ili snimku same igre. Međutim, vodstvo studija Build a Rocket Boy krivca za to pronašlo je u navodnoj kampanji blaćenja njihove igre, iza koje su prvo vidjeli ekipu Rockstara, a potom i neku američku tvrtku preko koje je to sve išlo. Uglavnom, po njima je kriva eksterna sabotaža.
U međuvremenu je MindsEye izgubio izdavača (IO Interactive) te je otkazana crossover misija s Hitman franšizom. No, developeri MindsEyea tvrde kako im igra polako postaje uspješna te će dobiti nove sadržaje. A taj novi sadržaj bit će misija u kojoj će iznijeti dokaze o tome kako je njihova igra bila sabotirana.
…
U razgovoru za GamesBeat, voditelj studija Mark Gerhard i dalje iznosi plan ponovnog lansiranja igre te tvrdi kako ista sada dobiva dobre ocjene igrača te da se prodaja MindsEyea organski udvostručuje iz tjedna u tjedan.
Statistike aktivnosti na Steamu takvo što ne pokazuju. Najviši broj istovremenih igrača na Steamu je tijekom prethodnog mjeseca bio 63 te se u međuvremenu prepolovio.































































Apocalypse4987
01.04.2026 - 12:48Da,isto kao i šta svake godine sve više i više ljudi pogleda film “The Room”. I to ne zato šta misle da je to vrhunac kinematografije.
MD2
@Apocalypse4987, 01.04.2026 - 12:53Ha ha ha. Ali moram priznati da ga nisam uspio završiti. Gledao sam ga da se malo nasmijem, ali film je bolno dosadan. Puno mi je bolji “Samurai Cop”.
Apocalypse4987
@MD2, 01.04.2026 - 13:21E to je već jedan od klasika koji krase policu svakog filmofila
DjokaBA
01.04.2026 - 13:00Aha, vazi. A zar taj MindsEye nije bio samo pokazatelj sta moze ta njihova Everywhere platforma ? Sta je sa tim ?
Zoran Žalac
@DjokaBA, 01.04.2026 - 13:31Ne znam šta je s tim, ali sigurno nije POSVUDA.
tryon
01.04.2026 - 13:12ovako nesto kretensko dugo nisam procitao ili dozivio. vodstva korporacija ocito nisu upoznati (imalo) sa svojim produktima, i to ne mislim sada samo za gaming. iako, ovdje se radi i o inteligenciji jer ovaj PR ne razumijem.
Benjamin Scrool
01.04.2026 - 13:46Delusion final boss
sallaD
01.04.2026 - 14:04Je li ovo stvarno neka prvo-aprilska šala od njih? Čovjek ne može reći da li je ta ekipa fakat ozbiljna šta izjavljaju, no bojim se da jesu.
Solokow
01.04.2026 - 14:06Sabotirali su sami sebe.
SanKa
01.04.2026 - 14:27kakvo kmečavo govno..igra ti je smeće i pomiri se s tim, bijedniče
Kris7yburado
01.04.2026 - 14:46Ovo mora biti trollanje HCLa povodom 1. aprila!? 🤔🤨
Fenner
01.04.2026 - 14:50Glupost. Jednostavno se primite posla, popravite igru i dokažite nama gejmerima da se to isplati odigrati još jednom. Ako su ovi mogli popraviti Cyberpunk, koja je veća i opsežnija igra onda vi možete popraviti i ovaj jad od igre.