Rockbeast je igra o vođenju rock benda u kojemu sviraju životinje
Izdavačka kuća Team17 lansirat će nesvakidašnju menadžersku igru Rockbeast. Vi ste menadžer uzbudljivog rock benda u usponu, a članovi benda su vam zec, riba, noj i srna.
Ako ne vjerujete u tvrdnju da indie igre drže originalnost na životu u industriji videoigara, možda vas razuvjeri upravo najavljeni Rockbeasts.
Radi se tu o narativnoj menadžerskoj igri, što već samo po sebi nesvakidašnje, a onda je tu i centralna ideja – u zlatnoj ste eri rock glazbe… koju izvode i slušaju antropomorfizirane životinje.
U Rockbeastsu ste menadžer koji vodi četveročlani rock bend, a ovisno o vašim odlukama taj bend možete odvesti do svjetske slave ili pak do propasti. Osiguravate im opremu, tražite im gaže i pokušavate ih držati pod kontrolom da se zbog međusobnih svađa ne raspadnu. Tijekom svoje menadžerske karijere upoznat ćete više od 100 različitih likova na 90 lokacija, a svi će biti profesionalno odglumljeni.
Rockbeasts je najavljen za PC, PS5, XS i Switch, a trebao bi izaći “uskoro”, iliti nekad tijekom 2025.
Ravel
25.02.2025 - 14:44Zanimljiv koncept!
Bronson
25.02.2025 - 18:00Top
MD2
25.02.2025 - 22:44Zvuči zanimljivo.
ikskutija
26.02.2025 - 20:30odlicno, pogotovo lemmy xD