Sony je pokvario iznenađenje fanovima Resident Evila
Objava promotivnih materijala za Resident Evil Requiem na službenoj trgovini PlayStation igara uspjela je upropastiti strogo čuvanu tajnu ekipe iz Capcoma.

Bradati Leon S. Kennedy stiže u Resident Evil Requiem.
Ne znamo još hoće li se ondje pojaviti u igrivoj ulozi ili kao maneken mentor mlade Grace Ashcroft, ali znamo da dolazi – više nema sumnje u to.
Naime, objavljeni su novi promotivni materijali za nadolazeću Capcomovu igru, s prikazom lika čiji su povratak fanovi RE serijala željno iščekivali. Kako su materijali iskopani u bazi službene PlayStation trgovine, ne bi trebalo sumnjati u njihovu autentičnost. Ipak, treba reći da se Capcom još nije oglasio te da potvrda Leonova povratka vjerojatno slijedi u novom traileru koji će biti prikazan ovoga petka na The Game Awardsu.

































































Komentari (0)
Komentirati mogu samo prijavljeni korisnici
PRIJAVI SE ili REGISTRIRAJ i ostavi svoj komentar!