Tomb Raider Anniversary vjerojatno stiže na PlayStation 4 i 5
Prerada prve Tomb Raider igre, originalno rađena još za PlayStation 2, mogla bi se uskoro pojaviti i u verzijama za aktualne PlayStation konzole.
Lara Croft je najveću slavu stekla na PlayStation konzolama te je malo čudno da se sve Tomb Raider igre mogu igrati jedino na PC platformi. Međutim, navodno se radi na tome da čitav Tomb Raider serijal bude dostupan za aktualne PlayStation konzole. Pored postojećih remastera prvih šest igara, spominje se mogućnost dolaska Tomb Raider Legenda i Underworlda, ali prije njih možda vidimo Tomb Raider Anniversary.
Naime, za tu su igru u bazi podataka PlayStation Storea uočeni trofeji za PS4 verziju koju TR Anniversary nikad nije dobio. Izvorno je igra bila dostupna na PlayStationu 2 i 3, pa nije isključeno da ju Sony ustupi u Classics katalogu svoje PlayStation Plus usluge. 29. godišnjica Tomb Raidera obilježit će se za nekih mjesec dana, tako da bi to mogao biti povod za lansiranje ovog Anniversaryja.
U slučaju da vam to izdanje igre za PS4 bude skupo, računajte da TR Anniversary na Steamu možete naći za manje od jednog eura, a igru možete pokrenuti i na malo boljem tosteru.
SanKa
22.09.2025 - 09:49ajmo 90 € za 30 godina stare igre
sallaD
22.09.2025 - 11:19Sorry na off-topic, no htio bi iskreno pitati redakciju vezano za kontroverze oko uvođenja Chat Control i digitalne verifikacije za koju je većina čula ovih zadnjih par mjeseci. Kakvo je vaše mišljenje za ovo i što mislite koje stvari bi mogle utjecati na gaming scenu, pogotovice online dio, u slučaju da se to u potpunosti uvede?