Vikend je – što igrate?
Vikend je ljudi, što se igra? Podijelite s nama koje vam se igre ovih dana nalaze na vašem gamerskom rasporedu.

U redakciji HCL-a ovoga vikenda vozimo – premda još ne smijemo reći što i gdje… Vikend smo isto tako iskoristili da pogledamo novi film Mortal Kombat 2, a svako malo provjeravamo i status narudžbe za Steam Controller koji bi nam trebao stići svaki tren.































































hercvt
10.05.2026 - 11:29Ovaj vikend je old school igranje sa Dragon Age Origins i Age Of Empires 2 DE 😊
Heihachi_Mishima
10.05.2026 - 11:35Overcooked – all you can eat i Assasins creed origins
Firtzberg
@Heihachi_Mishima, 10.05.2026 - 19:48Je li na switchu?
Gebro_gaming891
@Firtzberg, 11.05.2026 - 11:33Google it dammit
Gebro_gaming891
10.05.2026 - 11:37Slay the Spire i Hades 2.
Future man
10.05.2026 - 11:40Dadiljam necakinju.
mili1985
10.05.2026 - 11:42Odličnu Pragmatu i vratio se nakratko Requiemu da isprobam Leon must die mod.
Daniel Gluhak
@mili1985, 10.05.2026 - 11:49Kako je biti otac u svemiru?
Stefek
10.05.2026 - 11:47Saros još uvijek, kakva igretina!
Kortizol
@Stefek, 10.05.2026 - 14:38I ja isto , danas je pao drugi boss . Moj kandidat za igru godine.
Medjed90
10.05.2026 - 11:53Još uvijek Alan Wake 2 i igram ga super polako jer je toliko dobra igra da je ne želim preći prebrzo 😀 U međuvremenu čekam Season 3 u BF6
djosic85
@Medjed90, 10.05.2026 - 12:01I ja sam imao taj feeling samo da što dulje potraje, predobra…
Smike
@Medjed90, 10.05.2026 - 14:16Ja evo bas hocu da je kupim. Nisam igrao alan wake keca,jel to problem
Demon90
@Smike, 10.05.2026 - 20:09Nije problem ali vjerovatno bi ti bilo dobro pogledati na you tube sažetak
Medjed90
@Smike, 10.05.2026 - 20:39Nije problem, jer te igra u dvojci vise manje upozna s radnjom jedinice, ali ako zelis mozes prvo jedinicu. U svakom slucaju preporuke za AW2. Igra je remek djelo.
RPGamer
10.05.2026 - 11:58Romancing SaGa 2 ( GOG ).
djosic85
10.05.2026 - 12:03Ac shadows, koliko se stigne, pomalo
Rade95
10.05.2026 - 12:10GTA IV, ☺️🤫
Iron666
10.05.2026 - 12:23Clair Obscur Expedition 33. Fenomenalna igra.
goran022
10.05.2026 - 12:39star wars jedi fallen order, heroes of might and magic: olden era
themindfulone
10.05.2026 - 12:50fc 26 i ragnarok i roblox
Wik7im
10.05.2026 - 12:56Gta 5 online, konacno rjesio Cayo Perico heist. Neke parice sjele, rich bitch
Nemanjazzz
@Wik7im, 10.05.2026 - 13:18Biće za branik
Darac83
10.05.2026 - 13:02F123, još par utrka do kraja sezone…
Motor City Bengals
10.05.2026 - 13:08Danas se nakupovao paketa Yugioh OCG Chaos Origins. Kupio 90 paketica, pa da vidim. Ovaj tjedan igrao najvise Zeldu BotW i FANTASY LIFE i: The Girl Who Steals Time.
Thanos
10.05.2026 - 13:15Black Myth Wukong
Vec se sat vremena mucim s nekim glavonjom ogromnim, svaki put dodem blizu da ga ubijem i onda – racku😄🤦♂️
Darkeater
@Thanos, 10.05.2026 - 16:57Ajoj, znam kako ti je 😀 Kad sam naleteo na njega, rek’o srediću ga bez po muke jer je praktično početak igre, kad ono… Trebalo mi je više pokušaja nego što želim priznati. Igra je stvarno fenomenalna. Svi ti spiritsi, transformacije, moći, dobar dizajn bossova, odlična grafika, svet koji nagrađuje istraživanje, ma vrh.
Thanos
@Darkeater, 11.05.2026 - 20:09Da da… i meni je fenomenalna👌
Demon90
@Thanos, 10.05.2026 - 20:07Možeš ga zaobići samo se vrati prije nego završiš poglavlje.
Thanos
@Demon90, 11.05.2026 - 20:08Ma buraz, iz 500+ pokusaja sam ga rijesio. Nista zasada ne zaobilazim, bas se trudim sve proci, pronjuskati, uzeti…. zavrsio sam chapter 1 i krecem na chapter 2. Zapravo nakon gro fajteva sa bossevima, kad ga ubijes zapravo skuzis da samo trebas biti strpljiv i ne srljati ko mutav da ga jos jednom odalamim. Bas tada najvise gubis. Uvijek mi je ono… jos samo jedan udarac hehehe
Demon90
@Thanos, 12.05.2026 - 16:44I imas Jo’s jednog šefa u prvom poglavlju, mislim da u drugom dobiješ potreban item
Thanos
@Demon90, 13.05.2026 - 14:11Ako je to onaj zmaj – rijeseno. Njegov thunder tail mi je trebao da imam sve za novi upgrade stapa. Dva dana sam procesljavao chapter 2 da sve rijesim, cak i ona dva secret realma sam pronasao, ubio onog ogromnog zohara i sad mi je za kraj ostao samo final boss za ulazak u chapter 3. Ali ostat cu jos par sati se farmat tu gdje su oni kamenoglavi. Daju dosta xp-a. Na level 48 sam, a navuci cu lv. 60 pa onda idem na bossa i u chapter 3
Demon90
@Thanos, 13.05.2026 - 16:12Jest zmaj je iza vodopada. Za kamenove ako nađeš sve kugle i onda odeš aktivirati dva Bossa će se boriti jedan protiv drugoga.
MAJSTOR RINGO
10.05.2026 - 13:16Krenuo sa Returnalom.. Zvuci neverovatno, ali ovo mi je prva rogulike like igra koju igram uopste u mojoj 32 -godisnjoj gejming karijeri.🫣.
Gebro_gaming891
@MAJSTOR RINGO, 10.05.2026 - 14:31Sretno s Returnalom. Nemoj da te treći biome obeshrabri.
MAJSTOR RINGO
@Gebro_gaming891, 10.05.2026 - 16:27Nemoj da me plašiš kolega😁
A šta kao zeznut je treći biom nešto?
Gebro_gaming891
@MAJSTOR RINGO, 10.05.2026 - 18:03Treći biome je skill check samo takvi
Kortizol
@MAJSTOR RINGO, 10.05.2026 - 14:40Fenomenalna igra. 🙂
moordrak
10.05.2026 - 13:32Crimson Desert, naravno.Upravo namlatih boga munja…
SirStriker
10.05.2026 - 13:36HOMM: Olden Era, i mogu reći da za sada nisam razočaran!
bigAl
10.05.2026 - 13:42Dustland delivery, kakav gem!
Zadnjih mjesec dana uživam u dostavama u postapokaliptičnom okruženju, trgujući sa raznoraznim frakcijama i tamaneći zombije😁
Lovac
10.05.2026 - 13:48Replaced sam doslovno počeo prije pol sata, nadam se da će bit bolji nego Mixtape. Uz to kroz tjedan rokam KOTOR 2 2h ranged build (bez Sile).
MD2
10.05.2026 - 13:54Još uvijek prvi RDR. Samo vikendom i igram.
labud
10.05.2026 - 13:58UNCHARTED Legacy of Thieves Collection….konačno došlo na red
Smike
10.05.2026 - 14:16Spyro
Kingsman54321
10.05.2026 - 14:20Igram Sniper Elite V2 Remastered i Diablo IV 😀
Bojko
10.05.2026 - 15:36Malo roštilj, malo retro Zelda link to the past.
DaDo224
10.05.2026 - 16:38Nastavljam svoju sagu odigravanja svih DC igara vrijednih igranja ili onih koje mi se čine interesantnima. Za sad sam odigrao Batman: The Videogame i Batman: Return of the Joker za NES, Batman Returns (odličan beat ’em up), The Death and Return of Superman i Adventures of Batman and Robin za SNES, Batman Vengeance PC verziju i Superman: Shadow of Apokolips za PS2. Upravo završavam Superman: Man of Steel za Xbox.
Logicni
10.05.2026 - 17:01Nastavlja se sa “groznim” igricama i prekucavanjem na 100%. Ovaj put je Samson dosao na red, mada za razliku od MindsEye izgleda da ovaj ipak necu moci uganjati 100% jer nekim cudom ce mozda cak i biti gori od MindsEye, ali dat cemo vremena. Osim toga moramo malo i nesto dobro da igramo tako da je na red dosla Indiana Jones. Ganjao sam da prekucam Pragmatu prvo i uspio sam da je predjem kompletnu na 100%.
D0m1n0_D3f3ct
10.05.2026 - 17:41Star Wars Battlefront II. Resurgence day bliži se, a zbog 4. 5. je već sada broj igrača iznad prosjeka.
ChungaLunga
10.05.2026 - 17:48Marvels Spiderman Remastered i mogu reći da mi je poprilicno bolji od SM2. Bolja priča, bolje mini-games i koliko mi se čini više villaina za sredit. Nakon kaj igram jedinicu sada, shvatio sam da mi je draže klasično kretanje swinganjem u usporedbi sa preletavanjem u SM2. Bolja igra svakak.
SemirTheChosen
10.05.2026 - 17:54Horizon zero dawn, Heroes of the storm, R six siege, Batman arkham city, FC26
Tommy Vercetti
10.05.2026 - 17:58MLB The Show 25 (carrer mode s Cardinalsima; fokusiran na osvajanje platine), Drop Duchy (zarazni puzzle na kojemu sam ovaj tjedan izgubio dosta vremena), Starfield (van main questa, malo se ludiram u ispraznom ponavljajućem svijetu) i MK11 (platinirao na 4ci, a sada jurim po još jednu na 5ici; nakon toga palim MK1).
Stalker93
10.05.2026 - 18:20Skoro završio Horizzon Zero Dawn , pa počeo Forbidden West. Za sada me je oduševila. Dosta nekih stvari koje mi se nisu svidjale u prvom dijelu su popravljene.
-W-
10.05.2026 - 18:49Travian, ali turistički do rujna (7 duala na računu)..zasigurno ne igram mix tape, haha
sparrowpunk
10.05.2026 - 19:22Resident Evil 2 remake.
dradic12
10.05.2026 - 19:52Zasad se roka samo RDR1 na Xeniji. Nažalost jedva se stigne dok sam na terenu. Igra se u blatu po arheološkim lokalitetima. 😀
Xknight
10.05.2026 - 20:00Poslije dugo vremena, instalirao sam opet No man’s sky. Moram reci da izgleda fenomenalno. Bas su svasta novog ubacili. Mozda malo zaigram i Warcraft 2(ovaj remaster jel)
Demon90
10.05.2026 - 20:06Of lies and rain mislim da sa negdje pri kraju
tokage
10.05.2026 - 20:12Diablo IV
Lazy
10.05.2026 - 20:46Return to monkey island, baš odmaram nakon što sam potrošio 27 sati na FF16 i priznao poraz pa izbrisao, nisam mogao više na silu igrati.Brijem da će se piknuti Pragmata prije RE….al otom potom, pomalo…
Fubar
10.05.2026 - 21:00Dragon’s Dogma: Dark Arisen
RPGamer
@Fubar, 10.05.2026 - 21:14Super 😀
Spider
10.05.2026 - 21:50Igram red dead redemption i dayz s frendovima, napravili bazu
Cone3006
10.05.2026 - 22:47Razmisljam se o bioshock triologiji da predjem.Davno je bilo kada sam prešao prvi i drugi dio a infinitive nikada
Gebro_gaming891
@Cone3006, 11.05.2026 - 11:34Would you kindly skip Bioshock 2?
Omertast1985
10.05.2026 - 22:56Resident evil village