Objavljena je do sada možda najbolja snimka novog Battlefielda
Iako je igračima koji testiraju novi Battlefield zabranjeno dijeliti snimke iz istoga, tog se pravila mnogi ne drže, a nije kao da Electronic Arts trenira strogoću po tom pitanju.
Nova Battlefield igra je već neko vrijeme u zatvorenom testiranju kroz takozvani Battlefield Labs. Iako igra nije službeno najavljena i ne znamo ni kako će se zvati, diljem interneta već možete pronaći hrpu snimki iz testiranja. Obično su te snimke krumpir kvalitete, ali evo sada jedne s kojom se jasno vidi sama igra i sve što uz nju ide.
Dakako, ovakve snimke nisu dopuštene i vjerojatno će ista biti uklonjena. Međutim, dostupna je već 15 sati, a iz Electronic Artsa baš nisu žurni u uklanjanju. Je li to zbog toga što se ljudima zapravo sviđa ono što video od novog Battlefielda?
U bilo kojem slučaju, najavu idućeg Battlefielda trebali bismo dočekati uskoro – vjerojatno početkom idućeg mjeseca, dok bi igra trebala biti lansirana ove jeseni.
Terox
26.05.2025 - 14:28Zvuk, atmosfera i pucanje su zasad izvrsni. Kao prvi stress test, ovo je u puno boljem stanju u odnosu na 2042 pre-alfu.
Obe mape su dost dobre, s predivnom destrukcijom.
Klase i balans su najveci problem. Odbijaju zakljucati oruzja za klase jer im smanjuje profite. S druge strane Assault nema potrebe za drugim klasama i sve moze sam, Engi moze nosit 2 razlicita raketobaca sta nije normalno.
Medic i opcija da vuces likove po podu je vrhunska, daleko najzabavnija i najbalansiranija klasa za igrat.
Snajperi imaju odlican zvuk i modifikacije oruzja produbljuju njih i sve ostala oruzja jos vise.
Tankovi su ok, malo pre slabi u odnosu na infantry, al bome zato se cini da imaju ogroman splash damage.
Sve ovo znam radi leakova, nazalost nisam ima pristup 🙂
MirkoErvacic
@Terox, 26.05.2025 - 15:14sto znaci najbalansiranija klasa?
Terox
@MirkoErvacic, 28.05.2025 - 10:29Medic kao klasa nije previse jak, nemoze sve odradit sam nego mora radit sa timom, ali isto tako itekako moze utjecat na tijek igre ako igrac dobro igra.
kaurazmaj23
26.05.2025 - 16:00Igrao sam Battlefield 1,3,4,5 i sve posle toga me je prestalo zanimati. Nešmeka mi više, Delta Force ih je nadmašio po mom skromnom mišljenju.
Skoropazao665
26.05.2025 - 16:02Imao sam priliku da igram. . Igrao sam conquest mod bile su dve mape dostupne. Obe urbane mape od vozila samo džipovi i tenkovi. 32vs32. Vrlo malo destrukcije na mapi je bilo moguće. TTK poprilično dug za moj ukus. Nadam se da će vratiti hardcore servere.
Terox
@Skoropazao665, 28.05.2025 - 10:30TTK je bio ispod 200ms za vecinu oruzja, uzasno brz je TTK. Npr BF4 ima za preko 50-75ms duzi TTK.
antonio1991410
26.05.2025 - 16:52Imao sam priliku igrat sad preko vikenda mislim da će igra bit pun pogodak dvije mape u gradu vuku na grand bazar iz trojke tko je igrao znati će destrukcija je dignuta klasu vise sve pada 😅
Dva moda za konzole jedan za grafiku koji ide u 60fps drugi performans koji varira 60-90 većinom vrti oko 70-80
Napucavanje odlično
Jedino to sa oružjem da svak klasa može bilo koje je malo pomutnja ali pored svega ne smeta
Nakon dugo vremena mogu rec da sam uživao u battlefieldu
Blackbeard
26.05.2025 - 19:15Dva čovjeka koji su igrali,dva različita iskustva i gledišta. Kome sad vjerovat 🤣🤣 koji laže od vas dvojice Antonio1991410 i Skoropazao665 🤣🤣 šalim se,ne igram ovo,ali izgleda lijepo. Meni kao laiku za to,grafika nije losa,oružje zvuk nije loš,loše mi je što ostaje trag od metka pa se zna odakle je pucao.
antonio1991410
@Blackbeard, 26.05.2025 - 20:53Nemam sta lagat i po leakanim videima se vidi da je destrukcija brutalna kad zaigraš vidiš da je još i bolje ne znam ja šta je napaćeni brat igro pa je vidio vrlo malo😅
Tomislav88
@antonio1991410, 26.05.2025 - 22:00Ma kad je kokega Skoropazao665 natuknuo da je vrlo malo destrukcije, a ti kazes da sve pada pod efektom destrukcije pa na to je vjv mislio kolega s tim da dva razlicita misljenja bar je to meni prvo palo za oko kad sam cito vase komentare. Ugl igrat ce se svakako
Blackbeard
@antonio1991410, 27.05.2025 - 08:23Bas to sto kolega Tomislav kaze, jedan kaze jedno, drugi drugo, ali sala je bila nista ozbiljno 😀 Igra izgleda lijepo, ali nije ovo moj fah, levat sam ja za ovo 😀
SanKa
27.05.2025 - 09:26ne vjerujem nista dok ne izadje
Bronson
28.05.2025 - 01:04Meni ovo deluje super.