HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1708296 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15225 : 08. Studeni, 2013., 22:15 »
što sam napisao za aliens da te tako pogodilo?

Rekao si da je Aliens > Alien. Stari moj ne može to tako u javnosti,, :hihi:

OT;

The Way, Way Back [2013]
Iznenađujuće ugodna i dobrodušna dramedija koja me mimoišla samo tako. Sasvim solidan mix između drame i komedije. Odličan scenarij iako tu i tamo ima koja malo slabija scena, al nema veze. 8.5
« Zadnja izmjena: 08. Studeni, 2013., 22:17 RoboWarrior »
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15226 : 08. Studeni, 2013., 22:22 »
Ček, dramedija je termin? :hihi:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15227 : 08. Studeni, 2013., 22:29 »
u 21. stoljeću je. ;) Imaš jednostavno serije i filmove koje nisu drame, a bome nisu ni 100%-tne komedije, stoga -- dramedije.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15228 : 08. Studeni, 2013., 22:36 »
The Hangover Part II

Nasmijao me i to dosta puta, ali jednostavno mu užasno zamjeram što je identičan originalu i doslovce u niti jednom segmentu ne odstupa od istoga ili da ponudi nešto svoje. Chow je prelud i sve mi se više sviđa njegova eksravagancija. Zach Galifianakis kao Alan još savršeniji nego u originalu, njemu sam najviše umirao.



6.8

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15229 : 08. Studeni, 2013., 23:37 »
Genijalan serijal.

Ispravak: Genijalna jedinica ostalo su izdrkali nabrzaka. ;)
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15230 : 09. Studeni, 2013., 02:13 »
što sam napisao za aliens da te tako pogodilo?

Rekao si da je Aliens > Alien. Stari moj ne može to tako u javnosti,, :hihi:


to je općeprihvaćeno mišljenje al stvarno.
mislim nije mi bitno ako neko misli drukčije al nije ništa čudno misliti da je aliens > alien, dapače.

al dobro ghaleon lel
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15231 : 09. Studeni, 2013., 12:26 »
Vidim dosta pričate tom Alien serijalu...

Možda bih trebao vidjeti valja li išta... :solidus:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15232 : 10. Studeni, 2013., 16:01 »
:hiha: :hihi:

Star Wars: Episode II: Attack of the Clones (2002)

Baš užasno GLUP film. Lišen bilo kakvog šarma i atmosfere. Scenarij je toliko jadan, pun klišeja, priču nisam kurca skužio ful je ta neka POLITIKA i senat i smeća al ništa nije baš jasno ko tu koga i zašto. Što bi bilo okej al većina filma su ti neki razgovori potpuno nezanimljivi i dječje napisani. Hayden Christiansen je očajan, najužasnije nešto što sam odavno gledao, njegova nesposobnost je naddepresivna. Svi ostali likovi isto iritiraju, najviše retardirani samuel l jackson kao kul ludi jedi sa ful puno znanja, natalie portman grozno i ta njena odjeća, jar jar je imao jednu scenu u filmu i uspio je smorit.  Jedini koji rula je Jango Fett, dosta je kul. Al dizajn tog filma, kako je to sve ružno. kostimi, propsi, arhitektura, tehnika, sve je ODVRATNO. CGI je nadružan jer je se vidi da su onako bili ful samouvjereni u taj top of the line CGI pa su ga hiperkoristili a danas naravno izgleda katastrofalno. Mislim ne katastrofalno, al jednostavno ružno, ne paše, sve izgleda ko mass effect animacija rendom. Al nije ni to problem koliko opa siromašnost svega, taj svijet (koji je uvijek bio smeće da se razumijemo,,,) nema nikakve karakteristike, baš užasno dosadno i nemaštovito.
Akcija je unatoč CGIu dosta OKEJ ništa posebno al bolja od ostalih djelova filma. osim yoda scene, to je grozno. :wildboy: :fpalm:

neznam očekivao sam lošost al prevazišlo mi je očekivanja čak. :hiha:   5/10
« Zadnja izmjena: 10. Studeni, 2013., 16:04 [proGABBEing] Jadran »
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15233 : 10. Studeni, 2013., 17:11 »

Film Enderova igra je rađen po istoimenoj seriji knjiga (za koje nikako da nađem vremena da ih pročitam), tako da nema smisla filmu zamjerati što je glavni lik tinejdžer jer je tako i u knjizi.
kako je moguće ovako nešto smislit umom? jel to što je film prema knjizi daje legitimaciju ičemu jer kao NISU IMALI IZBORA TAKO JE U KNJIZI JEBIGA,,,

mislim samo kažem, ja ovlim male dječake u filmovima,,,

#odgovaranjeNaPunoPostovaProForumUser
I ti se Gero voliš pravit pametan i biti "svakom loncu poklopac", pa ako se knjiga zove "Enderova igra" jer je u njoj glavni lik dječak Ender koji je dobar u igranju (svemirskih taktičkih) igara logično je da će i u filmu koji se zove "Enderova igra" (jer je rađen prema toj knjizi) glavni lik biti dječak Ender a ne neki srednjovječni muškarac koji se zove Ender i koji je dobar u igranju šaha i rješavanju ukrštenica. Ja nisam rekao da "nisu imali izbora jer tako je u knjizi jebiga" nego sam rekao da ako je neko odlučio neku knjigu prenijeti na filmsko platno onda je logično da glavni lik na filmu bude isti kao i u toj knjizi, i da im to ne treba zamjeriti, a u ovom konkretnom filmu Ender je MORAO biti dječak, sve ostalo je nezamislivo. I stvarno ne razumijem šta ti znači ovo: "kako je moguće ovako nešto smislit umom" :fpalm:.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15234 : 10. Studeni, 2013., 17:37 »
nezz asu razumljivo je toliko da ne ntreba razgovarati zamisli da si na večeri i detaljno komentiraš kako koristiš beštek bilo bi čudno iako TOČNO,,,
Nezz asu meni je samo razumljivo da ti pišeš gluposti a misliš da je TAČNO,,,

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15235 : 10. Studeni, 2013., 17:43 »
Kralju govana, odnosilo se na to da to što glavni lik ima 12 godina u stvarnosti tog filma nikako ne objašnjava to što ima i 12 godina i u knjizi. Tvoja primjedba je točna ali besmislena za opravdavanje radnje, koja se mogla opravdati na xy načina koji su i u filmu i u knjizi, tj, stvarnosti knjiga i filma.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15236 : 10. Studeni, 2013., 19:09 »
Kralju govana, odnosilo se na to da to što glavni lik ima 12 godina u stvarnosti tog filma nikako ne objašnjava to što ima i 12 godina i u knjizi. Tvoja primjedba je točna ali besmislena za opravdavanje radnje, koja se mogla opravdati na xy načina koji su i u filmu i u knjizi, tj, stvarnosti knjiga i filma.
Na stranu to što ništa ne kontam šta je cilj ovog tvog posta i šta si ovime htio reći. Ali mi se obratit sa "kralju govana" iako sa tobom uopće nisam komunicirao :fpalm:, prvo mi ništa nije bilo jasno a onda sam skontao da to Gero koristi dva profila  :hihi:

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15237 : 10. Studeni, 2013., 19:34 »
Ne koristi.

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15238 : 10. Studeni, 2013., 19:35 »
ha ha da :hihi:

Da to ovako objasnim, zamisli da si ENDER WIGGIN ili kako se već frajer zove i dođe ti neki lik i kaže "hej frajeru imaš 12 godina koji kurac imaš spašavati svijet??" ti bi mu to objasnio  "HEH ALI TAKO JE I U KNJIZI PA ETO".
Uglavnom, to što si napisao je točno, ali besmisleno kao opravdanje, pa bi zato rekao da se ti malo voliš pravit pametan i biti svakom loncu poklopac ;)

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15239 : 10. Studeni, 2013., 19:50 »
Vidi, ja nisam opravdavao radnju (što ti iz nekog razloga spominješ), ja sam samo rekao da "ne treba filmu zamjerati što je glavni lik klinac jer je film rađen prema knjizi u kojoj je to tako". Eh de mi sada reci iz ove rečenice jel ja opravdavam film ili nešto slično, ja sam samo rekao zašto je to tako jer sam pretpostavljao da ti koji to govore nisu upoznati sa činjenicom da postoje knjige "Enderova igra", dakle nije mi bio cilj šta opravdavat nego samo informisat. Nezz vi ljudi trebate početi čitati postove sa razumjevanjem.
A to mi je sve u potpunosti logično, jbg pa ne možeš raditi film po knjizi a promijenit glavne stvari, onda se ne bi trebao tako zvati. Isto kada bi Harry Potter napravili da u filmu ne bude dijete nego neki odrasli čarobnjak. Ne bi imalo smisla jel da, pa ovdje je isti slučaj i ne vidim zašto dižete frku. Film nisam gledao, možda je sranje a možda je odličan nemam pojma, jedino što znam je da Ender treba biti dijete jer u suprotnom bi fanovi knjige počeli pisati peticije :mrgreen:. A Gera je započeo nekakvu raspravu bez ikakvog razloga, valjda se vodi motom "važno je da se vodi kakva rasprava pa makar oko nevažnih gluposti".
« Zadnja izmjena: 10. Studeni, 2013., 19:54 Adam Jensen »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9