HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1707638 Hitova
*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15180 : 05. Studeni, 2013., 08:14 »
Ako si gledao prva dva dijela,svidjelo bi ti se.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15181 : 05. Studeni, 2013., 08:19 »
:tired:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15182 : 05. Studeni, 2013., 21:34 »
Al prvi čak i nije loš, a ovaj je slabiji dosta jer su forsirali jako 3D zajebanciju.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15183 : 05. Studeni, 2013., 21:38 »
Ali gledao sam sva 3 i o tome obavijestio ljude kroz ovu temu :wildboy: čemu onda "Ako si gledao prva dva dijela,svidjelo bi ti se. " ... ne samo da je prva riječ krivo upotrebljena...

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15184 : 05. Studeni, 2013., 22:01 »
Dobro, u redu je da si ti gledao. Samo govorim da je prvi dio bez sumnje bolji. Al iskreno da ti kažem, ja ne bih u novom dao 5/10. Nije to sad nešto naj ikad, al išlo bi to do 6.5, pa čak i 7 za mene.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15185 : 05. Studeni, 2013., 23:23 »
Kriste...
Jel smije imat svoje dojmove i mišljenje?
:(

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15186 : 05. Studeni, 2013., 23:47 »
Dobro, u redu je da si ti gledao. Samo govorim da je prvi dio bez sumnje bolji. Al iskreno da ti kažem, ja ne bih u novom dao 5/10. Nije to sad nešto naj ikad, al išlo bi to do 6.5, pa čak i 7 za mene.
Ocjena treba biti 7,slažem se.
Drugi dio je najbolji(bar meni)definitivno 10.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15187 : 06. Studeni, 2013., 00:27 »
Kriste...
Jel smije imat svoje dojmove i mišljenje?
:(
Pa dobro, i u čemu je onda problem? On je iznio svoje mišljenje, ja svoje i manjamax svoje. ;)
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15188 : 06. Studeni, 2013., 07:41 »
O filmu Harold & Kumar...

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15189 : 06. Studeni, 2013., 08:27 »
Film je meni definitivno jedan od najboljih,možda čak i najbolji.Volim parodije.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15190 : 06. Studeni, 2013., 10:40 »
^^
Pogađam: fan Hot Shots-a i filmova L. Nielsena?

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15191 : 06. Studeni, 2013., 11:08 »
Friday, prejeba je film.
19TH50

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15192 : 06. Studeni, 2013., 11:18 »
prejeba :))))

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15193 : 06. Studeni, 2013., 15:21 »
As ti gospe, on je torcida. :hiha:

Ali prejeba 10/10. :ementaler:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15194 : 07. Studeni, 2013., 13:36 »
Ender's Game

Ove godine me SF filmovi uredno iznenađuju svojom pričom, akcijom i idejama. Ni ovaj film ne zaostaje, mada je za koplje ispod Gravitya, Obliviona i Pacific Rima.
Nimalo me nije smetalo što se radnja odvija oko klinca koji bi trebao biti veliki vođa i spasitelj naše predivne planete i njenih žitelja. Harrison Ford po običaju kulira i igra pametnu ulogu i uz to je još "veliki autoritet" malom Enderu... Hahahahahahaha :mrgreen:
Asa Butterfield ponekad malo iritantan u svojoj ulozi, ali za klinca jako dobra glumi. Pojava Bena Kingsleya me iznenadila pošto baš i nisam znao previše o filmu prije gledanja, niti sam vidio trailer. Taj čovjek je neuništiv.
Akcija u samom filmu je veoma dojmljiva i to je ustvari i najbolji dio samog filma. Kraj me isprva ostavio pomalo razočaranim, ali sam ubrzo skontao da nas vjerojatno uskoro očekuje nastavak. I nebi imao ništa protiv.

Ocjena: 7/10


Pacific Rim


O ovom filmu je već sve napisano, a ja se mogu pridružiti pozitivnim kritikama. Odlična scenografija, jebena akcija, stvorenja i roboti jebeno izgledaju! Samo je gluma malo ispod te cijele razine. Ali nije da je to najbitniji segment za ovakav tip filma. Pa nisam previše razočaran.
Skup film, jako skup... Ali je svaki dolar utrošen sa razlogom i uživao sam u filmu.

Ocjena: 8/10


Elysium

Ovo je tip filma koji mi niti smrdi, niti miriše... Vizualno i akcijski vrlo dobar, ali fali mu ono nešto. Nije me uspio maksimalno zainteresirati, na momente mi je čak i bio dosadan. Matt Damon bi trebao biti glavni nosioc samog filma, ali mu to baš i nije uspjelo. Ili sam ja možda previše očekivao od njega nakon podosta dobrih uloga u njegovoj bogatoj karijeri?
Film u kojem je teško reći tko su negativci, a tko pozitivci. Tko postupa moralno, a tko ne. Jerbo se čini da svi igraju na svoju kartu. A tu onda naravno najviše stradavaju nemoćni građani. Već toliko puta viđen scenarij, samo malo drugačije upakiran.

Ocjena: 6/10


Dead of night


Nema ovdje baš nekih horor elemenata. prije bi ovo bio čisti psihološki triler koji treba pažljiuvo gledati.
Odličan film u svim segmentima. Baš me je ugodno iznenadio. Svaki lik je imao neku svoju nadnaravnu priču, kraj intrigantam, gluma odlična, dijalozi dodatno dižu napetost filma i više ni sam nisam znao kome vjerovati. Doktorova priča mi je na kraju bila najbolja i najintrigantnija. Bilo je tu i humornih elemenata.
Film koji bi se većini filmoljubaca trebao dopasti.

Ocjena: 8.5/10
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9