HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1706375 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18315 : 03. Studeni, 2017., 06:56 »
Eto, i ja ga pogledao, osvrt je na linku.
Čisto solidan Marvelov filmić, sa standardnim Marvel problemom :)

http://youtu.be/iXUGej3L-xk

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18316 : 07. Studeni, 2017., 09:15 »
The Cabin in the Woods (2012)

Očekivao sam klasični horrorac tipa grupica tinejdžera ode na osamljenu vikendicu i neki luđak ih počne ubijati jedno po jedno. Međutim, ovaj film ima mnogo dublju radnju, štaviše bio sam ubjeđen da je rađen po nekoj knjizi Stevena Kinga ali ipak pogrešno sam pretpostavio. Možda nije među najstrašnijim ali je svakako među najzanimljivijim novim horrorrima.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18317 : 07. Studeni, 2017., 11:27 »
Počeo/nastavio gledati Star Trek: Deep Space 9, tamo gdje sam nekad davno stao u osnovnoj školi prije 11-12 godina. Mislim da mi je i dalje najdraži Star Trek serijal, iako se u kasnijim sezonama baš vidi da glumac koji glumi kapetana i nije najnormalniji na svijetu. :D

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18318 : 09. Studeni, 2017., 14:07 »
Počeo/nastavio gledati Star Trek: Deep Space 9, tamo gdje sam nekad davno stao u osnovnoj školi prije 11-12 godina. Mislim da mi je i dalje najdraži Star Trek serijal, iako se u kasnijim sezonama baš vidi da glumac koji glumi kapetana i nije najnormalniji na svijetu. :D

On jedini nije kapetan, on je Commander Sisko ;)
Ali da, slazem se s tobom, i meni je ovo najdrazi ST :)
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18319 : 09. Studeni, 2017., 14:44 »
Atomic Blonde

totalno me razočarao, baš je bezveze film

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18320 : 09. Studeni, 2017., 14:58 »
Počeo/nastavio gledati Star Trek: Deep Space 9, tamo gdje sam nekad davno stao u osnovnoj školi prije 11-12 godina. Mislim da mi je i dalje najdraži Star Trek serijal, iako se u kasnijim sezonama baš vidi da glumac koji glumi kapetana i nije najnormalniji na svijetu. :D

On jedini nije kapetan, on je Commander Sisko ;)
Ali da, slazem se s tobom, i meni je ovo najdrazi ST :)

Molim lijepo, upravo vodi Defiant Drugi, ilitiga Sao Paulo :D Rank nema veze, dok god si glavni na brodu si kapetan :D (bila prije par epizoda baš ta tema pa pametujem :D). Ali da, DS9 mi je genijalan, tamniji od ostalih, s odličnom pričom i ratom. Sad sam na sedmoj sezoni i fali mi Jadzia Dax. Ezri je simpa, ali Jadzia je bila maca i pol.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18321 : 09. Studeni, 2017., 15:06 »
Atomic Blonde

totalno me razočarao, baš je bezveze film

Kak te taj film uspio razočarat? Pa kaj si imal velika očekivanja?

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18322 : 09. Studeni, 2017., 15:26 »
Ja sam gledao nesto i svida mi se.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18323 : 09. Studeni, 2017., 21:07 »
Dances with Wolves (1990)



Već neko vrijeme mi stoji na listi za gledanje ali me do sada uvijek odbijalo trajanje filma. Danas sam napokon odvojio tih 4h i bilo je fenomenalno filmsko iskustvo. Ne bih ga nazvao westernom nego prije epskom avanturom u wild west settingu.

Kevin Costner je vojnik američke armije koga na vlastiti zahtjev prebace u istureni kamp na samoj granici sa indijanskom teritorijom. Spori ali ne dosadni tempo, američka divljina, prvi kontak sa indijancima, sukob civilizacija, prijateljstvo, ljubav, sukobi sa drugim indijancima i američkom vojskom... i sve to vrhunski snimljeno.

Posebna vrijednost ovakvih filmova je što podsjete na jedan od najvećih genocida u historiji, počinjen od strane te "najdemokratičnije države" kako oni vole za sebe kazati.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18324 : 09. Studeni, 2017., 21:30 »
Ja sam opet pogledao "O Brother, Where Art Thou" i napravio mini komentar gdje sam naglasio zašto je ovaj film bitan za filmsku industriju. Pa bacite oko ako vam se gleda.

http://youtu.be/165PJP2NaSU

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18325 : 11. Studeni, 2017., 06:02 »
Počeo/nastavio gledati Star Trek: Deep Space 9, tamo gdje sam nekad davno stao u osnovnoj školi prije 11-12 godina. Mislim da mi je i dalje najdraži Star Trek serijal, iako se u kasnijim sezonama baš vidi da glumac koji glumi kapetana i nije najnormalniji na svijetu. :D

On jedini nije kapetan, on je Commander Sisko ;)
Ali da, slazem se s tobom, i meni je ovo najdrazi ST :)

Molim lijepo, upravo vodi Defiant Drugi, ilitiga Sao Paulo :D Rank nema veze, dok god si glavni na brodu si kapetan :D (bila prije par epizoda baš ta tema pa pametujem :D). Ali da, DS9 mi je genijalan, tamniji od ostalih, s odličnom pričom i ratom. Sad sam na sedmoj sezoni i fali mi Jadzia Dax. Ezri je simpa, ali Jadzia je bila maca i pol.

Da, zenska je bombon :)
DS9 mi je naj zbog dosta akcije, dosta komedije (epizode sa Quarkom i njegovom ekipom), i opcenito nekako najbolji balans svega sto se meni svidja plus taj mracniji ton serijala.
Puno ljudi je DS9 top, ako sam ja uspio dobro shvatit postoje vise manje dvije vrste trekkija, mi koji volimo DS9 i oni koji vole TNG koje meni drag ali na momente zna bit bas naporan.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18326 : 13. Studeni, 2017., 09:53 »
Bad Moms (2016)

R | 1h 40min | Comedy | 18 August 2016 (Croatia)



★★½

Okej i skroz gledljivo. Ima zabavnih i smješnih trenutaka i scena. No glazba mi je u onom slow mou jebeno pretjerana; doslovce najgori momenti filma, tipa ono dok vozi sa špagetima po faci; čemu takve gluposti u ovakvim komedijama. To može biti zabavno samo klincima sa mlječnim zubima, staricama u staračkom domu Sesvete i amerikancima. Kasnije ima taj feel good feel koji mene uvijek kupi pošto sam slab na to. Isto tako loše mame video poslije filma mi je baš kul i cheesy. Inače nebih gledao, no kad te žensko nagovori, moraš gledat. Al ajde svejedno bih pogledao radi Mile. Tu ženu jebob i ženiob.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18327 : 13. Studeni, 2017., 12:19 »
Mogu ti reći da mi je prvi dio bio sasvim solidan, ugodno iznenađenje zapravo (isto gledao s boljom polovicom). Nadam se da je drugi na istom putu, iako sumnjam da ćemo ga gledati u kinu, nije mi to film za kino. Idem ovih dana pogledati novog Poirota (i cura i ja veliki fanovi malog prokletog Belgijca), nadam se da će biti dobar.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18328 : 13. Studeni, 2017., 13:38 »
To bi pogledao jedino radi Mile Kunis.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18329 : 13. Studeni, 2017., 21:52 »
Commando (1985)

1h 30min | Action, Adventure, Thriller | 4 October 1985 (USA)



★★★½

Ae; legendaran je ma kaj god itko kaže za film. Odlična over the top akcija, sa glupim scenama koje su baš savršeno glupe. Čak mi je sada prvi dio filma još draži nego prije. A zadnji put sam film gledao prije 15 godina sigurno. Arnold je stvarno savršen u filmu. Ima stvarno dobrih scena, koje se sada posebno cijene pogotovo od ljubitelja akcijskih filmova osamdesetih i devedesetih. Već se onda vidjelo da bu mala Alyssa Milano jednom bila jebob! Baš mi je pasalo na ovakav dan glupava akcija poput  ove.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9