HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1706337 Hitova
*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18375 : 29. Prosinac, 2017., 20:28 »
Prva 3 dijela su sve bolji od boljeg, prva dva imaju bolju atmosferu al treći ima bolju radnju i likove. Šteta što su usrali sa četvrtim i petim nastavkom

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18376 : 29. Prosinac, 2017., 22:46 »
Daddy's Home (2015)

Marketing nastavka je vrlo jak pa sam odlučio pogledati prvi film za koji nikad nisam čuo. Bolje da nisam. Na momente je jako dobar, ali je većinski baš jako loš, toliko loš da sam ga gledao u 2 navrata jer sam prvi put ugasio film nakon pola sata. 5/10, nategnuto.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18377 : 30. Prosinac, 2017., 22:58 »
Stronger(2017) 7/10

The only living boy in New York(2017) 7/10
-Dobra sapunica. :)

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18378 : 01. Siječanj, 2018., 16:29 »
The Dark Tower 2017



Odlican materijal za film, nisam citao knjige al morat cu to pod hitno ispravit, jer vidim da tu ima odlicnog materijala. Film bi bio odlican da je bio barem sat vremena duzi i da nije sve tako uzurbano, vec nakon 10 minuta se toliko stvari izdogada, a film nije ni krenuo, a isto tako i zavrsi. 90 minuta je bas premalo za docarat takav svjet, pricu i likove i iako mi se film svidio radi price i svega ipak moram priznat kako je pomalo los. McConaughey kao carobnjak je odlican, Idris Elba kao revolveras takoder jako dobar, ovaj mali mi je u pocetku filma bio dosta los, al nakon nekih pola sata gluma mi je bila puno, puno bolja. Svida mi se prica i likovi i hitno narucujem knjigu jer vidim da to mora bit nesto dobro. Film su nazalost previse rushali i zato su ga pokvarili.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18379 : 02. Siječanj, 2018., 06:30 »
Live Free or Die Hard (2007)

PG-13 | 2h 8min | Action, Adventure, Thriller | 2 August 2007 (Croatia)



★★★★

Uncharted meets Die Hard i ja lajkam. Doduše avion scena je stvarno malo previše. Sve ostalo ide u službu prejebenog  John McClanea. Nestao šarm starih filmova, a novim modernim su se neke stvari morale promjeniti. Sve ostale scene jako pozdravljam. Općenito volim Timothy Olyphanta pa mi je i Thomas Gabriel dobar negativac sa svojom ekipom plaćeničkih šabana. Iako mi je originalna trilogija draža, ovaj tu modernjak ne zaostaje puno. Sjećam se da je nastavak još otišao dalje u krajnost sa "nemogućim" scenama, baš bum ga pogledao ovih dana.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18380 : 02. Siječanj, 2018., 10:08 »
To je cetvrti dio ? Meni je taj dosta dobar akcic,nije kao origigi trilogija ali nije mi njesra kao petica.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18381 : 02. Siječanj, 2018., 10:32 »
Ae.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18382 : 02. Siječanj, 2018., 10:41 »
Lady Bird (2017)
Djevičanski seks s prevelikim očekivanjima /10

The Disaster Artist (2017)
Malo se neugodno smijati retardu /10

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18383 : 02. Siječanj, 2018., 11:24 »
Blade runner 2049(2017) 7/10
-Ne sjećam se kada sam zadnji puta vidio razvučenije scene u filmu. Prvi puuuno bolji, ali i ovaj je okej.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18384 : 02. Siječanj, 2018., 21:13 »
Bright 6/10

Ne znam što da mislim o tom filmu. Sama ideja je super. Postaviš orkove, vile, vilenjake i ljude u moderan svijet
ali izgleda da dalje od toga nisu znali što da naprave.
Sam cilj filma je nezanimljiv a radnje oko toga cilja su čista akcija i ništa više.
Dva glavna lika donekle spašavaju stvar ali sve u svemu nije film kojeg ću opet pogledati.
Mada sama podloga priče ima jako puno potencijala, vjerojatno bi kao serija bila daleko uspješnija makar su
u vrijeme trajanja filma mogli napraviti puno više.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18385 : 02. Siječanj, 2018., 21:31 »
Isto sam pogledao Bright, još neki dan, i skroz ok film. 7/10. Nije me razočarao jer nisam puno očekivao, a volio bih dublje ući u samu priču s potencijalnim nastavcima. Sasvim solidan film.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18386 : 02. Siječanj, 2018., 21:39 »
Ne znam. Mislim, ima nekih interesantnih likova ali kada pogledam da se nakon svih dešavanja u filmu nije
dogodilo ništa bitnoga i da je sve ostalo skoro na istome onda ne znam...
Jedino ako su sa krajem htjeli otvoriti put za nastavak, onda OK. Ovako je to kao mad Max. Puno akcije, lijepe akcije,
dobre podloge i niti jedne stvarno bitne stvari u filmu koja bi bila objašnjenje za toliko akcije :D

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18387 : 02. Siječanj, 2018., 22:17 »
War for the Planet of the Apes (2017)

Nisam još gledao novi SW ali od ovih što sam pogledao ovo mi je najbolji film godine. Ko bi očekivao da će nastati ovako kvalitetna trilogija na ovu temu, mnogo bolje od starih Planet of the Apes filmova.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18388 : 07. Siječanj, 2018., 07:16 »
The Hobbit: An Unexpected Journey (2012)

PG-13 | 2h 49min | Adventure, Family, Fantasy | 13 December 2012 (Croatia)



★★★★★

Neznam zašto ima tako nisku ocjenu na IMDB-u. Serijal meni jednako drag i kvalitetan kao i LOTR. Ova jedinica mi je bez mane film! Savršeno drag, smješan, zanimljiv, atmosferičan i sa predivnom slikom. Gledao neku 25GB brutalnu verziju. Nevjerojatno kako film dobro izgleda. Tolkien je stvarno napisao čudo od tog svijeta; a Peter Jackson sve to pretvorio u umjetničko djelo zvano sedma umjetnost. Mrzim Tolkienovu obitelj što nedaje prava da se dalje snimaju filmovi po njegovom receptu.
« Zadnja izmjena: 07. Siječanj, 2018., 07:19 Cole »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18389 : 07. Siječanj, 2018., 07:28 »
Molly's Game (2017)

R | 2h 20min | Biography, Drama | 7 December 2017 (Croatia)



★★★★
Cinestar

Velik fan Jessice Chastain i prije ovog filma, a nakon vau! Bila mi je ona lijepa i prije, ali toliko je tu glamurozna i seksipilna da mi je ponovno upaljen horny time. Zanimljiv pristup filmu kroz naraciju. Sviđa mi se ideja, plot, cijela priča. Idris Elba odličan! Svakako se isplati otić u kino ovo pogledat. Mene baš iznenadio kvalitetom film. Istina tome sam se i nadao, te me kupio trailerom. Jessica napravila odličan posao i puno mi je bila zanimljivija i hot od prave Molly Bloom. Preporuka.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9