HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1706355 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18420 : 31. Siječanj, 2018., 11:45 »
kod mi se sjebao

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18421 : 31. Siječanj, 2018., 20:38 »
Mene je taj nastavak razočarao. Nije on loš, štaviše jedan je od boljih akcijskih filmova ali obzirom na ljestvicu koju je postavio prethodnik ostao sam razočaran. Jedine stvari koje su mi se svidjele su soundtrack (iako ni približno dobar kao u kecu) i onih par sekundi scena sa Spartancima. Dok je u kecu sa Spartancima borba bila čista umjetnost, ovdje to sve izgleda isforsirano, a i slatka Lena Heady iz prvog dijela je Cercei bitch ovdje (inače primjetio sam da nakon GoT-a u svim filmovima reprizira tu ulogu). Osim toga prvi dio je obilovao tolikim epskim scenama, od kojih su neke već postale stvar opšte kulture, a po čemu ćemo pamtit nastavak? Evinim dojkama.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18422 : 31. Siječanj, 2018., 20:50 »
jeste vi normalni  :hihi:

nedavno sam naletija na to sranje na tv-u i ono, nije da ne volim akcijske filmove, volim

al ovo je toliko LIJENO napravljeno smeće da sam se zapita jel ovo ozbiljno rađeno ili sprdnja,,,
ti kretenski dijalozi  :hihi: napisani doslovno za low IQ ljude, da se nebi slučajno itko pogubija u praćenju te INTELEKTUALNO ZAMRŠENE radnje,,,

ne kužim se u te MONTAŽE i ostale tehničke stvari,,,al meni kao rendom gledaču je posebno zapelo za oko tako sramotno amatersko montiranje scena, debilno osvjetljenje i općenito kostimografija i efekti,,,užasno STERILNO negledljivo,,,i taj TREŠ slow motion di se doslovno NIŠTA ne događa, liku kapa krv sa čela valjda 5 minuta, onda ne mogu ni zamislit kakav je prethodni film ako ga je bilo više nez,,,očito eto rađeno da napune film vremenom,,,što dovoljno govori o tome koliko je malo emocije i strasti uloženo u ovaj film, tj. koliko je očito isprazno od sadržaja i smisla,,,
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18423 : 31. Siječanj, 2018., 20:53 »
Ne shvaćaš filmove, ti si više za ne drkanje, krafne, pekare i seks. :hiha:

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18424 : 31. Siječanj, 2018., 21:45 »
x
Dovoljna je samo ova jedna scena da ti pobije sve što si tu napisao:
https://www.youtube.com/watch?v=p-Uxqt1Hai4

P.S. Jel ovo jedino ja imam problema sa prikazivanjem videa ili je nešto do foruma?
« Zadnja izmjena: 31. Siječanj, 2018., 21:48 Adam Jensen »

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18425 : 01. Veljača, 2018., 21:28 »
misliš da potvrdi što sam napisao

slow motion, neki glupi ton boje...sve gumeno, još ovo ŽITO  :hihi: kako estetski ružno bgt

Ne shvaćaš filmove, ti si više za ne drkanje, krafne, pekare i seks. :hiha:

počea sam gledat u zadnje vrime malo filmiće;;

sviđa mi se TIM BURTON,,,hu hu

Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18426 : 01. Veljača, 2018., 22:33 »
misliš da potvrdi što sam napisao

slow motion, neki glupi ton boje...sve gumeno, još ovo ŽITO  :hihi: kako estetski ružno bgt
Kažu da je ljepota u očima posmatrača, pretpostavljam da je to jedna od većih svjetskih istina

P.S. Žito  :hug:
https://www.youtube.com/watch?v=zr43gIn88zM
« Zadnja izmjena: 01. Veljača, 2018., 22:35 Adam Jensen »

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18427 : 04. Veljača, 2018., 12:34 »
Pogledah Shape of water
9/10
Likovi su odlično realni...svaki se ponaša i reagira kako čovjek očekuje
Režija i scenarij su...vrh ponude u holivudu
Manje CGIa može biti više. To ovaj film dokazuje
Neću puno više reči od ovog...ali fenomenalan film

Thor Ragnarok 8/10

Još uvijek me MCU filmovi uspiju pozitivno iznenaditi.
Prijelazi iz akcije u komediju u ozbiljnost i opet u neozbiljnost- odlično
Likovi odlični.
Isuse mileni, kako mi je draga glumica ova Cate Blanchett.
Mislio sam da je bila savršena kao vila u LOTRu ali ovdje...jednako savršena.
Taj glas...ekvivalent jednom Freemanu. A i dobro izgleda, što je bonus :D
Opet...likovi su taman kaki moraju biti.
Jedina mana oko njih je spojler kada ona Valkyrie ratnica malo prelako popusti.
Ja bi taj dio držao malo napetijim,
možda da se pojavi u nekoj kasnijoj sceni kada ju ne očekujem ali dobro...

Van toga film mi je bez nekih većih mana u scenariju. Nije to mana ali ono...moglo je to bolje
Zadnja borba traje mrvicu prekrako ali ajde...nije strašno.
Glumci su odlični a opet, likovi su okarakterizirani savrseno. Radnja ima logike i to je uglavnom to.

Geostorm 7/10

Od mana moram nabrojati...
Čemu toliko lošeg CGIa? Zašto u današnjim filmovima katastrofe treba baš toliko katastrofe?
I kako bi bilo moguće nakon toliko katatrofe da se Zemlja poravi? Nema šanse za ljude...ili jako malo.
I fali malo više herojstva poput onog iz Armageddona i neke pravde poput one iz Vulkana.

Inače...interesantan film.
Glumci dobri.
Likovi interesantni.
Ona iz predsjednikove zaštite je za oženiti odmah, kao što reče predsjednik

Film ima više badass scena u potjeri od zadnja dva Brza i Žestoka zajedno.
Ona fora sa pecanjem je očita ali logična. Nisam odmah shvatio odkud ovaj vuče te neke brojeve ali eureka..uspio sam. Bio sam na pola u snu pa si ne zamjeram.
Obećanja i njihova izvršenja djetetu su važna i super je kada se na ovakvom filmu održe.
Film kao da govori o HAARP tehnologiji koja postaje javna tajna ali imamo sve više dokaza o tome.
Radnja je uglavnom logična.
Sve u svemu solidan film.
Muči ih fizika kod CGI scena  ali nije to takav blockbuster da bi im zamjerio.

I drago mi je da Amerikanci ne spašavaju zajeb od drugih kontinenata nego su Ameri napravili problem pa ljudi sa svih kontinenata spašavaju van onog debila ua kojeg sam sumnjao, makar na čelu sa amerom koji to nije.
Tako da je to veliki plus od mene :D

« Zadnja izmjena: 04. Veljača, 2018., 12:37 baDarmageddoN »

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18428 : 04. Veljača, 2018., 15:26 »
Vraćam se ja dobrim starim filmovima

Pogledah opet Dirty dancing (original, naravno) 10/10

Slijedi Step up 2 9/10

Pa ostatak dana idemo učiti njemacki (jedva čekam)

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18429 : 04. Veljača, 2018., 17:29 »
Murder on the orient express(2017) 8/10
-Svidio mi se film. Malo tu još nešto fali da bude odličan, ali ovako je okej.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18430 : 04. Veljača, 2018., 21:21 »
Bad Moms 2

Gledali 20 minuta i ugasili. Prvi dio je bio baš ok, ovo je isforsirani (loš) humor od prve minute.


@baDarmageddoN
Obožavam film kao medij baš iz ovog razloga, tebi je Dirty Dancing 10/10, meni jedva 3/10. I to je ok, subjektivnost umjetnosti, najbolji primjer.  :piva:

*

Aria

  • ***
  • 699
  • This too shall pass
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18431 : 04. Veljača, 2018., 22:01 »
@dinodinix

Slažem se. Glumačka postava je fenomenalna i priča je bila zanimljiva, no opet… kao da nešto nedostaje da bude izvrstan.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18432 : 05. Veljača, 2018., 00:29 »
Only the Brave (2017)

PG-13 | 2h 14min | Biography, Drama | 20 October 2017 (USA)



★★★★½

Filmčina! Nevjerojatno dobro ispričana ionako nevjerojatna priča! Likovi, tj. casting je fenomenalno odrađen. Taman traje film da se povezeš s većinom likova. Stvarno na poseban način te priprema da te na kraju uhvati nespremnog na sami kraj. Zato je dobro neznat kako teče istinita priča. Moram priznat da me slomio na kraju. Josh Brolin kao i uvijek - maestralan. Jeff Bridges nisam naviknuo gledat u ovakvoj ulozi. A kao da mu je nešto bilo s facom/licem, a nemogu shvatiti što. Ostali likovi da ne nabrajam su mi također fenomenalni. Stvarno svima IRL svaka čast. Dobro je ovakve filmčine pogledat van kina, da se nemoraš suzdržat kada te slome emocije. Vrhunski.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18433 : 05. Veljača, 2018., 17:42 »
Only the Brave (2017)

PG-13 | 2h 14min | Biography, Drama | 20 October 2017 (USA)



★★★★½

Filmčina! Nevjerojatno dobro ispričana ionako nevjerojatna priča! Likovi, tj. casting je fenomenalno odrađen. Taman traje film da se povezeš s većinom likova. Stvarno na poseban način te priprema da te na kraju uhvati nespremnog na sami kraj. Zato je dobro neznat kako teče istinita priča. Moram priznat da me slomio na kraju. Josh Brolin kao i uvijek - maestralan. Jeff Bridges nisam naviknuo gledat u ovakvoj ulozi. A kao da mu je nešto bilo s facom/licem, a nemogu shvatiti što. Ostali likovi da ne nabrajam su mi također fenomenalni. Stvarno svima IRL svaka čast. Dobro je ovakve filmčine pogledat van kina, da se nemoraš suzdržat kada te slome emocije. Vrhunski.

Danas sam ga opet pogledao koliko mi je bio poseban i dobar.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18434 : 07. Veljača, 2018., 17:51 »
Nekako sam uspio mimoići ove odlične filmove i sada sam ih napokon pogledao. Osobito je dobar 21 gram.  :thumbs:

21 grams (2003) 9/10

Chocolat (2000) 8/10

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9