HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1703473 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17040 : 06. Ožujak, 2015., 00:15 »
Tko je Selphie?

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17041 : 06. Ožujak, 2015., 00:16 »
Admin na Ributu.

Aha, znači laže. Tu smo dakle.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17042 : 06. Ožujak, 2015., 04:02 »
Fifty Shades of Grey (2015) ★★★½

Boli me briga za knjigu, općenito žensku opsjednutost i općim hypom, ali meni je bio dosta dobar. Osim što očekujem od filma da me zabavi i zainteresira, očekujem i uvjerljivu glumu, a ovaj film to pruža. I Dakota i Jamie su odglumili uvjerljivo i iskreno. Baš sam osjetio njezin strah, požudu te interes, kao i njegove motive i sjebanost. Uglavnom uživao sam u ovih nešto manje od dva sata. No opet ovo nema sredinu, pa ili će nekome kao i meni ovo biti dobar ili će sasut drvlje i kamenje. No čitanje knjiga nije moja šalica čaja, pa nikad nemoram birati što mi je bolje ili da mi sekundarno gledanje/čitanje pokvari već stvoren dojam sa primarnim gledanjem/čitanjem. Veselim se nastavku.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17043 : 06. Ožujak, 2015., 15:42 »
Zato što očito nemogu progutat kak ih je pojelo vrijeme i u tom svom tehničkom aspektu imam osjećaj kao da gledam Mikea Myersa, a ne Bonda.
A vrijeme nije nikakav izgovor, jer jako puno filmova iz 50-tih je puno ozbiljnije, tehnički savršenije i nema tu šašavu rash atmosferu u filmu. Primjerice sedmorica veličanstvenih.

Mogu razumijeti da ti se ne sviđa hrpa onih iz Moore ere... ali da su klasici sa Conneryjom, tipa Rusija ili Goldfinger šašava zajebancija? Ne. :kava: Oni mene daleko najviše vuku na Hitchcockov stil, upravo TO što spominješ (ozbiljnije, tehnički savršenije...), zato mi stvarno nije jasno kako ti se nešto takvo ne može sviđati... Jedino ako si mislio tek na ove kasnije iz kasnih 70-ih i 80-ih; jer činjenica je da su nakon On Her Majesty's Secret Service (Meni i dan danas jedan od najboljih u serijalu... tipa Top 3) komotno otišli u drugom, blesavijem smjeru. Ali, ne znam sa vas ostale, ali meni kao dugoročnom Bond fanu i oni sa sobom donose veliku razinu šarma, samo na drugačiji način.

Kažem još jednom, ako nisi uhvati se prvih 5, 6 filmova u serijalu.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17044 : 06. Ožujak, 2015., 15:47 »
da, dr no je zaista esencijalno gledanje,,,, lol

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17045 : 06. Ožujak, 2015., 15:52 »
Nije, ali je odlična odskočna daska za serijal i razlog zbog koje su napravljeni From Russia With Love i Goldfinger.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17046 : 06. Ožujak, 2015., 16:18 »
Tko je Selphie?

Uz to sto je admin, pise za Ribut i cini mi se Vidi, a mozda ej to ipak PCchip.
Lucija Pilić. :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17047 : 06. Ožujak, 2015., 20:07 »
Goldfinger, A View to a Kill i From Russia With Love su mi tri najbolja filma iz serijala (tim redoslijedom). Nije da to ikog zanima, ali ja sam to želio i morao napisati jer to tako hoću. :ementaler:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17048 : 07. Ožujak, 2015., 04:22 »
Terminator 2: Judgment Day (1991) ★★★★½

Šteta što se theme song proteže samo kroz uvodnu špicu i odjavu, jer bi bilo energične ejakulacije filmske tekućine da je puštena uz akcijske scene. Arnold Schwarzenegger je valjda vizualno najsavršeniji u karijeri. Nemoguće ga je nevoljet u ovome filmu. Scena gdje se pokušava smijat Connoru je vrh. Nevjerovatna razlika u prvom i ovome filmu u njegovoj pojavi. Linda Hamilton je vrlo vrlo poželjna u Judgment Dayu. Robert Patrick, eh on da. Odličan villain, ali te rupe od metka malo jedu film xD. Nije ništa strašno, ali izgleda dosta jeftino. Izuzev toga, sve scene s njim rulaju naravno. Zasluženi oscari u svakom slučaju.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17049 : 07. Ožujak, 2015., 10:05 »
Hellboy (2004)


Nešto me ovaj film nikad nije privlačio iako sam ljubitelj žanra, ali sam se evo konačno natjerao da ga odgledam. Iako definitivno ima svojih čari, vizuali su dosta dobri a Hellboy, kojeg utjelovljuje Ron Perlman, dosta cool lik, ali fali mu nešto i konačni proizvod ne odskače puno iznad prosjeka. Poprilično zabavan za jedno gledanje ali nije od filmova za koje ćete osjećati potrebu da ih ponovo odgledate.
7

Hellboy II: The Golden Army (2008)


Primjer kako se trebaju raditi nastavci. Ne znam jel zbog većeg iskustva reditelja, obimnijeg budžeta ili nečega trećeg, ali ovo je za klasu kvalitetnije od prethodnika. Savršena zaokružena cjelina, počevši od smislenije radnje, upečatljivijih likova prije svega glavnog negativca čije motive razumijemo i čak empatišemo s njim, pa do mnogo atraktivnije akcije, a vizuali su odveć bili vrhunski. Ovo će se sigurno još nekad odgledati. GG del Toro :thumbs:.
9
« Zadnja izmjena: 07. Ožujak, 2015., 10:06 Adam Jensen »

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17050 : 09. Ožujak, 2015., 10:38 »
Black Butler

Kad sam skidao ovaj film, nisam ni znao da je to radjeno prema animeu. Vidim da ima dosta losu ocjenu na IMDBu, premda se meni dosta svidio.
Jedino su kraj usrali do daske, razukli ga na 30+ minuta sa nekim dubioznim razmisljanjima i glupostima...inace prvih 1:20 h filma je bas dobro.


Ineherent Vice

Odlican film! Bas mi je falilo malo ovakvog ludila. Dok je J. Phoenix odglumio tako-tako, Josh Brolin je razvalio, ima tih par scena di frajer zdere sve i svasta koje su savrsene, a pogotovo scena pred kraj filma :ave:
Obavezno pogledat ko nije.
« Zadnja izmjena: 09. Ožujak, 2015., 10:39 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17051 : 09. Ožujak, 2015., 11:36 »

Ineherent Vice

Odlican film! Bas mi je falilo malo ovakvog ludila. Dok je J. Phoenix odglumio tako-tako, Josh Brolin je razvalio, ima tih par scena di frajer zdere sve i svasta koje su savrsene, a pogotovo scena pred kraj filma :ave:
Obavezno pogledat ko nije.

+1, ali jedino mi nije jasno za Phoenixa. Po meni je bio frajer savršen, kao i uvijek. Istina, uloga je vrlo suptilne i ne-šminkerske prirode jer je cijelo vrijeme napušen (Vjerojatno za ozbiljno), no takva mi je bila radost gledati ga kako se gubi u velikom svijetu kao petogodišnje dijete, i malo po malo mu stvari sinu u glavi pa skelji jedan od svojih besprijekornih izraza lica..
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17052 : 09. Ožujak, 2015., 22:39 »
Daj mi sada objasni ovo.
Kako su Craigovi Bondovi trash akcija? Osim ako ih nisi gledao napušen, onda je Pasija humoristična drama. :piva:

 "sve jebe i sve ubija"

p.s. veliš za T1000 da su mu rupe zgledale malo jeftino.
pa lol devesprva je.
« Zadnja izmjena: 09. Ožujak, 2015., 23:32 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17053 : 10. Ožujak, 2015., 02:36 »
Što ne umanjuje činjenicu da izgleda i dalje jeftino. :mrs:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17054 : 10. Ožujak, 2015., 10:47 »
Cole, poradi na rasporedu riječi u rečenici... :hiha:
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9