HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1702598 Hitova
*

kinaivan

  • **
  • 250
  • 60% of time, it works every time
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17175 : 28. Travanj, 2015., 21:32 »
P.S.: Jel ovo podljednji film Robina Williamsa?

Trebao bi biti, i ovdje su ga napravili sa CGI-jem.
"If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention."

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17176 : 02. Svibanj, 2015., 16:12 »
Odlučio sam da, sedmično po jedan, odgledam sve Star Trek filmove. Seriju sam nekad davno gledao ali neredovno i sigurno da bi se to trebalo kako treba odgledat pa da sve sjedne na svoje mjesto. Ali jbg nemam vremena sada i za nju jer mnogo serija mi je trenutno aktivno, tako da ću se zasad morati zadovoljiti filmovima:

Star Trek: The Motion Picture (1979)

Obzirom da je rađen po kultnoj seriji od prvog Star Trek filma sam imao ogromna očekivanja, međutim nakon gledanja sam ostao blago razočaran. Iako je radnja standardna StarTrekovska, inteligentno zamišljena, zaintrigira vas odmah na početku i onda oduševi epilogom, glumci su također prva liga (Leonarda Nimoy kao Spock i William Shatner kao Kirk su fantastični, ne znam koji mi se više sviđa). Međutim nije sve tako ružičasto, film je slow-paced što obično volim ali ovdje imam osjećaj da fali radnje, ovo je sve moglo stati u jednu dobru epizodu serije i mislim da se ne bi puno izgubilo. Također ko nije gledao seriju neće se povezati s likovima i univerzumom jer ovaj film nije onako kao Abramsovi Star Trek-ovi rađen od nule, već je ovo i zamišljeno da se gleda nakon serije tako da nisu gubili vrijeme na upoznavanje s likovima i univerzumom već su se odmah bacili na glavnu radnju što po meni nije dobra ideja ali ajd nije to nešto što bih im puno zamjerio. Međutim jedna je stvar preko koje nikako ne mogu preći - specijalni efekti koji su krajnje zastarjeli i baš "bodu u oči". Ne bih rekao da je to problem starosti filma jer ako je originalni Star Wars koji je par godina stariji i koji je pri tome rađen sa mnogo nižim budžetom mogao imati onako izvrsne efekte i dizajn i još uvijek ne pokazuje bore onda je i Star Trek to mogao i trebao bolje uraditi. Solidan SF svakako, međutim Star Trek zaslužuje najbolje. Nadam se da će naredni film iz serijala - Wrath of Khan popraviti utisak.
7

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17177 : 03. Svibanj, 2015., 19:19 »


Oba filma ocjena 7/10 te preporuka  :thumbs:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17178 : 03. Svibanj, 2015., 20:53 »
mislio bi da čovjek od 40 godina zna postat slike?!
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17179 : 03. Svibanj, 2015., 21:27 »
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 (2014)

Najlošiji dio u serijali, što naravno ne znači da je loš film nego je jednostavno imao tu nesreću da knjiga po kojoj je rađen nije ponudila toliko akcije i uzbuđenja kao prethodne dvije u kojima su bili zanimljivi Igre gladi turniri. Iščeluje posljednje poglavlje serijala :kava:.
7

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17180 : 03. Svibanj, 2015., 22:58 »
mislio bi da čovjek od 40 godina zna postat slike?!
Bravo, jadan si. Nađi si momka tetkice.
« Zadnja izmjena: 03. Svibanj, 2015., 23:00 Virty »

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17181 : 04. Svibanj, 2015., 09:07 »
Jako kvalitetni argumenti. ;___;

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17182 : 04. Svibanj, 2015., 17:13 »
Te Hunger games pogledo samo zbog jeny prejebozovna mi je al filmovi su bezveze,posebno trojka u 2 dijela otpor jazavci nemaju puske kad u trici naoruzani ko treci Reich...Al dok je glavna glumica dobrog izgleda piljim u serial :approve

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17183 : 04. Svibanj, 2015., 18:39 »
Jel gledao ko Avengerse? :ementaler:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17184 : 05. Svibanj, 2015., 04:59 »
American Sniper (2014) ★★★½

Odličan mi je iako po svemu sudeći razilazi se dosta za stvarnim događajima i dosta je to promjenjeno u odnosu na stvarnost, kako sam Chris Kyle, tako i cijela fama oko njegovih tura i njega samoga. No Bradley Cooper me oduševio. Bio mi je i prije dobar, no odlično je ovdje odglumio gotovo manijakalnog PTSP-ovca Chrisa. Sami film iako očita čista američka propaganda mi je odlično sjeo. Fino objašnjuje zašto se je Chris vraćao stalno po još i tako taj rat približio i onima koji ga baš ne shvaćaju. Dobar posao prastarog Clint Eastwooda.

Avengers: Age of Ultron (2015) ★★★★★ 4DX

Šta je ovo?! Ovo je najbolje kino iskustvo ikad. Ljudi moji, ako ikad mislite pogleda 4DX film, to učinite s ovim. Ovo je čudo tehonologije. Kakvi Avatari, Hobbiti i ostali 3D/4DX projekti, Age of Ultron je nešto najzabavnije i najnaprednije i najimpresivnije ikad u filmskoj industriji u njenoj povijesti. Nikad nisam bio toliko impresioniran i uzbuđen tokom gledanja filma. Savršen pejsing, savršene borbe, savršen kombo svega. Ozbiljan kada treba biti ozbiljan, smješan kada treba biti smješan. Prvi dio mi je bio odličan, no ovaj ga je sašio u svakom segmentu. Novi likovi savršeno su se uklopili u već ionako kul glumačku postavu. Čak mislim da ću riskirati novih šezdesetak kuna za ovo višedimenzonalno kino iskustvo. Ova preskupa karta definitivno se isplati svake lipe. Citirao bi jednog forumaša -  "Čitavih 140 minuta filma su jedan ogromni rollercoaster koji ne daje gotovo ni momenta pauze". Apsolutnih deset od deset.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17185 : 05. Svibanj, 2015., 17:58 »
Čole jel ovi u IMAXu često peru stolice za tobom ? :hihi:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17186 : 05. Svibanj, 2015., 18:30 »
:loludara:
:ave:
:ave:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17187 : 05. Svibanj, 2015., 18:33 »
Svoju spermu sam za sobok kupim.

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17188 : 05. Svibanj, 2015., 21:10 »
koji je smisao svega toga ako je hulk neuništiv :solidus:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17189 : 07. Svibanj, 2015., 09:51 »
nisu baš dobri novi avengersi  S O Z

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9