HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1685589 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18495 : 19. Ožujak, 2018., 14:18 »
Jel to o onoj Tonji ili Tanji koja je unajmila muža da polomi nogu onoj Nancy Kerrigan drito prije Olimpijskih jer joj je ova bila najveci konkurent ?
Taj je, pogledaj film ;)

Meni je bio ekstra gušt jer nisam imao pojma o čemu se radi. Tj znao sam samo da je o klizanju :D

Može, budem ;)
A i moram priznat da si me jako zapalio za onaj Ready Player One
Al ne film, želim knjigu, što prije.
SF me nešto primio lately, izrješavao sam cijeli "Fondacija" serijal i sad bi dalje nešto...
Vidim krenuli su traileri za RPO. Ne liče baš na nešto.
Spielberg, a ?

Bumo vidli...
« Zadnja izmjena: 19. Ožujak, 2018., 14:21 malimicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18496 : 19. Ožujak, 2018., 17:07 »
Jel to o onoj Tonji ili Tanji koja je unajmila muža da polomi nogu onoj Nancy Kerrigan drito prije Olimpijskih jer joj je ova bila najveci konkurent ?
Taj je, pogledaj film ;)

Meni je bio ekstra gušt jer nisam imao pojma o čemu se radi. Tj znao sam samo da je o klizanju :D

Može, budem ;)
A i moram priznat da si me jako zapalio za onaj Ready Player One
Al ne film, želim knjigu, što prije.
SF me nešto primio lately, izrješavao sam cijeli "Fondacija" serijal i sad bi dalje nešto...
Vidim krenuli su traileri za RPO. Ne liče baš na nešto.
Spielberg, a ?

Bumo vidli...

Da, kažu interneti da film skoro nema veze sa knjigom i ljudi nisu nešto oduševljeni...a ne znam, ali svejedno ću ga ić gledat u kino :)
Knjiga ti je izašla sada na Hr i zove ''Igrač Broj 1'', jedino je neki opskurni izdavač, pa ne znam kada će biti u knjižnicama, ali da je odlična, stvarno je, pravi mali nerdgasm ;)
« Zadnja izmjena: 19. Ožujak, 2018., 17:10 disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18497 : 21. Ožujak, 2018., 16:46 »
The death of Stalin(2017) 7.5/10
-Komična drama o situaciji prije i nakon Staljinove smrti. Ima par super provala.  :loludara:


The foreigner(2017) 8/10
-Jackie Chan is back in action! Dobar akcijski film sa Chanom i Brosnanom za mozak na pašu.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18498 : 21. Ožujak, 2018., 18:05 »
Zadnje pogledao novog Tomb Raidera, osvrt je na linku, a ukratko reći ću samo - šteta.

https://youtu.be/gVYpuGPrJY4

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18499 : 21. Ožujak, 2018., 22:11 »
Perfetti Sconosciuti(2016) 7/10
-Nisam baš na kraju skontao je li sve bilo namješteno za domaćine ili ne...  :kava:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18500 : 22. Ožujak, 2018., 08:51 »
Perfetti Sconosciuti(2016) 7/10
-Nisam baš na kraju skontao je li sve bilo namješteno za domaćine ili ne...  :kava:
Kraj je šta bi bilo kad bi bilo (tj da budem precizniji što bi bilo ako nije bilo)...ne kužim kako taj dio nisi skužio...
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18501 : 22. Ožujak, 2018., 09:44 »
Perfetti Sconosciuti(2016) 7/10
-Nisam baš na kraju skontao je li sve bilo namješteno za domaćine ili ne...  :kava:
Kraj je šta bi bilo kad bi bilo (tj da budem precizniji što bi bilo ako nije bilo)...ne kužim kako taj dio nisi skužio...

Oces reci da su se pravili kao da nista nije bilo? Zbunio me onaj dio ispred zgrade kada su išli kući...

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18502 : 22. Ožujak, 2018., 10:18 »
Perfetti Sconosciuti(2016) 7/10
-Nisam baš na kraju skontao je li sve bilo namješteno za domaćine ili ne...  :kava:
Kraj je šta bi bilo kad bi bilo (tj da budem precizniji što bi bilo ako nije bilo)...ne kužim kako taj dio nisi skužio...

Oces reci da su se pravili kao da nista nije bilo? Zbunio me onaj dio ispred zgrade kada su išli kući...

Ajd stavi u pojler kao i ja da ne zeznemo nekom film  :ementaler:
Upravo tako, ali sada je ovo mali spojlerić. Pa možda da probrišemo postove :)
Nisu su se pravili, to je bio kraj večere na kojoj se zapravo ništa nije desilo, tj bili na večeri i pošli doma.
Kraj je alternativan, nije se niko ništa pravio.


EDIT: Spoiler tag ne radi...
« Zadnja izmjena: 22. Ožujak, 2018., 10:33 disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18503 : 22. Ožujak, 2018., 23:28 »
Ne radi vec godinu dana  :hihi:

Hvala diskač potražit cu po knjižarama i knjižnicama uskoro  :thumbs:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18504 : 23. Ožujak, 2018., 19:52 »
Matrix trilogija

Ne znam koji mi je vrag bio pa reko odoh ovo ponovo pregledati,prva stvar koja me raznjela jeste činjenica da je kec izašao 1999 g.Kec mi je ujedno i najbolji dio,zanimljiva priča dobri efekti,brutalna akcija a iskreno i dobri glumci,keanua gotivim.

Duja je takodjer dobar akcic a one scene na autoputu su stvarno vrhunski snimljene iako već malo u dvojci s filozofijom pretjeruju ali ništa strašno da čovjeka pretjerano smore.Monica Bellucci je brutalna,kako je dobro izgledala žena to je strašno.Samo me nervira prikaz Ziona,ljudi su neki rasplesani hipici u haljinama...uzas

Trojka je najlošija ali daleko od toga da mi je film sranje,kad se usporedi s prethodnicima lošiji je film,slabo akcije,Zion je smor a bitka s Smithom u djiru dragom ball z mi nikako nije sjela.Ali nekako je trebalo završiti a kraj je barem meni zadovoljavajući.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18505 : 27. Ožujak, 2018., 17:14 »
All the money in the world(2017) 9/10
Nisam puno očekivao, ali je iznenađujuće dobar. Dobra glumačka postava.

*

theth1ef

  • **
  • 219
  • Učiš dok si živ.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18506 : 29. Ožujak, 2018., 17:18 »
Pogledao Ready Player One.
Dosta različito od knjige, ali neki dijelovi su i bolje napravljeni nego u knjizi.
Klišej priča, ali takva je u knjizi. Što se tiče easter eggova i animacije to je odlično odrađeno.
Poprilično zabavan film.  :D

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18507 : 30. Ožujak, 2018., 07:00 »
Isto Ready Player One.

Film me nije razočarao, a mogao je masu (looking at your Marvel), tak da je to super. Solidnih 7.5/10. Pojede skoro sve Marvelove zadnjih 10 godina. Gledao sam u IMAX dvorani, 3D, i dosta je lijepo to sve izgledalo, pogotovo posljednji fajt. I dalje mi je Valerian jedini film za kojeg bih platio da ga opet gledam u 3D, ali kakvih sve gluposti ima, i ovo je ok pogledati na taj način.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18508 : 30. Ožujak, 2018., 13:32 »
Mollys game(2017) 9/10
-Meni odličan film. Radi se o "Kraljici pokera", ženi koja je spletom okolnosti preuzela "igru" i organizirala poker sesije.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18509 : 30. Ožujak, 2018., 18:53 »
Tomb Raider (2018)

PG-13 | 1h 58min | Action, Adventure | 15 March 2018 (Croatia)



★★

Jao neznam šta da mislim ni nakon drugog gledanja u Cinestaru. Drugo gledanje ni u kojem slučaju nije pomoglo nekakvim boljim dojmovima. Film je gledljiv. Alicia Vikander je zrulala ulogu i ponudila malo drugačiju Laru, ali se i dalje ne slažem s izborom glumice. Previše su pratili predložak reboota igre i cijeli film mi ima totalno nezanimljivu priču, jer je užasno predvidljiv. Ima fora dionica i Alicia je perfektna u mnogima. Pogotovo scene gdje ubija i gdje se muči i vrišti, tu je baš ubila. PG13 je ubio film isto malo. Nije ni do koljena filmovima s Jolie koje lajkam, jer je to bila prava Lara. Nikad im nisam oprostio što nisu napravili treći dio tada. A ovo; bojim se da ćemo dobit s Aliciom još filmova, a da će se utopit u ovakav tek gledljiv prosjek. A bio sam čak i dosta optimističan s ovim filmom.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9