HCL.HR

Slušalice/Headseti - preporuka

  • 255 Odgovora
  • 189442 Hitova
*

tryon

  • **
  • 224
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #240 : 21. Lipanj, 2019., 17:28 »
Jel ok izbor hyperx stinger core za te novce? Ne koristim slusalice dovoljno da bih davao neki ozbiljan money. A prema onima koje sam imao u rangu od 150-500 kn sam se uvjerio da cijena u tom rangu ne znaci nuzno i bolji zvuk.

Trenutno imam Creative soundblaster alpha stare nekih 8 godina i skroz sam zadovoljan njima. ali cini mi se da krepavaju

Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #241 : 06. Kolovoz, 2019., 20:45 »
Ima li netko preporuku slusalica za ps4 a da nisu ultra skupe. Meni se svidaju Razer kraken pro v2 pa bi mi trebalo misljenje o tim slusalicama ako ih netko koristi ili zna nesto o njima!!!
Hvala

Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #242 : 11. Listopad, 2019., 15:29 »
Pozdrav svima iz susjedne Bosne   :clap:

Ovako, hoću da uzmem neke sluške koje će mi koristiti za gaming i za filmove. Budžet mi je nekih 80 eura otprilike za slušalice i po toj cijeni sam našao slj. slušalice:

    Razer Electra V2 Virtual 7.1
    Razer Kraken Pro V2
    HyperX Cloud I
    HyperX Cloud II
    HyperX Cloud Alpha
    Logitech G Pro
    Steelseries Arctis 3

Zanima me koje su od ovih po vama najbolje za tu upotrebu i koje su komforne?

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #243 : 11. Listopad, 2019., 16:52 »
Koristim HyperX Cloud II, jako udobne, zvuk odličan za taj cjenovni rang.

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #244 : 11. Listopad, 2019., 18:32 »
Slažem se sa gornjim komentarom, ponosni vlasnik Cloud jedinice. Osobna preporuka je da ideš na Cloud Alpha jer ima dvostruku komoru sa "čišćim" basom. Ukoliko igraš puno pucačkih igara to zna puno pomoći. Filmovi su također jako ugodni na Cloud I tako da nevidim zašto ne bi bili i bolji na novijoj verziji.

Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #245 : 11. Listopad, 2019., 21:41 »
E hvala drugovi, pomogli ste mi, a da vas pitam znal neko kakve su Asus Strix 7.1, dakle u pitanju je pravi 7.1 sistem. Kakve su one za gejminga i za filmova, ukoliko neko ima iskustva, volio bih da napiše, ako može.
« Zadnja izmjena: 12. Listopad, 2019., 10:27 MagicHarri »

Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #246 : 12. Listopad, 2019., 12:11 »
Pozdrav ekipa, znam da je tema vezana za slusalice ali zanima me da li je itko upucen u mikrofon ''trust gaming gxt 212''? Kakav je za snimanje? Inace cijena mu je 250 kn. Hvala!  :D

Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #247 : 03. Siječanj, 2021., 11:47 »
Pozdrav. Moze neka preporuka za slusalice u rangu 250 kn

*

Zderko

  • n00b
  • 4
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #248 : 26. Siječanj, 2021., 11:29 »
Uf za te novce nećeš naći neku kvalitetu :/ uglavnom sharkoon, ms shark i slične stvari.  evo pogledaj si https://www.nabava.net/gaming-slusalice?cod=&cdo=250 ako možeš, dodaj još 100-200 kn za to, uštedi malo ako trebaš, i nabavi si nešto kvalitetnije. imaš u ranijim postovima super preporuke

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #249 : 26. Siječanj, 2021., 19:25 »
Ne mora značiti- ja sam recimo neke od 100-tinjak kuna koristio godinama... Trenutno imam neke Marvo ili tako nešto- koje su koštale oko 250 kuna i evo, bez problema ferceraju neke 4 godine.

*

tryon

  • **
  • 224
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #250 : 27. Siječanj, 2021., 12:58 »
Pozdrav. Moze neka preporuka za slusalice u rangu 250 kn

Za te novce ne bih gledao gaming slusalice jer su vecinom trash. Trenutno imam HyperX Cloud Stinger koju su kao najbolje za taj cjenovni rang ali nisu ništa posebno. zvuk je ok, build quality loš...

Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #251 : 20. Veljača, 2021., 13:04 »
Ja sam osobno imao cloud 2 jedno 5 godina, odlične sluške, dosadile mi jer se jastučići počeli ljuštiti i pošto su zatvorene su mi se uha pregrijavala pa sam se odlučio na nešto malo više "audiophile" i otvoreno i uzeo Philips SHP9500, sluške su brutala samo što nisu klasične "gejmerske" i nemaju mikrofon, što meni nije problem jer imam ga zasebno al nekom jest, uglavnom, svi vi kojima je budžet 200-300kn, uzmite nešto na rate, svaki dučan nudi do 12 rata, kupite neki hyperx ili slično, investirajte u kvalitetu, 700kn na 12 rata vam ispadne 60kn mjesečno, ako netko ne može uštedit svaki mjesec 60 kn i počastit sebe nečim malo boljim onda neznam...

Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #252 : 10. Srpanj, 2021., 12:52 »
Naravno kako to biva, slusalice sinoc radile normalno, danas dosao s posla, kad ono desna ne radi. Probao sve osim rastavljanja i nece. Radi se o Plantronics RIG 500 kupljene prije 3 godine, mislim da nema garancije. Kupljene u Linksu. Jos cu pogledati kutiju, ali mislim da je to to. Eventualno da rastavim i vidim, ali mislim da je vrijeme za nove.

Plantronics slusalice su mi se pokazale kao najbolje, ali koliko vidim vise ih nema kod nas na trzistu odnosno i dalje su aktuelni modeli koje sam ja kupovao prije jedno 3 godine. Sta je best buy do odprilike 500kn trenutno? moze par prijedloga. Naravno da ima mikrofon i da ima kotacic za kontrolu glasnoce zvuka :)

Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #253 : 11. Srpanj, 2021., 18:06 »
Citat:
Mislim da je vrijeme za nove.
Jel to ova verzija sa 10 štekera?  ;)  Ako je, instrument u ruke  (imaš li ga)  i probaj mjeriti što od kablova radi, a što ne. Ne vjerujem da su driveri otišli.  Najprije će biti da je neki od konektora na pregibu u kratkom spoju ili nema kontakta u samoj utičnici. Ovo zadnje možeš sam popraviti štapićem za uši namočenom u alkohol dok se kabel može napraviti ili kupiti zamjenski. 
 Ako ti se da zabavljat sa kinezima, imaš tih rezervnih kablova po aliexpressu koliko hoćeš.  Doći će te neku siću, a  najveći je problem dočekati dok dođu na adresu.  Naravno, imaš li kakvu lemilicu, sam možeš napraviti priključni kabel sa par jeftinih djelova iz chipoteke.
Sugestija:  zaboravi  potenciometar za glasnoću. Znam, praktično je ponekad smanjiti volumen ručno  ali je istovremeno masivni point of failure. Najčešće mjesto prekida audio signala je upravo na rasklimanom potenciometru. Dobar dio proizvađača trpa takav tip kontrole glasnoće na priključni kabel ili još gore,  u same sluške, a to ti je prva komponenta  koja se korištenjem potroši (počne šuškat, moraš pronaći točnu poziciju na kojoj rade oba kanala i slično)  Naravno, potencometar se može premostiti uz malo truda ili ih odmah na početku fiksirati.   

Citat:
Sta je best buy do odprilike 500kn trenutno?

Ok, ove su par kuna više, ali mislim da ćeš preživjeti :) Imaju jedan od najboljih mikrofona u sluškama ikad , over the ear model, lako podesive, solidan zvuk. 
https://www.links.hr/hr/slusalice-razer-blacksharkv2-x-crne-1005061360   

-----

Trenutno na OK popustu u Linksu.  Imam tournament model, ja zadovoljan. Naravno, uvijek može bolje.
https://www.links.hr/hr/slusalice-razer-kraken-green-zelene-1005061137
---


Zanemariš li prilično plastični izgled i feeling, solidne sluške. Na PS4 imaju jedan od najboljih mikrofona koje sam čuo. Zvuk u igrama je precizan sa lagano pojačanim dubokim tonovima.
https://www.links.hr/hr/slusalice-logitech-gaming-g432-7-1-crne-1005061086

---
Osijećaš li se odvažno, onda baci oko na ove dolje.. Priča se po selu da su ok sluške  ugl, pripazi USB verzija. Navodno rade na svim uređajima. Neznam, nisam probao. 
 
https://www.links.hr/hr/slusalice-redragon-helios-h710-7-1-surround-crno-crvene-1005061562


Ako želiš nekakvu generalnu preporuku, ja bih uštedio koju kunu i uzeo ovo:
https://www.links.hr/hr/slusalice-hyperx-cloud-alpha-gaming-hx-hsca-rd-em-crno-crvene-100506949
Nema se tu što puno reći. Super odnos cijene i kvalitete. Uvjerljivo jedne od najboljih žičnih slušalica za 100 eura.


Samo buba u uho:
Razer Nari Essential  slušalice  su  tu negdje po cijeni. Nisu opće loše, baterija traje 16 sati i nema žica :) 

https://www.links.hr/hr/slusalice-razer-nari-essential-za-ps4-pc-bezicne-crne-1005061079
« Zadnja izmjena: 11. Srpanj, 2021., 21:32 moordrak »

*

Filzex

  • *
  • 107
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #254 : 02. Studeni, 2021., 07:58 »
Taman san napokon nabavia Ps5, pa me sada zanimaju neke bežićne slušalice za njega imaju li kakve preporuke i kakve su ove Pulse 3D i dali je njih najbolje uzet na kraju? Hvala unaprid.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9