HCL.HR

Što ste sanjali?

  • 1893 Odgovora
  • 193150 Hitova
*

TeraBajt

  • *
  • 48
  • only spenders
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1380 : 10. Veljača, 2012., 00:24 »
nigga

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1381 : 10. Veljača, 2012., 00:27 »
omfg troll spam  :fpalm: :fpalm: :fpalm: :fpalm: report  :fpalm:



ot:

predugo razdoblje imam bez sjećanja na snove. bit će da je vrijeme da promijenim postelju.
večeras spavam na desnoj strani improviziranog bračnog kreveta dakle. :hiha2:
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1382 : 10. Veljača, 2012., 01:04 »
svi koji kažu da su imali lucidni san i onda nisu odma prizvali ženu i jebali vjerojatno lažu da su imali lucidni san.  :hiha:
ili su imali ono da nisu mogli kontrolirat.

nez ja sam ih par puta prizvao i uvijek sam bez iznimke prvo što sam napravio jebo. dok se nisam probudio.  :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1383 : 10. Veljača, 2012., 01:29 »
meni su rulali snovi u kojima sam uništito svijet   :hiha:

Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

juli

  • **
  • 180
  • <3
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1384 : 12. Ožujak, 2012., 23:27 »
ja sam sanjala da vodim psa po ilici. osam navečer je i odjednom svi ljudi pogledaju u nebo i sunce izlazi. ja pogledam na mobitel, 20 22 je. za pola sata je opet mrak. izgubila sam psa i zgrade se počinju urušavati. sad je mrkli mrak i ne mogu nači psa. nađem dva malterzera ali nijedan nije kiki i neka žena dolazi i uzima jednog. pomislila sam, ako ga nema možda je kod roditelja i onda sam ugledala karla. on je pratio neke misteriozne ljude. uhodila sam ih. završili smo na svemirskom brodu. na brodu je bila plaža umjetna i neki čudan miris. bilo je još ljudi. saznala sam da je zemlja uništena.
COOL

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1385 : 14. Ožujak, 2012., 10:29 »
Sanjao sam sumo-hrvača koji ima totalitarni režim i muči ljude s pizdarijama raznim. Imao je 4 sise. I nekog cigana koji je imao dobre kolače ali ih je prodavao zajedno s ružama pa kad sam mu reko da bi trebo samo kolače jer mu nitko ne želi te ruže bio je oduševljen. I neki menage-a-trois je bio al nikako odjednom, jedna od cura bi uvijek spavala. Probudim nju, druga zaspe.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1386 : 14. Ožujak, 2012., 10:47 »
ja sam bija svjestan svog sna,,,,i ono, reka sam osobi koja je bila u snu kao
a ništa, vidimo se u stvarnom životu, aj bog stari.
i onda sam se sam zatuka glavom od pod da umrem i probudija se. jebanje mi nije palo na pamet.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1387 : 14. Ožujak, 2012., 10:51 »
jesi bio svjestan ili si i kontroliro?  :hiha:
mislim, ja sam dosta puta bio svjestan al nisam mogo kontrolirat svoje akcije. nešto.

iako je dosta ironično da nisi htio jebat a jučer si htio lizati gif vagine.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1388 : 14. Ožujak, 2012., 13:33 »
ja sam sanjo kako mi Ementaler brise post iz gifova

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1389 : 14. Ožujak, 2012., 14:08 »
Zašto lažeš ovaj napaćeni narod?

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1390 : 14. Ožujak, 2012., 19:03 »
:D

sanjao sam da smo u pokemon svijetu ;______; i da idemo u DIMENIZIJU LEGENDARNOG POKEMONA koja je trebala biti virualna/stvarnost u snovima po nekoj korporaciji koja nas je unajmila da idemo tamo.
ALI zapravo nije bio virualni svijet nego pravi svijet u drugoj dimenziji nešto tako, što je korporacija htjela iskoristiti i uništiti. Điz je rastavio revolver.
Našli smo se u zgradi/kući za koju treba nešto, da bi legendarni pokemon postao vidljiv kod nekog stabla.



NEZZ, nešto tako je bilo, imam samo SLIKE iz sna, ne mogu se sjetiti radnje ;( šteta, rulao je san, ono što je sjebano je kad se sjetiš da ne živiš u pokemon svijetu....
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1391 : 14. Ožujak, 2012., 21:57 »
Ja sam sanjao, a noc prije toga gledao freddyja, i ona zadnja scena kad zensku probode kroz staklo me totalno usrala, i tako ja sanjam da smo u pilates centru, i hrpa freddyja tamo vjezba, i ja s njim ali nije me strah, i odjednom ja izadjem van, i trcim ulicom, kad pogledam iza i jedan me lovi nekakvim ostrim stapom, i sprintali tako 10-ak minuta, i ja odjednom vidim siljastu ogradu, i osjetim da me probo, i padnem na pod i iz prvog lica vidim svoju ruku, ono BF3 smrt stil...  :wildboy:  :wildboy: freaky :(
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1392 : 14. Ožujak, 2012., 22:01 »
Also, kad sam bio manji cesto sam imao snove, da imam mogucnost disanja pod vodom, i u daljinu crna silueta koja mi se priblizava, ono creppy i polako, a moji frendovi koji su bili samnom svi bjeze i vicu UBIT CE NAS UBIT CE NAS, i kad sam ja poceo tracti nisam mogao, jednostavno sam stajao kad mi se on priblizavao, taman kad je izlazio iz tog crnila probudio sam se. GODAMMIT DREAMS WTF?
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1393 : 15. Ožujak, 2012., 10:34 »
Sanja sam da mi John Lennon triba pivati na rođendanu, ali onda je bila emisija na teveu kojoj je bila tema 'john lennon dobio tumor radi heroina i umro - nesretan slučaj'. Govno sebično, baš sam ljut.
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1394 : 15. Ožujak, 2012., 10:36 »
 :hihi:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9