HCL.HR

Nintendo Wii U - općenita rasprava

  • 525 Odgovora
  • 187042 Hitova
*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #150 : 28. Studeni, 2012., 17:26 »
obzirom na cijenu konzole to je relativno prihvatljiv trošak. s druge strane, 8 GB je pozamašan skok u odnosu na originalni Wii tako da bi moglo biti taman - ako je istina ovo što kaže bombajstampa da su slušali indie developere.


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #151 : 28. Studeni, 2012., 17:34 »
Ma 8GB teško da će biti taman. Pogotovo jer ti ostane oko 3GB na raspolaganju za igre. Nisi čuo?
http://www.hcl.hr/vijesti-standardni-wii-u-ostaje-s-tek-3gb-prostora-nakon-obveznih-instalacija-7523-18.html

 :wildboy:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #152 : 28. Studeni, 2012., 17:41 »
nisam čuo al sam trebao pretpostavit  :wildboy:

ali opet, nije da mi je ograničenje interne memorije na originalnom Wii-u neki problem, moglo se strpati 2-3 unutra, odigraš, izbrišeš (s tim da ostane available za download). Za kežualu će 8 GB 3GB  :hiha: na Wii U bit OK, nadam se barem. Disk od 160 gb se da složiti za manje od 200 kuna (npr uzeti od starog laptopa pa ubaciti u USB kućište), dok bi 160 GB verzija Wii U-a sigurno bila značajno skuplja od ovakve opcije...

« Zadnja izmjena: 28. Studeni, 2012., 17:49 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #153 : 28. Studeni, 2012., 20:36 »
Cijena ne stoji jer se PS3 Slim sa 320 GB prodaje skoro po istoj cijeni ako se dobro sjećam. Treba na tu količinu uračunati i buduće patcheve/updateove za igre kako budu dolazili.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #154 : 28. Studeni, 2012., 22:03 »
Inače sutra mi dolazi Premium Wii U s Nintendolandom i Pro kontroler pa ću biti otvoren za eventualna pitanja. Iako... i sad sam otvoren za pitanja  :hiha:

I da, očekujte unboxing video vjerojatno na launch day.  :piva:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #155 : 30. Studeni, 2012., 16:06 »
Evo jos malo o proceaoru u wii u, dakle procesor koji je uzet iz gc-a i nabrijan pa stavljen u wii je opet nabrijan pa stavljen u wii u :hiha:

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-wii-hacker-reveals-wii-u-cpu-secrets
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #156 : 30. Studeni, 2012., 18:02 »
Jel kupio tko danas?

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #157 : 02. Prosinac, 2012., 12:20 »
http://www.nanoassaultgame.com/neo/video/shinen_nano_assault_neo_trailer1_720p60_8mbit.mp4
Komotno mogu reci najnapetija igra za Wii U. Nabavio bi ga samo radi nje ( i novog marija)

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #158 : 02. Prosinac, 2012., 12:31 »
Jel kupio tko danas?

Čini se da će ići ovo u Hrvatskoj i sporije nego 3DS. Da moram pogađati rekao bih da manje od 50 ljudi u Hrvatskoj trenutno ima konzolu.

@Celeber to ću si uzet možda još i danas malo kasnije, izgleda jako lijepo.

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #159 : 02. Prosinac, 2012., 13:04 »
Prelijepo stvarno, jos u 60fpsa klizi ko ludo.
Enivej, ja sam cak htio uzeti al mi u algoritmu kazu da je rasprodano i sljedeca posiljka je tek za 10 dana  :wildboy: TKO SU TI NESRETNICI


*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #161 : 02. Prosinac, 2012., 17:26 »
http://www.ps3news.com/console-news/video-wii-u-teaser-the-homebrew-channel-on-wii-u-by-fail0verflow/

Koliko sam skužio, pokrenuli su isti expolit koji radi na Wii konzoli u Wii modeu na Wii U konzoli. I stvar očito radi. Ali vjerojatno ne samo tako, nego uz neke dodatke exploitu. To doduše ne znači da je sam Wii U "probijen".


*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #162 : 02. Prosinac, 2012., 17:40 »
da, stavio sam bio link već za slični proboj, nije ništa HUA jer u biti softmodaju Wii unutar Wii U-a


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #163 : 03. Prosinac, 2012., 08:06 »
http://www.nanoassaultgame.com/neo/video/shinen_nano_assault_neo_trailer1_720p60_8mbit.mp4
Komotno mogu reci najnapetija igra za Wii U. Nabavio bi ga samo radi nje ( i novog marija)

Ovo ima inače samo 82MB.

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #164 : 03. Prosinac, 2012., 09:52 »
E znam, to me sokiralo  :geek:
Ali onda se sjetio da je Shinen majstor od Nintendo konzola tako je bilo sa svakom prijasnjom igrom, od nano strayakoja je imala jednu od najboljih grafika na DSu a koristila je tipa najmanji cart, do nano assaulta za 3DS koji je isto male velicine. 

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9