HCL.HR

Nintendo Wii U - općenita rasprava

  • 525 Odgovora
  • 187166 Hitova
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #255 : 12. Svibanj, 2013., 11:59 »
Hvala, hvala,  mada sam već dosta od toga i znao, ali svaka čast na objašnjenju i TRUDU..  :clap:   :thumbs:   :ave:
To sam pitao isključivo radi toga jer sumnjam da je to namjerno rečeno od strane Namco Bandai, i
da su i oni i Nintendo htjeli da javnost zna kako Wii U ima slab procesor, da kasnije kad dođe
konkurencija podignu  clock na višu razinu, baš kao što se i danas priča..
Malo je čudno da rade zajedno, i N.B. ih bruka javno, makar bio i iskren, jer to može samo naštetiti Nintendu..
Osim ako iza toga ne stoji neka kvaka..?  :solidus:   Kako inače objasniti ovaj Shadow of the Eternals 9-minutni gameplay video..
Shvaćaš što sam mislio.. :solidus:
« Zadnja izmjena: 12. Svibanj, 2013., 12:03 ThOr VeLikI »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #256 : 12. Svibanj, 2013., 12:14 »
:))) Daj se molim te okani te teorije da je Nintendo skrivao "pravi clock" Wii U konzole i da će ga kroz par mjeseci povećati na TISUĆU GIGAHERCA! :hiha:

Jer nisu... i neće. Sigurno.

Nema nikakvog poslovnog smisla da to čine, niti je to uopće izvedivo u smislu hardvera. Osim toga, čak i da OC-aju procesor i GPU-u na neki način toliko da postane identičnih ili čak većih performansi od Jaguara, konkurencija i dalje ima 6GB RAM-a VIŠE od njih... to je velika razlika kada dizajniraš multiplatform igre. Jednostavno je čovječe, ne natječu se direktno na polju hardvera sa Sonyem i Microsoftom. Dizajnirali su hardver tako da će funkcionirati kroz nekoliko godina za ono što oni imaju na umu s tom platformom; hoće li takvim pristupom privući dovoljno third-partya itd. je drugi par rukava.

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #257 : 12. Svibanj, 2013., 12:38 »
Sve OK, i sve to stoji.. Ali kako ti objašnjavaš Shadow of the Eternals video, i kako to može tako lijepo raditi na Wii U, kojeg većina smatra
slabijom konzolom..? Mada se sjećam kada je Crytek izjavio, zašto se brinete o jačini Wii U, kada za to nema potrebe,
mi smo je testirali na cryenginu 3, Wii U radi lijepo i glatko.. Još malo i vidjeti ćemo igre u najboljem izdanju na Wii U i tada ćemo komentirati, moć konzole.. ;) Po meni, ako to tako radi na Wii U, kao Shadow of the Eternals, oni ni ne trebaju jaču konzolu, jer je to dovoljno za odlične igre..  :D
« Zadnja izmjena: 12. Svibanj, 2013., 12:50 ThOr VeLikI »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #258 : 12. Svibanj, 2013., 13:14 »
Pa tko kaže da to nije dovoljno za 'odlične' igre? Skačeš malo s teme na temu, s ne znam baš kojim razlogom. Uglavnom, to i govorim - ima Nintendo s Wii U-om dobar hardver koji može isporučiti neke lijepe igre, ljepše od current-gena.

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #259 : 12. Svibanj, 2013., 13:37 »
Nismo se razumjeli, ti veliš da neće povećavati clock proca, jel tako, a ja kako onda tako lijepo radi Shadow of the Eternals na Wii U,
jer svi pričaju da je slabiji i od current-gena, jel tako.. Baš me zanima tvoje mišljenje o tom videu i dali bi to TAKO radilo na current-gena,(ps3,xbox360)..!?
Ti sigurno nisi rekao da nije dovoljno za lijepe igre, niti sam ja to rekao, jer shvaćaš Wii U kao hardver, ali drugi ne misle tako, o tome se radi, na žalost..
Jer Shadow of the Eternals izgleda odlično i više od toga, a to je tek prva prava igra za Wii U.. Bome ni nove Ps4 igre neće izgledati daleko bolje, osim onih ekskluziva koje će se raditi po par go.. I sada mi reći da nije tako.. :D

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #260 : 12. Svibanj, 2013., 13:52 »
Prestani.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #261 : 12. Svibanj, 2013., 21:16 »
:hihi:

Inače, sad kada je prošlo nešto vremena, ja ne žalim investiciju u WiiU.... i baš mi je super kaj nema hrpa igara, ovak je super :approve
..:e-ČitanjE:…

"Because my spelling is Wobbly. It's good spelling but it Wobbles, and the letters get in the wrong places."

http://myanimelist.net/profile/_Anarchist

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #262 : 12. Svibanj, 2013., 21:24 »
Slažem se.Čak mislim da bi bilo najbolje da uopće ne izdavaju nikakve igre.
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #263 : 13. Svibanj, 2013., 16:23 »
black_out  :wildboy:  Samo carevi na forumu! :ave:   :ave:  :ave: 
:loludara:  :loludara:  :loludara:  :loludara:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #264 : 13. Svibanj, 2013., 16:42 »
Slažem se.Čak mislim da bi bilo najbolje da uopće ne izdavaju nikakve igre.

Pa ni ne izadju, kupuj odmah!

@Thor Čudan si čovječe :wildboy:

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #265 : 13. Svibanj, 2013., 19:30 »


@Thor Čudan si čovječe :wildboy:



Jesam, a! :ne:
Da to sam si i ja mislio za mnoge, pa zašto bi ja bio drukčiji..  :piva:
Gle žao mi Nintenda, da ga svi toliko pljuju i mrze, moram malo stat u obranu, pa makar sam protiv svih,
ipak sam odrastao na SNES-u, NES-u.. :D
Možda i malo pretjeram, ali sve je to dio zabave, ne moraš uvijek baš pričati onako kako i razmišljaš,
više ne bi bilo tako zabavno.. :winknkiss:
Na forumima mora biti svega, da bude zanimljivo, samo da se ne vrijeđa, i bude bezobrazan, sve
ostalo treba oprostiti..
Vidi lika, uleti klizeći, napiše Prestani, tako rječito, moraš mu se pokloniti, ne.. :D :ave:








*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #266 : 26. Svibanj, 2013., 19:14 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #267 : 13. Lipanj, 2013., 16:44 »
Je li moguće igrati Wii U i raditi sve ostalo što se navigacije tiče isključivo preko gamepada? Tipa da ga se nikad više ne spoji na TV (osim pri početnom set-upu ili nešto)?


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #268 : 13. Lipanj, 2013., 16:54 »
Ne podržavaju sve igre off-screen play, ali, mislim, da bi i prvi setup prošo bez TVa. Ja mislim da sam gledal nekaj na telki dok sam šaltao kroz settingse. TV bu ti uglavnom kad-tad trebal.
..:e-ČitanjE:…

"Because my spelling is Wobbly. It's good spelling but it Wobbles, and the letters get in the wrong places."

http://myanimelist.net/profile/_Anarchist

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #269 : 13. Lipanj, 2013., 16:55 »
aha, šteta :(


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9