HCL.HR

Nintendo Wii U - općenita rasprava

  • 525 Odgovora
  • 186177 Hitova
*

Ex39

  • *
  • 75
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #495 : 07. Studeni, 2014., 21:28 »
Houston we have a problem.
Upalim konzolu i dalje nemogu ništa. Na gamepadu radi jedino x koji me prebaci u onaj mii world ili kak se vec zove. Tu radw svi gumbi. Kad se vratim natrag u meni, niš ne radi.
Jel imal ko takav slučaj?
Jel postoji kakav hard reset?
HTC x

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #496 : 08. Studeni, 2014., 00:02 »
Probao čisto izvuć kabel iz struje na nekih 15 minuta pa ponovno spojiti?

*

Ex39

  • *
  • 75
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #497 : 08. Studeni, 2014., 08:58 »
Probal, nema pomaka.
Ekran uopće ne reagira na dodir. Kad ga upalim na gampeadu, nemože se ni dignut kak spada. Kad upalim direktno na konzoli, onda se digne.
Tipke z, zr, l, lr, +, -, home button rade.
Lijevo desno, a, b, y ne rade.

Jel ima kakav servis kod nas? Kupio sam preko Amazona.

HTC x


*

Ex39

  • *
  • 75
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #498 : 09. Studeni, 2014., 23:10 »
Probal sam sve moguce kombinacije, isključivanje na nekoliko načina, pražnjenje baterije, cupanje kablova i baterije van, prošao internet uz duž i poprijeko. I kad sam vec odustao, tak nekaj gledam u gamepad i ljuto i izivcirano skinem case i foliju s ekrana i slučajno taknem ekran i služim da radi. :) Probam na svim igricama, netu, yt- i sve radi najnormalnije.
Znači uzrok nerada ekrana i analognih i digitalnih gumbica je bila folija ekrana. Neznam na koju foru, ali je ona kriva.:)

Ja i klinci presretni :):)

HTC x


*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #499 : 10. Studeni, 2014., 11:11 »
Probal sam sve moguce kombinacije, isključivanje na nekoliko načina, pražnjenje baterije, cupanje kablova i baterije van, prošao internet uz duž i poprijeko. I kad sam vec odustao, tak nekaj gledam u gamepad i ljuto i izivcirano skinem case i foliju s ekrana i slučajno taknem ekran i služim da radi. :) Probam na svim igricama, netu, yt- i sve radi najnormalnije.
Znači uzrok nerada ekrana i analognih i digitalnih gumbica je bila folija ekrana. Neznam na koju foru, ali je ona kriva.:)

Ja i klinci presretni :):)

HTC x



Fora je vjerovatno bila u tome da se folija zavukla izmedju ekrana i kucista gamepada i onda je Wii U to registrirao kao stisak, tj kao da cijelo vrijeme drzis stisnut stylus na ekranu.... znalo se slicno desavat ekipi na DS-u/3DS-u zato ja nikad ne koristim te skrin protekore a ekrani su mi svejedno savrseni bez ogrebotina :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Ex39

  • *
  • 75
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #500 : 10. Studeni, 2014., 17:20 »
Probal sam sve moguce kombinacije, isključivanje na nekoliko načina, pražnjenje baterije, cupanje kablova i baterije van, prošao internet uz duž i poprijeko. I kad sam vec odustao, tak nekaj gledam u gamepad i ljuto i izivcirano skinem case i foliju s ekrana i slučajno taknem ekran i služim da radi. :) Probam na svim igricama, netu, yt- i sve radi najnormalnije.
Znači uzrok nerada ekrana i analognih i digitalnih gumbica je bila folija ekrana. Neznam na koju foru, ali je ona kriva.:)

Ja i klinci presretni :):)

HTC x



Fora je vjerovatno bila u tome da se folija zavukla izmedju ekrana i kucista gamepada i onda je Wii U to registrirao kao stisak, tj kao da cijelo vrijeme drzis stisnut stylus na ekranu.... znalo se slicno desavat ekipi na DS-u/3DS-u zato ja nikad ne koristim te skrin protekore a ekrani su mi svejedno savrseni bez ogrebotina :thumbs:

Pa šta nisi odmah rekao?! Ja sam ga skoro razbio:loludara:
Da, uglavnom taj problem je valjda bio.:fpalm:

*

Ex39

  • *
  • 75
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #501 : 27. Prosinac, 2014., 18:53 »
Jel se moze wii u spojiti na tv koji ima scart? Pretpostavljam da ne posto je hdmi digitalni signal, a scart analogni.

Jel sam u pravu ili ne?

HTC x


*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #502 : 27. Prosinac, 2014., 19:04 »
Wii U osim HDMI porta ima i stari analogni Wii port, pa zapravo možeš preko toga spojiti na staru telku - samo moraš imati Wii kabel sa onim crvenim, žutim i bijelim kontektorima... i onda još i SCART adapter za to ako moraš baš na SCART, ali trebalo bi raditi.

*

Ex39

  • *
  • 75
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #503 : 28. Prosinac, 2014., 18:09 »
Wii U osim HDMI porta ima i stari analogni Wii port, pa zapravo možeš preko toga spojiti na staru telku - samo moraš imati Wii kabel sa onim crvenim, žutim i bijelim kontektorima... i onda još i SCART adapter za to ako moraš baš na SCART, ali trebalo bi raditi.

Ok, odlično. Kum ima Wii pa onda valjda ima i taj kabel.

Hvala:piva:

*

Ex39

  • *
  • 75
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #504 : 05. Veljača, 2015., 18:53 »
Jel postoji kakva aplikacija ili nešto drugo da mogu stream radija pustat preko nintenda?

HTC x


Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #505 : 21. Ožujak, 2015., 20:38 »
Zalijepit cu ovdje svoj post za sve vlasnike Wii U te 3DS konzole kojeg napisah na Arena Wii forumu. U njemu je ukratko objasnjenje svih Nintendovih usluga koje vam nude mogucnost osvajanja besplatnih sadrzaja. Vjerujem da ima ljudi kojima nije sve jasno te onih koji nisu ni svijesni da ovako nesto postoji :D

1.Kada kupite igricu u fizickom obliku, unutar kutije dobijete crveni list sa PIN-om kojeg mozete aktivirati kako biste dobili virtualnu valutu (Stars - u daljnjem tekstu "zvjezdice") na stranici Club Nintenda... Na istoj toj stranici sa osvojenim zvjezdicama mozete naruciti neke od odabranih proizvoda. Na raspolaganju su vam fizicki predmeti, kao sto su Super Mario kapa, Yoshi torba, itd. Za narudžbu fizickih predmeta potrebna vam je adresa unutar UK-a (ako ste registrirani u toj drzavi), odnosno adresa unutar drzave u kojoj ste registrirani. U slucaju da imate nekoga od rodbine ili prijatelja vani, mozete naruciti na njegovu adresu pa vam on dostavi. Također, Nintendo je nedavno dodao hrpu downloadable naslova koji se mogu zamijeniti za zvjezdice, sto za 3DS, sto za Wii U... Posljednja opcija na Club Nintendu su takozvani Wii Pointsi (također ih zamjenjujete za zvjezdice), oni se iskoristavaju iskljucivo za kupnju downloadable Wii naslova te vam za narudzbu istih nije potrebna adresa iz drzave u kojoj ste registrirani, posto njih dobijate preko interneta na posebnoj stranici.
Ukoliko ste povezali (linkali) Club Nintendo račun sa NNID-om, zvjezdice mozete osvojiti i kupnjom downloadable naslova na Wii U (putem eShopa). Igrice ce vam se automatski pojaviti unutar Club Nintenda te samo trebate claimati (preuzeti) zvijezdice, bez unošenja ikakvih kodova (PIN-ova).
Koliko mi je poznato, Nintendo je prestao dijeliti PIN-ove sa novijim proizvodima (kao sto su New 3DS) te namjeravaju u skoroj buducnosti (9. mjesec ako se dobro sjecam) u potpunosti zatvorit Club Nintendo. Za tocne datume do kad mozete aktivirat PIN-ove ili naruciti proizvode sa Club Nintenda cete se morati sami angazirati posto mi te informacije nisu poznate.

2. Ako ste vlasnik crne Wii U konzole (32 GB verzija), imate pravo sudjelovanja u takozvanoj Nintendo Network Premium Promociji. Ono sto vam ta promocija donosi jest pogodnost da svakom kupovinom nekog downloadable naslova sa Wii U eShopa dobijete bodove u omjeru 10 bodova za svaku potrošenu 1 £(npr. kupili ste poput mene Mario Kart DLC-ove u vrijednosti £9.24 te ste na samoj stranici promocije osvojili 92 boda). Kada skupite 500 bodova ili vise, imate mogućnost zamijeniti tih 500 bodova za novce na eShopu, u istom omjeru kao i prije (dobijete 5£). Bodovi su vam automatski dodijenjeni nakon kupovine.
Moram napomenuti da sto se tice navedene promocije, vise niste u mogucnosti osvajati nove bodove (krajnji rok je bio do kraja 2014. godine), no jos uvijek mozete zamijeniti osvojene bodove za novce na eShopu i to sve do 31.3.2015 (imate 10 dana).

To je ukratko to, ako tko ima jos sto dodati neka doda... Sve u svemu, nemate jos puno vremena za reemedanje, Nintendo polako sve zatvara i radi potpuno novu online infrastrukturu (nadam se da ce ujedno biti i bolja).

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #506 : 22. Ožujak, 2015., 19:00 »
Ak neko treba imam dva neiskorištena koda.
Ko prvi njegova djevojka, ali dame imaju prednost :mrgreen:

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #507 : 27. Travanj, 2015., 15:47 »
Imate danas na http://www.thegamecollection.net/mario-party-10-wii-u.html Party 10 za manje od 200 kn sa dostavom.

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #508 : 30. Travanj, 2015., 15:51 »
Mislim trebalo bi otvorit jednu temu gdje se treba kačit gdje se igrice vanka mogu najjeftijije nabavit ... osobno više preferiram download s shopa mada je to i najskuplja opcija. Vidim da neki dućani imaju nekakav način da se igre kupe kod njih i dobije kod kojeg poslje ubaciš u market. Ima li ko kakva iskustva o tome.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #509 : 30. Travanj, 2015., 16:27 »
Da, kupio sam tako Smash Bros. za Wii U preko Game.co.uk. Jednostavno umjesto retail verzije igre na shopu izabereš digitalnu (ako se dobro sjećam) i nakon što platiš dobiješ na e-mail kod koji uneseš u eShop. Najbolje od svega - obično cijena za taj kod bude niža nego u eShopu.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9