HCL.HR

Nintendo Wii U - općenita rasprava

  • 525 Odgovora
  • 186150 Hitova
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #420 : 07. Svibanj, 2014., 19:36 »
stvarno steta,ljudi nisu upuceni za wii u i to je cijeli problem,marketing im je zakazao,a svakom bi preporucio wii u ,isplativa konzola ,ima potencijala,a osobno da mogu imao bi i x i ps,sve konzole imaju prednosti i nedostatke ali jos jednom reklame cuda rade

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #421 : 08. Svibanj, 2014., 21:47 »
Mislim da većina vlasnika WiiU-a je zadovoljna, pa ni meni nije jasno kak tako slaba prodaja. Ne kažem da je čudo ili da je ili nije jača od konkurencije, ne zanima me to. Wii je prodan preko 100 milijuna i da barem četvrtina vlasnika nije kupila nasljednika e to mi nikako nije jasno. Zato ja ne vjerujem da je problem u marketingu jer onaj ko ima wii zna sve. Ja nisam imao wii tak da si ne mogu odgovorit na pitanje zašto vlasnici wii-a ne kupuju wiiU. Prezadovoljan sam konzolom i iskreno žao mi je samo što nema dragon agea i witchera i možda u ovom trenutku što nema awesomenautsa ( Igore mogli ste koju riječ o toj igri napisat ). Ma bude to došlo na svoje, neće postat super uspjeh ali mislim da neće ni bit ovako loše (nadam se).

PS. Dobro bi došla i kakva nintendo varijanta WoW-a, SWTOR-a I sl. HA HA
« Zadnja izmjena: 08. Svibanj, 2014., 21:52 Argulian »

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #422 : 08. Svibanj, 2014., 22:01 »
Wii kada je izašao ponudio je mahanje što je tada bilo uuuuuuuuuu, vidi ovo, izgleda prezabavno plus naravno cijena koja je bila niža od konkurencije. Većina te ista publike koja je kupila Wii sada je prešla na mobitele i tablete, dok dosta njih ni ne zna da je Wii U nova konzola, a ne dodatak za istu. Ne kaže se bez razloga da je kežual publika previše prevrtljiva.

Kako su počeli snižavati predviđanja o prodaji, ono što je black_out rekao da bi Wii U mogao postati novi GC, moglo bi biti poprilično točno. Istina da je prerano govoriti takve prognoze, ali kada u nešto više od godine dana prodaš broj konzola koji je jednak ili manji od konkurencije koja je na tržištu nešto malo preko pola godine, onda definitivno postoji problem.

Isto tako, stanje s igrama u početku nije bilo bajno. Naravno, sada ima podosta odličnih naslova, ali kako se čini, to je došlo prekasno. Ako MK8 i novi SSB ne potaknu prodaju na veliko, sumnjam da će onda i nova Zelda i još možda dva tri naslova koja vjerujem da će najaviti, uspjeti u tome. Činjenica je da Nintendu trebaju 3rd party naslovi poput X, Bayonete, a mene koliko god novi MK i 3D Mario privlače, opet mi nisu dovoljni da nabavim konzolu.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #423 : 09. Svibanj, 2014., 05:35 »
Ja bas zato sto imam Wii ne zelim Wii U ;)
Bio je fora kada je izasao, ali sto je vrijeme islo dalje, i sve manje kvalitetnih igara je izlazilo....to sam vise zalio sto nisam uzeo x360 ili ps3.
Zato sam sada fino preskocio N (zapravo nisam jer imam 3DS :mrgreen: ) i uzeo PS4.
Jest da mi tu i tamo dodje da ga kupim, pa ko zna, mozda ga i uzmem ;)

Inace uz gadan nedostatak igara, Wii U-ov najveci problem je nepostojeci marketing i ime.

EDIT:  Evo malo u brojkama, dakl i Wii U i 3DS ne da su slabiji od svojih prethodnika i to i u prodaji hardvera i sftvera, nego slabiji i od GBA i GC, evo :
grafovi
Steta, sve mi se cini da gledamo zadnju generaciju handheld gaminga, smartfoni i tableti ih ubijaju pomalo :wildboy:
« Zadnja izmjena: 09. Svibanj, 2014., 06:00 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #424 : 09. Svibanj, 2014., 06:22 »
Ma ne mogu se uspoređivati tableti i smartphoni sa konzolama i nikakvim gameingom,to je za onako usput ko voli pa da pimpla i ubije dosadu,to nema veze sa igrama ma kako jaki i brzi bili tableti i phonici razni,a sta se wii u a tice ja znam dosta ljudi koji imaju wii i nemaju pojma o wii u ,ili ako znaju misle samo da je to neki dodatak za wii itd,znaci nemaju pojma o novoj konzoli a mislim da je tako i izvan lijepe nase,ime konzole i nema marketinga i to ce ih pokopat nazalost,igri ima dovoljno i izlazi jos par vrhunskih naslova(project cars.w dogs,b2 uz maria i meni dovoljno),pa neka za 2g izbace novu konzolu

*

wariokiller

  • n00b
  • 4
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #425 : 09. Svibanj, 2014., 06:48 »
Mislim da većina vlasnika WiiU-a je zadovoljna, pa ni meni nije jasno kak tako slaba prodaja. Ne kažem da je čudo ili da je ili nije jača od konkurencije, ne zanima me to. Wii je prodan preko 100 milijuna i da barem četvrtina vlasnika nije kupila nasljednika e to mi nikako nije jasno. Zato ja ne vjerujem da je problem u marketingu jer onaj ko ima wii zna sve. Ja nisam imao wii tak da si ne mogu odgovorit na pitanje zašto vlasnici wii-a ne kupuju wiiU. Prezadovoljan sam konzolom i iskreno žao mi je samo što nema dragon agea i witchera i možda u ovom trenutku što nema awesomenautsa ( Igore mogli ste koju riječ o toj igri napisat ). Ma bude to došlo na svoje, neće postat super uspjeh ali mislim da neće ni bit ovako loše (nadam se).

PS. Dobro bi došla i kakva nintendo varijanta WoW-a, SWTOR-a I sl. HA HA



slaba prodaja? veliš Pa zar nije očito, Svijet je puko od tehnike koja je danas dostupna, a to su mobiteli i sve

ostalo čime se danas ljudi služe da čitaju novosti. Razni portali koji su pisali što je bilo potrebno i mnogo toga što

se definitivno nije trebalo naći na portalima, Pachter svojim izjavama stvorio zbunjenost i otrov za trollove, a

velikim dijelom zaslužni za slabu prodaju u 2013 su Sony i Microsoft.

Kada su se svi raspisali kako je Wii U slabiji i od PS3 i Xbox360 zbog loših portova što su ih donijeli na Wii U,

više nitko nije mario o prednostima Wii U gempada.  Zombi U je isto tu dijelom kriv, igra dobro koristi Wii U

gempad, ali na grafički se nisu potrudili ni 50% od mogućeg i samim time dali trollovima još otrova za brukanje Wii

U konzole i igračima za čitanje kritika. Ne bi ni to još bilo toliko loše da se nije desilo čudo koje je pokopalo Wii U u

2013, a to su najave PS4 i Xbox1 konzola. Zašto čudo, sjećam se još u 2011 pa i kasnije sam Sony je izjavio da

neće najaviti nasljednika PS3 bar do 2014 / 2015 i eto čuda da se dese, još se Wii U nije ni zagrijao na tržištu i

eto vraga. Tada su opet portali bili glavni, trolovi iskoristili priliku da pišu kako će PS4 i Xbox1 biti 1000 puta jači

od Wii U, kako se izlaskom novih konkurentnih konzola Wii U neće ni postojati više, najčešće čitano ( RIP Wii U)

itd.. I naravno da su svi otpisali Wii U i čekali da vidiju što će donijeti konkurencija sa svojim ultra jakom

nasljednicima. Naravno sada meni kao i većini je jasno da to nije slučaj ni izbliza, PS4 i Xbox1 su tek nešto jači od

Wii U, sve 3. konzole imaju odličnu grafiku i mislim da će sve polako sjesti na svoje mjesto. Ne može to preko

noći! Mislim da će E3 2014 donijet veliki preokret u svemu, i Wii U će biti dobro. Čak sam i ja bio razočaran

onime što je Nintendo poduzeo u 2013, a to je ništa, ali ubiti kada se sve uzme u obzir to je i bilo za očekivati.

Nintendo je iskoristio krizu i vratio neke izgubljene dionice, pripremio se u potpunosti za 2014, i sve svoje zamisli

o korištenju Wii U gempada prebacio u 2014., i bez ikakvih rizika da ih Sony i Microsoft kopiraju jer su već izdali

svoje nove konzole. Danas sve ima logike, NFC tek sada dolazi, a radilo je to već davno (prikazano na Raymanu

Legends), pitao sam se nekada zašto to nisu uveli kada mogu i time donijeli još nešto novo na tržište, nisu jer su

dobili STOP od Nintenda, vjerojatno nije još vrijeme za to.  Skylandersi su trebali biti Wii U exclusiv games, ali ih

Nintendo odbio, tko lud bi ih odbio, Activision je vidio Wii U gempad kao stvoren za njihovu ideju ali Nintendo nije

bio spreman da nam to još predstavi, čuvajući svoj patent i ideje od konkurencije. Dobili smo i prvu NFC figuricu,

naravno S. Marija, i to bi moglo biti povezano sa novim nadolazećim S. Marijom kojeg trebaju najaviti. Mislim da

će u ovoj godini Nintendo zasjati u punom sjaju na E3, čak i zloglasni Pachter je nedavno objavio da vjeruje da će

Nintendo ove godine imati najviše igara za pokazati na E3, ali naravno takve informacije se ne prenose, većinom

negativne na žalost, da je kojim slučajem Pachter izjavio da će Wii U biti ukinut u 2104 o tome bi svi pisali. Šta

ćeš to danas tako ide! :wildboy:  U svakom slučaju mislim da će u 2014 Wii U dobiti krila, ma koliko se neki trudili

da dignu u nebesa druge dvije konzole. ;-) Zato dragi fanovi Nintenda ne brinite Nintendo će se vratiti! :D Počevši

od M.k.8 igre koja već neko vrijeme centar pozornosti, sve pohvale za trud, vidi se valiki pomak prema naprijed u

M.P-u kod Nintenda, čak ima mogućnost   uploada na youtube, pa to još ni konkurencija nema koja se time hvalila. Zato ne brinite! :piva:

Da dodam još i ovo, da, velika većina je kupila PS4 ali potajno i polako želi Wii U, kako će vrijeme odmicati  vjerujte želje za Wii U konzolom će biti sve veće!

I naravno možete napasti moj post, ali ne odgovaram na ništa više, jer to je bilo to od mene! ;-)
« Zadnja izmjena: 09. Svibanj, 2014., 07:40 wariokiller »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #426 : 09. Svibanj, 2014., 08:27 »
Citat:
PS4 i Xbox1 su tek nešto jači od Wii U

Dovoljno su jači da se igra stvorena s PS4 hardverom na umu ne može lako prebaciti na Wii U. I to ti je to. To je dovoljno za manjak third-party softvera koji predstavlja najveći problem konzole. Za to nije kriv nikakav novinar ni njegov negativan članak, nikakva izjava developera, nikakav Pachter... za sve to je kriv isključivo Nintendo. Glupo je za fail Nintenda okrivljavati ikoga osim sam Nintendo. Microsoft je primjerice mogao puno gore proći s Xbox One nego su na kraju prošli, gledajući kako im je hardver slabiji od PS4, kako imaju previsoku cijenu, kako imaju Kinect koji mnogi ne žele, a moraju kupiti... ali su se izvukli i prodaju odlično svoj preskupi uređaj, u nekim situacijama doslovno duplo skuplji od Wii U. I to je isključivo jer su dovoljno pametni, pristupaju marketingu na moderan način, ciljaju na najveću tržišnu masu koja kupuje igre, ponajviše Call of Duty igrače... i to očito prolazi.

Gospon Satoru Iwata je kriv koji je dopustio da Wii U dođe do ove situacije, koji to nije predvidio još u fazi skupocjenog procesa istraživanja i razvoja tamo negdje 2010-te godine. Ne mislim ni ja da je konzola loša, ne mislim ni da ju je loše imat, meni je moj Wii U super... ali je potpuno jasno zašto ga šire tržište ne vidi kao primamljivu opciju pored PS4 i XONE. Kroz cijelu sedmu generaciju novi trendovi su se uspostavili u gamingu - online igranje pucačina je glavna stvar, Call of Duty je glavna stvar, GTA je glavna stvar, sandbox ubijanje je glavna stvar... Wii u nema ništa od toga. Ili ima u nekoj okrljaštenoj verziji. Character platformeri dugo već nisu glavna stvar, a Nintendu je to i dalje glavna stvar. I rade dobre igre takve vrste i dalje... meni se sviđaju, ali hej - tržište danas nije toliko ludo za njima kao nekada.

Istina je da Wii U ima mogućnost isporučiti lijepu grafiku kad se developer potrudi, ali istina je i da je Wii U toliko slabiji i toliko drugačiji po pitanju arhitekture da developeri ne mogu na lagan način prebaciti svoju PS4/XBO igru na Wii U. Uz to i malu bazu korisnika koji uopće imaju Wii U, nikako im se ne isplati ulagat vrijeme i novac u razvoj Wii U verzije igre. I za to je Nintendo kriv. Nisu uspjeli stvoriti situaciju gdje će developeri s guštom i sigurnošću uložiti vrijeme i novac u portanje za Wii U jer znaju da će im se to isplatiti. Novinar koji piše o tome ili Pachter koji to komentira... nisu oni krivi za ništa. Nintendo je krivo što uopće imaju što za komentirati na taj način.

Citat:
I naravno možete napasti moj post, ali ne odgovaram na ništa više, jer to je bilo to od mene! ;-)

Pa što si postao išta onda kralju? :wildboy:

Citat:
M.P-u kod Nintenda, čak ima mogućnost   uploada na youtube, pa to još ni konkurencija nema koja se time hvalila. Zato ne brinite!

Nadam se da je ovo šala. :hihi:

HEJ NEMOJTE NIŠTA BRINUTI IMAJU YOUTUBE UPLOADANJE U JEDNOJ JEDINOJ IGRI SVE ĆE BIT U REDU :hihi: Dobra, dobra :)

I da, ja inače vjerujem da im je procjena od tih 3.6 milijuna Wii U koznola poslanih trgovinama do kraja fiskalne godine godine (ožujak, 2015) čak dosta pesimistična. Uz Mario Kart i taj deal sa besplatnom igrom ako ga kupiš do kraja srpnja, pa uz X i Bayonettu 2, pa Smash Bros., pa Hyrule Warriors i najavu nove Zelde (vjerojatno na ovom E3-ju), mogli bi oni do kraja ove godine prodat 3 milijuna.

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #427 : 09. Svibanj, 2014., 09:09 »
ja mislim da se nintendo zeznuo sto je izdao pre slab hardware.... ucinio je to i sa starim wiijem, iako su wii dobro prodavali to se ne desava sa wii u. Problem kao sto je rekao ementaler ljudi zele pucacine, gta serijale i dobru grafiku, ali ocito nintendo to nije skuzio.  jako tesko da ce se izvuc iz ove situacije u kojoj su sad, ali budemo cekali i vidjeli :) 
ja trenutno igram zelda wind waker hd i mogu rec da igra izgleda malo ali stvarno malo bolje od gc verzije, graficki detalji su skoro pa netaknuti popravili su samo najbitnije stvari i povecali rezoluciju. prica je ista i nema niceg novog osim sto se s fotoaparatom moze napravit selfi i komunikacija u miiversu i swift sail, morali su dodat neke novosti po meni

*

wariokiller

  • n00b
  • 4
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #428 : 09. Svibanj, 2014., 10:34 »
Pa što si postao išta onda kralju? :wildboy: 
Postao sam kao što vidiš, ali neda mi se natezati oko toga.
Sto ljudi sto čudi, svatko ima svoje viđenje situacije, i kada bi krenuli diskutirati to bi vjerojatno otišlo daleko.
Pojavili bi se čitatelji koji jedva čekaju da se sprdaju na tvoj račun ako si stao u obranu Nintenda jer on danas
očito nije omiljen u Hrvata pa i šire. Mislim da igrači ni ne znaju da je Wii U odlična konzola, moj buraz ima Wii U i
vidim da uživa u igrama koje ima. Zajedno smo igrali Pikmin 3, igra je super i super izgleda.
Neznam čime je Nintendo navukao toliko mržnje na sebe, ali ako malo počinješ čitati po portalima ima užasno mnogo otrova zasipanog na račun Wii U konzole. :wildboy: Pa dajte joj vremena, neće to biti sjajno kao Wii, ali to će u konačnici biti dobro.

Ementaler, nisam se šalio o vezi uploada na youtube, ali nisam ni mislio doslovno kako si ti shvatio, ja kažem da se Nintendo polako budi i počinje uviđati greške, počinju shvaćati da je M.P važan dio gaminga kakav je danas. Pokazuju to sa Mk8, vidi se da su se pomakli na višu stepenicu. A što se tiče uploada na youtube, tko zna možda će sve buduće igre to podržavati, tko zna.


"Istina je da Wii U ima mogućnost isporučiti lijepu grafiku kad se developer potrudi, ali istina je i da je Wii U toliko slabiji i toliko drugačiji po pitanju arhitekture da developeri ne mogu na lagan način prebaciti svoju PS4/XBO igru na Wii U"

Tako je, i tu se slažem, to su totalno različite konzole po pitanju arhitekture i ne može se to na lagan način prebaciti na Wii U. E tu bi Nintendo trebao uskočiti i pomoć developererima da naprave dobar port, ili što već, isto, tko zna, možda i hoće. Zato dajmo Nintendu šansu još godinu dana da vidimo njihove planove, i dali će opet nešto izvuči iz rukava da se vrate.

Kao što kažeš Nintendo je kriv, možda dijelom i jesu jer imaju tu Japansku tradiciju i ponos, ali mislim da su
uvidjeli greške, i da će ispravnim putem polako krenuti ka cilju novog doba, na moderan način. :solidus: :D


Ovo sam ostavio za kraj!
Call of Duty je već nekoliko godina igra koja obara rekorde prodaje, to stoji. I pitam se u što su se to
igraći pretvorili kada im je COD najbolja igra, kamo to vodi, ako je FPS danas centar gaminga, onda je to
centar propasti za budućnost igraća. Kao sto kažeš ubijanje je glavna stvar, e to je žalosno! Tada na neki način ne krivim Nintendo već mislim da su moderni igraći novog doba polupali lončiće, ali ne svi, neki još cijene dobre igre više od mnogo krvi, ubijanja, i 4K slika.


« Zadnja izmjena: 09. Svibanj, 2014., 14:23 wariokiller »

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #429 : 09. Svibanj, 2014., 16:39 »
Thor Veliki 2.0?
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #430 : 09. Svibanj, 2014., 16:56 »
To sam i ja prvo pomislio, pogotovo radi načina teksta :hihi:

Citat:
Kao sto kažeš ubijanje je glavna stvar, e to je žalosno!

Jer u Super Mariju, Zeldi ili Donkey Kongu ne ubijamo protivnike :hiha:

Što se tiče samog razgovora, Igor je to najbolje sažeo. Nitko nije rekao da je Wii U loša konzola, jedina stvar koja ih koči je malo slabiji i neobičniji hardware zbog čega ih veći broj 3th party developera zaobilazi.

I da se nadovežem na Igor post o prodaji: možda i uspiju prodati do sljedeće godine 3 milijuna konzola, no što poslije kad ispucaju first party naslove :( Mislim da su ove godine dosta realistični s ovih 3,6 miljki

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #431 : 09. Svibanj, 2014., 17:12 »
Pa nije kao da će prestat proizvodit velike ekskluzive nakon što ove najavljene izađu, na ovom E3-ju bi trebali bar jedan, vjerojatno i dva veća naslova koji stižu iduće godine najaviti.

Zelda nova ne dolazi ove godine, to je praktički 100% sigurno tek sljedeće godine. Metroid igre još nema, F-Zero bi se možda mogao pojaviti tu... Nastavak Mario Galaxyja? Neki novi IP? Imaju oni još hrpu mogućnosti. Miyamoto je rekao prije kojih godinu dana radi na nečemu novom ako se dobro sjećam.

U svakom slučaju, ova godina bi mogla biti mala prekretnica za Wii U, tj. druga polovica godine, jer dolaze igre koje ljudi BAŠ žele kupit i koje se tradicionalno prodaju u masivnim količinama (primarno Mario Kart i Smash, a pomoć će i Bayoneta i X, uz manje eksluzive poput Hyrule Warriorsa), ali čini se da će im falit opet onog filler sadržaja od third-party developera, velikih multiplatform igara ala Wolfenstein i Sniper Elite 3 itd.

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #432 : 10. Svibanj, 2014., 00:11 »
Nintendo će vratiti Wii U na pravi put poslije E3 :D

Čak i zloglasni analitičar Pachter prognozira do kraja godine da možemo očekivati ​​oko 5 do 10 milijuna prodanih primjeraka Wii U konzole. Znači ima više vjere od vas! :wildboy:

 http://31.media.tumblr.com/dbb75b2ec17d85de2b39aa1abf377c13/tumblr_n4t7i6XOmD1s8ouhxo2_400.gif
« Zadnja izmjena: 10. Svibanj, 2014., 00:29 ReaLitieS-101 »

*

Njec

  • *
  • 109
  • Do a burrito roll! :P
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #433 : 13. Svibanj, 2014., 21:06 »
I ja imam Wii, pa još uvijek nekako nemam ultra-veliku-potrebu za WiiU konzolom. Zašto? Em na Wii imam još pregršt naslova koje želim preći, te mi je to kućna konzola, koju uz neizostavni SNES - igram najčešće - a i kada je neko kućno pijanstvo sa ljudima - tu mi je Wii nešto najbolje ikad.

Razlog zbog kojeg pišem ovaj gore pasus, jest najviše taj, što mislim da po njemu se uklapam u veliku većinu Wiijaša - jer unatoč tome što mi WiiU sada već ima genijalnih eksukluzivnih igara, koje bih htio zaigrati - i dalje me nekako ne prebacuje da ju sada idem kupiti, jer osim naravno svakodnevnih troškova života, nije mi se nekako popeo na listi prioriteta, iako je i dalje iznad svih ostalih konzola, upravo zbog svoje jedinstvenosti gameplaya.

Što se tiče ostalih konzola - jedino bih si htio nabaviti PS3 zbog GTA V, dok me ovi PS4 i XONE zapravo uopće nisu zaintrigirali, iako imaju stvarno lijepe slike - gdje i dolazim do svojeg osobnog najvećeg problema kod većine modernih popularnih igara - što su mi kao i velika većina moderne popularne muzike - vrhunski isproducirane, ali u ukupnom rezultatu mi to bude splačina bez stasa i duše - ilitga - jebeš to!

P.S.: Da na WiiU dođe novi Starfox ili F-Zero - odmah dižem kredit i kupujem ga! :D

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #434 : 13. Svibanj, 2014., 22:29 »
Ma sve to je razumljivo. Wii je uveo nešto novo pa i prodao dosta pa sad kao wiiu nije toliko ni inovativan ni jak da bi ljudi prešli sa wii-a. Ali opet, pa ne vidim ni da je ps4 napravio nešto toliko drugačije od ps3 pa se prodaje ko lud. Ma zapravo mislio sam da nintendo ima puno veču bazu okorjelih fanova koji će kupit nasljednika tek tako da mogu reći da ga imaju. ha ha. I definitivno se slažem da je Wiiu pretjerano ocrnjen u medijima, forumima itd. Ma zapravo nebitno...još malo pa Mario kart!!!!!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9